Колеги, стягате ли се ?

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Аватар
Михалич
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 436
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 11:45 am
Местоположение: STZ- BG

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от Михалич »

Дели написа:Къщяло Михалич, баш на КОРИФЕЙ Дурумич акъл да давам. Че аз каквото знам за риболова от него съм го научил.
чуруликпенчо написа:
Къщяло Михалич, баш на КОРИФЕЙ Дурумич акъл да давам.
Вероятно има някаква грешка.Аз не съм Дурумич,макар че всъщност сме добри приятели. Може би ще се сетиш.....вчера към 11,00ч. бях в магазина.Търсих от онова оранжевото влакно на "Балзер",500м. , 7,50лв.Нямахте 0,20мм. Госпожата ми предложи някакво друго,но не ми допадна цената и метража на ролката. :idea: :idea: :idea:
:lol: :lol: :lol: Брей, Майстор Дели, Полковника си ни е Полковник - другия човек Солено или както там е - си е друг човек :lol: :lol: Трябва да я намалим водката и да минем на трева /шегувам се/ :lol: Както в "Текила на разсъмване" - Мел Гибсън вика дай да го спрем тоя кокаин, а другия разправя - прав си сега в тревата е истината :lol:
/Те с търговия се занимаваха, не с консумация :lol: /

Инъче по темата:
продължаваме да се стягаме - оня ден съм си купил някъв конец FireLine 0.17, 10.2 kg. /www.Berkley-Fishing.com/ и дано да е хубав, щото като му гледам цената :evil: - от стягане направо се спичам :lol:
Fly our flag, we teach them fear
Capture them, the end is near
Firing guns they shall burn
Surrender or fight there's no return
Under Jolly Roger!
Аватар
Тошето
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 755
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 12:25 pm
Местоположение: Варна

до kuku

Мнение от Тошето »

прозрачни потьващи с мека трьбичка видях при Стоян .
За да поискаш, трябва да дадеш
kuku
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 10:39 pm
Местоположение: varna

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от kuku »

Благодаря за инфото - ще проуча въпросът.Това за борсите трябваше да се сетя и сам - ние сме 4 души в наща дружинка та няма да са излишни.Пък като има по-вечко и на колега можеш да услужиш.Дано само да има от прозрачните щото само такива нямам в колекцията.Това на "Рибок" ли е ?
Аватар
чуруликпенчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1523
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 7:49 pm
Местоположение: Варна - Враца

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от чуруликпенчо »

Има и на "Рибок" /малко по-скъпи/. Тези ,за които писах са в един магазин,в улицата срещу бившия магазин "Волга". Малко трудно е за обяснение,но като стигнеш там,ще се ориентираш.Вътре продават и различни инструменти.
Няма дума в българския език,която в множествено число да завършва на "Й".
Дели
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 538
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 4:48 pm

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от Дели »

Приемам критиката Михалич. Няма вече да пиша дрогиран.
Между другото петък, събота и неделя съм в Истанбул и имам едно свободно място в колата. Който има възможност да заповяда да посрещнем зарганите на Босфора.
Аватар
Михалич
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 436
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 11:45 am
Местоположение: STZ- BG

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от Михалич »

Дели написа:Приемам критиката Михалич. Няма вече да пиша дрогиран.
Между другото петък, събота и неделя съм в Истанбул и имам едно свободно място в колата. Който има възможност да заповяда да посрещнем зарганите на Босфора.
:lol: :lol: :lol:
Много примамливо предложение. Аз бих се възползвал, обаче с колегата Миро спрягаме един нощен морски, около Александрополиса или по-назапад - тая събота. Уточняваме района още. :roll:
Майстор Дели, що не звъннеш на Бат Милен. Той зарганите не ги тачи много, ама то и друга риба може да има. :idea:
Направо ще го забереш като се смъкваш надоле :lol:
Fly our flag, we teach them fear
Capture them, the end is near
Firing guns they shall burn
Surrender or fight there's no return
Under Jolly Roger!
Аватар
batGrude
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 4:00 pm

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от batGrude »

Михалич написа:

Много примамливо предложение. Аз бих се възползвал, обаче с колегата Миро спрягаме един нощен морски, около Александрополиса или по-назапад - тая събота. Уточняваме района още. :roll:
Майстор Дели, що не звъннеш на Бат Милен. Той зарганите не ги тачи много, ама то и друга риба може да има. :idea:
Направо ще го забереш като се смъкваш надоле
Ех Михалич,Михалич .... уж плановете бяха други .... :axe:
Ще трябва да помислиш за компенсация :lol: :drinkers:
-=КаРаГьоЗ=-
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 10:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от -=КаРаГьоЗ=- »

Привет на всички колеги !!!
Първо да се извиня за дългото отсъствие , но имам оправдание-миналото лято ми се роди дъщеря и рибата остана малко на заден план...
Тази година твърдо съм решил да се включа в предните редици на Zizi Hunters :lol:
От мен наздраве и да не ме забравите :smt030
Alosa pontica pontica- I love this fish !
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от kalkan4o »

-=КаРаГьоЗ=- написа:Привет на всички колеги !!!
Първо да се извиня за дългото отсъствие , но имам оправдание-миналото лято ми се роди дъщеря и рибата остана малко на заден план...
Тази година твърдо съм решил да се включа в предните редици на Zizi Hunters :lol:
От мен наздраве и да не ме забравите :smt030

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

:prayer:



8)
За бракониерите само слънчаци :lol: !
bendji_men
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 4:08 pm
Местоположение: гр.Бургас

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от bendji_men »

Ей карагоз да ти е жива и здрава щерката.Итръгвай за риба че трябва да храниш още едно гърло :lol:
Аватар
Bastardo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Май 23, 2007 10:59 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от Bastardo »

Здравейте колеги,

сезона вече го открих на Камчия на устието преди месец май беше, много уклей и един мерен и един бебе-кефал (речен).
Всички рибоци си тръгнаха веднага обратно (не носих живарник).
Голям кеф след дългата почивка...

За кая също успях да отида няколко пъти, от които само веднъж взех добре към 1.5 кило на 3та буна.
Вчера на морска гара хвърлях за кая и по случайност като вадих такъма закачих МЪРТВА (от скоро) илария, надрана на няколко места от търмъкчиите. :axe: :evil: :cry:
Направо ми стана лошо като видях как е раздрана и даже не са я извадили, убили са я напразно... :(

Ами т'ва е! Просто исках да споделя защото ми стана много тъжно като се замислих колко ли още са убили без да ги извадят... :axe: :oops: :evil: :cry:

На слука на ИСТИНСКИТЕ риболовци! Тия другите ДА ГО ДУХАТ само дано!!!!!


АЛЕЛУЯ!
Не е важно да влагаш чувства, важно е да чувстваш влага!!!
kuku
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 10:39 pm
Местоположение: varna

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от kuku »

Да бе!Броят го за риболов това!Според мен по-добре с динамит - поне няма да се мъчат рибоците!
БЛАГОДАРНОСТИ на колегите за инфото - сега съм запасен с бомбарди и чакам с нетърпение да ги исползвам.Тия които намерих не са на Алба но изглежда ще вършат работа - с меки тръбички са.Утре на разсъмване ще ги пробвам и тях в реялни условия и в това си мнение ще пиша резултатът.
irsh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 361
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 1:10 pm
Местоположение: Varna

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от irsh »

kuku написа:Тия които намерих не са на Алба но изглежда ще вършат работа - с меки тръбички са.

От къде намери бомбардите и на каква цена
kuku
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 10:39 pm
Местоположение: varna

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от kuku »

Зад пазарчето в "Петлешев" (срещу бл 147).Намерих и борсата ама 2 пъти ходих и двата пъти беше затворена а се виждаха само бели бомбарди отвън та не ми се чакаше.В "Рибок" само вързани на такъм плуващи.От прозрачните има в "Робинсон"(до автогарата) но са на "Куантум" и ...... .Тия които взех на цена 3лв са някаква марка която не запомних и не ми се сходи сега до колата да ги гледам.Естествено вече ги тествах набързо - здрави са :D .Допълнително ще пиша марката тук.А - да!На тях пише 25гр но човекът ги претегли пред мен на електронна везна - 33гр :D .Понеже не ме свърта на едно масто , към 17ч вероятно ще цъфна на Траката за допълнителни тестове на влакно Танака на Робинсон (поръчах си Бомбър на Тубертини ама кой знае кога ще ми го докарат).Така че ако ме видите да маам със сопите по буните не ми се смейте много - тестове правя :lol: :lol: и сухи тренировки.
irsh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 361
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 1:10 pm
Местоположение: Varna

Re: Колеги, стягате ли се ?

Мнение от irsh »

Влакното е добро, а пък за тренировките- те се правят по всяко време стига да имаш такова 8)
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”