Какъв е смисълът ...

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Булти »

"Някъде беше казал, че морето ражда мъже, а не тикви!!!!"- ся излязох и тиква , както виждаш Румци , аз не пиша тук - но нямаше начин да не взема отношение ...и престанете с лъжите - до последно АЗ , Тони и Шморхи давахме инфо в групата , за разлика от повечето които пишеха в спамтемата , не сме ходили единствено по кръчмите ...
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Шморхи »

Просто хората не се интересуват от нашия тип риболов и затова ни натириха. Те са повече по сладководния и за заргани от камънаците, а ние шетаме из морето. Това е то. Войстина се хабиш нахалос. Оставяй ги, не виждаш ли, че наистина те изкарват какъвто на тях им се иска.
П.П. Малко ми приличат на пасаж риба... :lol: Което може би не е лошо де...ама...май не ме интересува!
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от lusienn »

Тошето написа:За извесно време бях спрял да пиша в На риба,но не бях спрял да го посещавам,,тоест аз бях кунсоматор,,четях главно в подводния риболов но хвърлях и по едно око в морския,
и там забелязах че в сайта влизат нови хора които пишеха,споделяха и имаха своите въпроси,точно заради тях започнах да пиша отново ........за да не се почустват сами и да спрът да пишат както го направих аз

Още една гледна точка.../нямал дар слово и за това не пишел / аве Таранколу-къв дар слово ти трябва за да напишеш..........на Болата изби чернокоп............едър

Другото.........казвал ама не всичко,еееееееееее всеки си има своите малки тайни-занаят се краде

Така че в краина сметка да пишем тук или там си е въпрос на личен избор на всеки от нас и да се сърдим на някого че не пише си е ......./има няколко думи вие си изберете /

Всъщност след като изпуших една цигара мога да кажа какъв е смисъла
Ако не бях писал,ако вие не бяхте писали,нямаше да се запознаем,тогава на кого по телефона щеше да звъннеш Мънца , за другите приятни емоций няма да споменавам

п.п. Копирано от Gofishing.forumsclub.com с лека редакция
А са де,ко стана.........от долу на линия,никой,и са кво и аз да спра, и другите и те и да го затваряме ли.Тука не съм взел 1лв от никой :D Не съм пуснал досега нито една обява за алъш вериш,никой не ми е плащал и да го рекламирам.Приятели риболовци имам,достатъчно,ходят по цялата страна и инфото ми е по телефона :arrow:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

UP :!: Причината - вчера на Болата имаше поне 50 лодки, а инфо никакво :!: Уважаеми колеги, има един лаф - за да поискаш, трябва да дадеш :!: Не знам дали сте забелязали, но най-редовно пишещите във форума вече не пишат тук :!: Аз също съм на път да го сторя, ако нещата продължават в същия дух.
Поздрави и наслука!
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от dobria1 »

Мънцата написа:UP Не знам дали сте забелязали, но най-редовно пишещите във форума вече не пишат тук :!: Аз също съм на път да го сторя, ако нещата продължават в същия дух.
и аз и аз
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
карид
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1740
Регистриран на: Чет Авг 30, 2007 2:55 pm
Местоположение: Бургас

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от карид »

Нормално.Ако знаете колко народ чувам да казва "четох във форума че имало риба еди-къде си и за това съм тук". Ми тва е проблема. Научиха се само да черпят инфо и толкоз. Докато има само четящи-лошо.
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Митко Кирилов »

Колега Карид,
Това, което пишете ме изненадва: стара истина е, че "в България всеки пише, никой не чете"? :lol:
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
карид
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1740
Регистриран на: Чет Авг 30, 2007 2:55 pm
Местоположение: Бургас

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от карид »

Всяко правило си има изключение. Риболовните форуми са едно от тях.
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

карид написа:Нормално.Ако знаете колко народ чувам да казва "четох във форума че имало риба еди-къде си и за това съм тук". Ми тва е проблема. Научиха се само да черпят инфо и толкоз. Докато има само четящи-лошо.
Това имам предвид брат :wink: Щото ако като останем само четящи, няма да има какво да четем ... :D
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от КИРО »

Кога имате време да четете и да пишете бре ? :shock:

Аз още малко ще си помисля. :smt017
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от paynera »

Мънцата написа:UP :!: Причината - вчера на Болата имаше поне 50 лодки, а инфо никакво :!: Уважаеми колеги, има един лаф - за да поискаш, трябва да дадеш :!: Не знам дали сте забелязали, но най-редовно пишещите във форума вече не пишат тук :!: Аз също съм на път да го сторя, ако нещата продължават в същия дух.
Поздрави и наслука!
Да имаше много лодки ама риба много няма.Аз ходих и двата дена и вчера и онзи ден от 16.00-20.00 около 4 кг за ден.Избива по-малко за 1-2 часа и това е и то надълбокото около 20 метър , а ония ден изби на 25 метър пред носа.Рехава работа , затова и днес прескочих да не ходя , ама утре пак съм на Болата , че не мога да спя нощем - сърби ме КРАСТАТА.Жена ми предложи да отивам на палатка там и да не се връщам , ама аз като няма климатик и хладилник не мога.
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

paynera написа:Да имаше много лодки ама риба много няма.Аз ходих и двата дена и вчера и онзи ден от 16.00-20.00 около 4 кг за ден.Избива по-малко за 1-2 часа и това е и то надълбокото около 20 метър , а ония ден изби на 25 метър пред носа.Рехава работа , затова и днес прескочих да не ходя , ама утре пак съм на Болата , че не мога да спя нощем - сърби ме КРАСТАТА..
Ами точно за това говорим брат :!: Даже и да си пълно капо, пиши, за всички е полезно. Щото нали се сещаш какво е да се юрнеш примерно от Варна до Болата само за да провериш какво става :wink: Ето - сега си го написал в тази тема, напиши го и в темата за Болата и готово :wink:
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от lusienn »

:P За яз. Огоста никой не пише,имало сом.Отидох-пълно дърво,плевел даже няма-проверил съм и от брега и от лодка,видял съм и къде ловят-едри каракуди наблизо до него-по много :D
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от КИРО »

Даааамм.
На Осеновския гьол само кротушки.
Дребни и то - по около 250гр най-малката.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

Гледам ври от инфо, чак да се чуди човек къде да влиза утре :D Ами аз вече знам къде ще вляза утре, успех на всички :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”