Какъв е смисълът ...

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Pe6o_Tikvata »

Аз като спомена че снимам рибата за да я кача в рибарски форум за информация къде кво има се почва ти със сичкия ли си утре като дойдем няма да има места и ще оберат рибата и така нататък ама аз им тегля по една на ум па и някога не само на ум и пак си пиша дано само повече колеги да драсват понякой ред отнема има няма 5 минути. Наслука на всички
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от ivalpetkov »

[quote="Pe6o_Tikvata"]Аз като спомена че снимам рибата за да я кача в рибарски форум за информация къде кво има се почва ......"
Бравоооо брат...точно така за мишоците.Ше им "оберяли рибата " :lol: Жалки мишки... :twisted:
Относно инфото,което даваш-всеки път пишеш конкретно,старателно и снимков материял,без половинчати намеци с цел изфукване и дотам.За което те признавам-умееш го този спорт и ти желая едно голямо НА слука :yawinkle: От твоите постове личи ,че не си егоист,в което един път пролетта лично се убедих на Тръстиково.От инфото ти,което чета с удоволствие се ориентирам доста добре :D Който става рано,ляга си късно и има мозък да мисли винаги си намира място и риба. :)
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Pe6o_Tikvata »

:D Благодаря за добрите думи колега Наслука на теб и всички останали
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

Благодаря на всички, които са били в морето днес, за изчерпателното и своевременно инфо :D От всичко прочетено разбрах, че днес в морето НЕ е имало лодки, както и че НЕ е имало риба :D Ами ... темата може да се заключи, освен ако някой още не си е отговорил на въпроса от заглавието :wink:

Поздрави и наслука, ще Ви чета с удоволствие :wink:
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Шморхи »

Ма ти се чудя оти се абиш....Аз си влизам само ако ми е прекалено скучно, да почета, да се заям с некой глупендер...такива неща.
Бе ползвам го като WC накратко. :ANAL:
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от ivalpetkov »

Шморхи написа:Ма ти се чудя оти се абиш....Аз си влизам само ако ми е прекалено скучно, да почета, да се заям с некой глупендер...такива неща.
Бе ползвам го като WC накратко. :ANAL:
Мноооггоооо яяякооо...Кефиш ме както винаги.. :D Много фейшън,особено за ВЦ-то
Взех и аз да се чудя оти се абя...залудо...ама важното е да сме в играта бре...айде със здраве и наздраве :drinkers: Лаф да става..
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от КИРО »

Хем по цял ден киснете на клавиша,
хем не ви се ....аби. :D :lol:
ivalpetkov написа:..ама важното е да сме в играта бре...айде със здраве и наздраве :drinkers: Лаф да става..


То пък една игра тука,направо ставаш кривоглед от информация.
Сега се чудя днес много риба ли да хвана,или
само качественна. :wink:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от lusienn »

Мънцата написа:Благодаря на всички, които са били в морето днес, за изчерпателното и своевременно инфо :D От всичко прочетено разбрах, че днес в морето НЕ е имало лодки, както и че НЕ е имало риба :D Ами ... темата може да се заключи, освен ако някой още не си е отговорил на въпроса от заглавието :wink:

Поздрави и наслука, ще Ви чета с удоволствие :wink:
Абе Мънца-чети темата с лодка в морето.Един път влезнах и ви писах с инфо от Приморско.Сега пиша от друг комп-няма на него снимките от излета.Та на 30.09 2011. по изгрев слънце имаше лек сулган около 1.5 метра височина-6 лодки.Към 9 часа 8 лодки.Слетобяд влязохме последни към 18.30 в морето имаше 50 лодки само на Приморско-на маслен нос други.Даваше си сафрид но беше пръснат.Наща лодка-3кг.Другите са с повече.Даваше на дъното на километър от брега :P Прочети темата и ми виж доволната физиономия-сафрид-3 кг-го ядохме 15 човека и ни стигна за вечеря :D
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

lusienn написа:Абе Мънца-чети темата с лодка в морето.
Нямам предвид тебе брат :wink: Конкретния ден, когато пуснах поста, имах доста инфо от поне пет места от цялото черноморие, в морето пред Варна имаше поне 50-60 лодки .... :wink: А сега ти прочети постовете от него ден и виж колко човека са писали :wink: Ами днес на Болата? Аз бях там от 15.00 до 19.30, въпреки лошата информация, която имах ... имаше поне 50-60 лодки още, ама я да видим колко са писали :D И да видим постовете от 4-и и 5-и ... :D Идеята на темата беше да се дава актуално инфо, без значение дали сме хванали 0.5кг или 50кг :wink: Ама тука май само си мерим мъжките достойнства ... абе както и да е, лично мен вече не ме вълнува :drinkers:

Поздрави
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

lusienn написа:Абе Мънца-чети темата с лодка в морето.
Нямам предвид тебе брат :wink: Конкретния ден, когато пуснах поста, имах доста инфо от поне пет места от цялото черноморие, в морето пред Варна имаше поне 50-60 лодки, на Болата също .... :wink: А сега ти прочети постовете от него ден /30.08/ и виж колко човека са писали :wink: Ами днес на Болата? Аз бях там от 15.00 до 19.30, въпреки лошата информация, която имах ... имаше поне 50-60 лодки още, ама я да видим колко са писали :D И да видим постовете от 4-ти и 5-и ... :D Идеята на темата беше да се дава актуално инфо, без значение дали сме хванали 0.5кг или 50кг :wink: Ама тука май само си мерим мъжките достойнства ... абе както и да е, лично мен вече не ме вълнува :drinkers: За всички неразбрали, ще се опитам да онагледя думите си :wink:

Изображение

Поздрави и наслука на всички :drinkers:
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

За всички неразбрали горния ми пост, ще се опитам да онагледя думите си :wink:

Изображение

Поздрави и наслука на всички :drinkers:
Аватар
atanasov1589
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Сря Юли 21, 2010 2:50 pm
Местоположение: Варна

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от atanasov1589 »

За всички неразбрали горния ми пост, ще се опитам да онагледя думите си
Вярно е че не всички споделят,но колко от тези 50-60 лодки посещават този форум,а и днес ако вляза 10 пъти в някоя тема отчита 10 преглеждания.Наслука на всички и от мен :drinkers:
Мънцата

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от Мънцата »

atanasov1589 написа:Вярно е че не всички споделят,но колко от тези 50-60 лодки посещават този форум..
Поне 80% :wink:
atanasov1589 написа:..днес ако вляза 10 пъти в някоя тема отчита 10 преглеждания.
Точно това имам предвид, че повечето влизат само за да черпят инфо, но такова не дават :wink:
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от lusienn »

Според мен морските поне тези хора които видях не се интересуват въобще от форуми.Фото не видях.Половината ловят на ръка с едно четалче и от риболов едва ли имат време да споделят.Изключвам подводния те се интересуват.Запознах се с правилните хора и инфо мога да имам по всяко време.Хора от Айтос са много редовни-дори през седмицата.Разбрах и че края на септември и октомври е митинг в морето. :P
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Какъв е смисълът ...

Мнение от КИРО »

Люси,не ги гледай че са на възраст.
Четат и то много.

С риск да се повторя,правил съм си експерименти тука
с инфото.
Нямаш си на идея каква е разликата с лодките в морето.

Абе виж сега - Мънцата добре си пусна темата,
доста народ почна вече да споделя,което все пак е нещо.

Иначе аз от тука инфо не черпя,че понякога е фалшиво. :wink:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”