Относно новото във форума

Модератори: Димо Михалев, dobria1

gromost
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 12:00 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Относно новото във форума

Мнение от gromost »

salmo написа: ама след тоя бъркоч вече не ми се влиза даже и да чета.
И на мен ми се струва,че старият начин бе по-прегледен и по комуникативен.Защо е необходимо,нещо което добре е сработвало да бъде разглобено.Нямам обяснение!
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Относно новото във форума

Мнение от Шморхи »

chirusa_bg написа:Вместо стачка, направете някое разумно предложение. Що се отнася да старата схема- всичко на едно място, няма как да се продължава така.
Добре, ето предложенията. Намерете начин да намалите подразделите с поне 2. Сега са прекалено много и ако сайта е претоварен или потребителя няма много добър нет, ще загуби много време да провери всичко в раздела. Накрая вместо удоволствие, може да получи нерви.
Незнам кой и по каква логика е ковнал в раздела за сладководен риболов темите за лодки, сонари, че и за воблери за морето. Ние на морето да не ходим с колела за риба? Преместете ги в раздел Екипировка тези неща и ако сметнете за необходимо направете там подраздел "лодки" и подраздел "сонари".
Сега-засега това виждам като основен проблем. Вярно, че посещаемоста на раздела доста намаля, вярно е също така, че по това време на годината няма какво да се лови в морето и съответно да се пише в раздела, но аз не бих лягал на тази кълка. Има други форуми, където доста се пише за морето, дори и в момента...
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
Мънцата

Re: Относно новото във форума

Мнение от Мънцата »

Шморхи написа:
chirusa_bg написа:Вместо стачка, направете някое разумно предложение. Що се отнася да старата схема- всичко на едно място, няма как да се продължава така.
Добре, ето предложенията. Намерете начин да намалите подразделите с поне 2. Сега са прекалено много и ако сайта е претоварен или потребителя няма много добър нет, ще загуби много време да провери всичко в раздела. Накрая вместо удоволствие, може да получи нерви.
Незнам кой и по каква логика е ковнал в раздела за сладководен риболов темите за лодки, сонари, че и за воблери за морето. Ние на морето да не ходим с колела за риба? Преместете ги в раздел Екипировка тези неща и ако сметнете за необходимо направете там подраздел "лодки" и подраздел "сонари".
Сега-засега това виждам като основен проблем. Вярно, че посещаемоста на раздела доста намаля, вярно е също така, че по това време на годината няма какво да се лови в морето и съответно да се пише в раздела, но аз не бих лягал на тази кълка. Има други форуми, където доста се пише за морето, дори и в момента...
Някакво развитие по предложенията :?: Щото ако сте забелязали, активността в морски клони към 0 ... Лично аз вече си ползвам предложение №3 на Явор, защото ми вади последователно последните мнения :wink: Иначе не мога да се оправя, просто всичко е много объркано - днес търсих 5 минути темата за сонара ... :roll:
dido_di
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 3:42 pm
Местоположение: Добрич

Re: Относно новото във форума

Мнение от dido_di »

кво стана с този форум?кито направи тази обаркациа доволен ли е??На 3 дена по едно мнение.Изводи..........
BOBCAT
новобранец
новобранец
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 10:35 am
Местоположение: Burgas

Re: Относно новото във форума

Мнение от BOBCAT »

ЕДВА ЛИ ПО-ОБЪРКАНО МОЖЕ ДА СТАНЕ :lol:
Аватар
marto951005
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 11:10 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Относно новото във форума

Мнение от marto951005 »

Абе честно да ви кажа така е по добре, защото има подреденост и за новите потребители на форума е по лесно да се ориентират, ако знаят какво тарсят де. :D :D :D
А за тези, които не им допада новия облик явно не искат или нямат време да четат и да преминават от форум към подфорум и така нататъ.
Но знайте че всичко е направено в наша полза.
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Относно новото във форума

Мнение от dobria1 »

Нещо прави ли се по въпроса с предложението на Javor,или по 1 пост през ден два е нормално :x :x
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”