Относно новото във форума

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Относно новото във форума

Мнение от Булти »

...първо се унищожиха снимките , след това репортажите отидоха на кино ...накрая всичко се разбърка и превърна в каша...тва си е жива подигравка с нашия труд , внимание и времето което отделяме тук...не знам къв човек трябва да бъдеш , зорлем да си унищожиш форума ... насила да изпокараш всичките му потребители , боядисвайки ги в различни цветове и разделяйки ги на групи...боже тва е толкова банално ...Баруте , длъжник си ми ...аз развих Подводен , ти му ....майката....излиза , че две години съм си губил времето напразно ...ти си наред ся - две години ще ми копаш на лозето безплатно ...и определено файдата ще е по голяма ...отколкото тва тук ...не знам как да го нарека ...

:drinkers:
terzo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 703
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 1:52 pm
Местоположение: Равда

Re: Относно новото във форума

Мнение от terzo »

Eдно въпросче към модераторите.Защо омешихте така ПОДВОДНИЯ РИБОЛОВ а не си го оставихте оделно?Сега стана пълна каша.
Аватар
alex_vp
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 150
Регистриран на: Сря Май 20, 2009 6:37 pm
Местоположение: Бургас

Re: Относно новото във форума

Мнение от alex_vp »

Отвратителна кочина стана сега. Кое е за подводен, кое е за от лодка, кое е за от брега????? Осрахте се!!! А уж модераторите даже обещаха в анкетата още когато разделянето беше само идея, че подводния риболов ще си остане отделна тема, но явно обещаното не е като даденото!!!
Аватар
Pretor
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 680
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 12:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: Относно новото във форума

Мнение от Pretor »

Този въпрос го задаваме вече в няколко теми http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f ... 07#p710707 и отговор нема. Дано кашата да се оправи скоро, защото ми се въртят по радикални мисли из главата.
Изображение
Аватар
Pretor
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 680
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 12:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: Относно новото във форума

Мнение от Pretor »

Ако си поиграе човек малко, може да се озове в отделен подводен подраздел, но си е хамалогия.
Изображение
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Относно новото във форума

Мнение от Булти »

...иеее , подводния отново е отделно

:prayer: :prayer: :supz:
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Относно новото във форума

Мнение от baretata »

Майтап няма , голям батак стана. Вместо да е по лесно, то става по забатачено. Кое къде да търсиш.
Пашата обича смелите.
Мънцата

Re: Относно новото във форума

Мнение от Мънцата »

Мисля, че някои теми се налага да се дублират в морски и сладководен, например тази http://forum.nariba.com/viewforum.php?f=132
Георги Вутов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 196
Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 11:37 am
Местоположение: Варна

Re: Относно новото във форума

Мнение от Георги Вутов »

Мънцата написа:Мисля, че някои теми се налага да се дублират в морски и сладководен, например тази http://forum.nariba.com/viewforum.php?f=132
Абе.. всичко като си беше на едно си беше най добре
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Относно новото във форума

Мнение от Шморхи »

Дано го върнат както си беше. Всичко в една копаня, та да не плюскаме и акаме разделно. Някой го каза много умно - отнема ми 10-15 пъти повече време да разгледам раздела, а има теми, които не ме интересуват и въпреки това, трябва да отворя подраздела за да видя защо ми свети. :rolleyes:
Ъпдейт: И защо раздел "сонар" вече подраздел в Сладководен риболов? Като сме на морето, нямаме ли право да имаме сонари? 8)
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Относно новото във форума

Мнение от ivalpetkov »

И аз не мога да се оправя човек.Като гледам хората спряха да пишат и масово са на битака-раздел продава...защото е най - лесно.Преди с едно кликване и придобивах представа за всичко а сега...Моряците сме малко по неподредени може би.Незнам но забелязвам тенденция , че намаля писането.Уж много посетители а изведнъж съм сам в темите.Боядисаните се групирали и капсулирали вътре в себе си...току от време на време изстрелват по някое уж случайно писание за обикновените,и то съвсем постно.Така още по малко диалога във форума намаля .То е ясно , че гласовете ни са глас в пустиня.Разчита се да отмине психологическия първоначален шок и да свикнем ...но аз не мога и затова само ще чета вече...и то хаотично.Примирихме се с групи , примирихме се с репутации...но вече ми дойде множко...Дано да върнат стария вариянт , въпреки ,че знам че няма да стане. А беше жив този форум.Като един организъм.Точно що годе свикнахме с характерите си като едно семейство ....почнахме да се опознаваме и всичко свърши.
Мънцата

Re: Относно новото във форума

Мнение от Мънцата »

ivalpetkov написа:Уж много посетители а изведнъж съм сам в темите...
Споко братле, още 2-3 седмици и няма да е така :D
Шморхи написа:И защо раздел "сонар" вече подраздел в Сладководен риболов? Като сме на морето, нямаме ли право да имаме сонари? 8)
Това имах предвид в предния си пост Тоше, то и въдици и макари имаме право да ползваме, ама ... :lol: Или пък ши си караме като едно време на волти :D
Аватар
kopoy_92
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 318
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 8:27 am
Местоположение: гр. Варна
Обратна връзка:

Re: Относно новото във форума

Мнение от kopoy_92 »

ivalpetkov написа:И аз не мога да се оправя човек.Като гледам хората спряха да пишат и масово са на битака-раздел продава...защото е най - лесно.Преди с едно кликване и придобивах представа за всичко а сега...
И аз съм на същото мнение ,като колегата .
Аватар
Mi7chell
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1645
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 8:26 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: Относно новото във форума

Мнение от Mi7chell »

Аз обявявам стачка...няма да пиша докато нещата не си дойдат по старо му !!
Предлагам всеки който не е доволен от новостите да направи същото,извиняеайте нещо не свиквам,даже повече се ядосвам докато преглеждам!!!
Зарганолог
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Относно новото във форума

Мнение от Шморхи »

Присъединявам се!
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”