Търся къща /вила/ под наем на морето

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
dolphin
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Яну 12, 2007 8:58 am

Търся къща /вила/ под наем на морето

Мнение от dolphin »

Здравейте колеги, не знам дали публикувам в правилния раздел, но питането ми е към хората притежаващи къщи на морето. След дълго ровене в интернет не успях да намеря подходящо място за почивка. Търсим къща /вила/ под наем за 10-тина дни, която да е разположена на брега на морето, но не на оживен плаж, а на някое спокойно място/може да е вилна зона/, с двор / за да не бяга кучето - с домашен любимец сме/, да е максимум за 6-7 човека. Пояснявам че я търся за догодина, за тази година сме наели такава, но вече втора година ще сме там и търся нещо различно за догодина.
Sikov
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 2:10 pm

Re: Търся къща /вила/ под наем на морето

Мнение от Sikov »

Здравей колега,
и аз отдавна клоня към такава почивка, но все нещо се проваля.Молбата ми е да ми дадеш някакви координати на тази къща, която ще посещаваш за втори път(явно е читава) и всякаква друга информация.
Съжелявам, че не мога да ти помогна.Благодаря и приятна почивка!
galinagold
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 16, 2013 9:12 am

Re: Търся къща /вила/ под наем на морето

Мнение от galinagold »

Zdraveyte,
Az imam takava vila na more v Chernomoretz na 500 m. ot plazha,no ne e na brega na moreto.Kvartalat e spokoen,a vilata e oborudvana s vsichki ekstri.Mozhete da ya razgledate v sayta na alo.bg v razdel Kashti/Vili.Ochakvam otgovorat Vi na sayta ili na e-meil:galinagold@mail.bg
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Търся къща /вила/ под наем на морето

Мнение от GODzillata »

galinagold написа:Zdraveyte,
Az imam takava vila na more v Chernomoretz na 500 m. ot plazha,no ne e na brega na moreto.Kvartalat e spokoen,a vilata e oborudvana s vsichki ekstri.Mozhete da ya razgledate v sayta na alo.bg v razdel Kashti/Vili.Ochakvam otgovorat Vi na sayta ili na e-meil:galinagold@mail.bg

Спокоен кваратал....че има ли такъв в Черноморец предвид централната дискотека? :roll:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
pavlin69
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Сеп 23, 2013 7:59 am

Re: Търся къща /вила/ под наем на морето

Мнение от pavlin69 »

GODzillata написа:
galinagold написа:Zdraveyte,
Az imam takava vila na more v Chernomoretz na 500 m. ot plazha,no ne e na brega na moreto.Kvartalat e spokoen,a vilata e oborudvana s vsichki ekstri.Mozhete da ya razgledate v sayta na alo.bg v razdel Kashti/Vili.Ochakvam otgovorat Vi na sayta ili na e-meil:galinagold@mail.bg

Спокоен кваратал....че има ли такъв в Черноморец предвид централната дискотека? :roll:
Има има, ела да видиш сега :lol: .
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Търся къща /вила/ под наем на морето

Мнение от Vid »

pavlin69 написа:Спокоен кваратал....че има ли такъв в Черноморец предвид централната дискотека? :roll:
Има има, ела да видиш сега :lol: .[/quote]
Даа, сега предполагам е различно.... Но лятото, чалгата коя се сипе от централната дискотека е нещо ужасно.... Винаги съм се чудил има ли държава в та скапана страна и къде е полицията??? А, може би общинската наредба относно шума в Черноморец лятото е до 5 ч. сутринта???? Сигурно е така, щото таа дискотека бичи до 5ч. и никой и две не може да и каже... Па може би е собственост на Делян Пеевски?????????????????????????
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
pavlin69
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Сеп 23, 2013 7:59 am

Re: Търся къща /вила/ под наем на морето

Мнение от pavlin69 »

Vid написа:
pavlin69 написа:Спокоен кваратал....че има ли такъв в Черноморец предвид централната дискотека? :roll:
Има има, ела да видиш сега :lol: .
Даа, сега предполагам е различно.... Но лятото, чалгата коя се сипе от централната дискотека е нещо ужасно.... Винаги съм се чудил има ли държава в та скапана страна и къде е полицията??? А, може би общинската наредба относно шума в Черноморец лятото е до 5 ч. сутринта???? Сигурно е така, щото таа дискотека бичи до 5ч. и никой и две не може да и каже... Па може би е собственост на Делян Пеевски?????????????????????????[/quote]
На някои места законите явно се тълкуват по иначе, както е било преди няколко века.
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”