Излаз с лодка

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
boqn102
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Дек 18, 2011 6:57 pm

Излаз с лодка

Мнение от boqn102 »

Здравейте колеги,
Не можах да намеря подобна тема и затова реших да пусна нова та става въпрос за следното, ако някой може да ми даде малко информация от къде може да се излезе с рибарска лодка (не гумена) край Созопол освен от пристанището в града, за да се стигне до "Германката" или примерно до нос Агалина.

Благодаря предварително
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Излаз с лодка

Мнение от ivalpetkov »

Приятел нещо не мога да те разбера.На пристанището до КПП то на поделението има-място където да спуснеш във водата лодката щом не е гумена.Ако си с колесар пробвай от Царския плаж преди Созопол.след паметника на подводничарите.Не ти разбирам въпроса? Каква е лодката и с колесар ли е?Какво точно смяташ да правиш?На плажчето от дясно на КППто пред поделението съм пускал пластмасова без колесар.В новия град на мармурите до плажа Харманите също съм спускал пластмасова без колесар от ръце.Живота ми мина на това място човече.Знам места дето никой в тоз форум не знае.Но не ти знам идеята каква е.Ами влез от райския залив ако щеш.Имай в предвид .че Германката и Нос Агалина са две доста различни неща и разтоянието си е фактор като такова.Ако ще влизаш за Германката е едно.а ако ще влизаш за Агалина е друго-там мястото е друго.Не разбирам какво значи -рибарска лодка ама не гумена....не бъдете толкова пестеливи във въпросите си ...
Публикувай отговор

Обратно към “На раздумка за морето!”