хъми дилема

Всико за лодките сонарите и атрибути към тях.

Модератори: emo vasilev, Кърцата

sllipi1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:45 pm

хъми дилема

Мнение от sllipi1 »

здравейте колеги предлагат ми да се избера между два сонара,хъмънбърд матрикс 37,и 717х,според вас кой да избера ще се ползва предимно за тролинг и от време на време за кльонк ,мерси на всички предварително
Аватар
Smokey
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 551
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 9:32 am
Местоположение: София

Re: хъми дилема

Мнение от Smokey »

Здрасти. Аз съм със 737. Втори път хъминбърд няма да си взема -всички метрики са по хамериканските стандарти в крачки, лакти, плюнки и трябва да си ги обръщаш на ум или с таблица.

Вземи си Гармин или нещо което да е в метри и целзии. Вземи евтин сонар - най-важното е да ти мери дълбочината под теб и евентуално някоя рибка ако има. ако се надяваш че ще ги гледаш каде са легнали сомовете и да им пускаш на главите - не става. еднинствено ти трябва да ти отчита къде са дупките и перспективните места. аз набих сумати пари за тоя 737 и ми прави повече проблеми и грешки отколкото работи.

та отново - евтин сонар, да мери в метри. хъминбърдите да си ги ползват в хюмерика.
Изображение
За да не останем повече рибари отколкото риби в България: Kiss 'n Release!
http://www.youtube.com/watch?v=66sGSTZD ... _1UPUjx2SI
ribar4eto75
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 13, 2009 1:40 pm

Re: хъми дилема

Мнение от ribar4eto75 »

Колега вземи си сонара от България и ще мери в каквито искаш мерни еденици.
Ученият глупак пише своята безмислица с по-добър стил,отколкото неученият,но от това тя не престава да бъде безмислица
sllipi1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 190
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:45 pm

Re: хъми дилема

Мнение от sllipi1 »

колеги те и двата мерят в метри и в целзий ,и в километри в час и двата са с джипи ес,не са само за американския пазар
Публикувай отговор

Обратно към “Лодки и сонари”