Избор на лодка за захранване?

Всико за лодките сонарите и атрибути към тях.

Модератори: emo vasilev, Кърцата

snake94
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 9:30 am
Местоположение: гр.Ботевград

Избор на лодка за захранване?

Мнение от snake94 »

Здравейте колеги. Решил съм да закупя някаква евтина лодка за захранване и разгледах в OLX.Попаднах на тази обява http://olx.bg/i2/ad/nova-lodka-za-strav ... ccaa15c969 Интересува ме някой ползвал ли е такава,става ли изобщо и т.н. Лодката ще се ползва 2-3 пъти годишно за по 3-4 дни на сладководни водоеми и за това не ми се дават повече от 200-300лв.

П.С Не съм сигурен дали е в точния раздел,за което се извинявам! :)
Аватар
atanas7711
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Съб Апр 07, 2012 1:30 pm
Местоположение: ПЪРВОМАЙ

Re: Избор на лодка за захранване?

Мнение от atanas7711 »

Не става за нищо!
Аватар
vasko8008
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Окт 27, 2010 10:20 am
Местоположение: Варна

Re: Избор на лодка за захранване?

Мнение от vasko8008 »

Даже и децата да си играят не става. Гледах колеги с същата нито може да върви направо нито в вълнички. Абе ако имаш басеин може да я вземеш децата да си цъкат с нея
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Избор на лодка за захранване?

Мнение от delio-haidutin »

колега ,имаш излишни пари да хвърлиш на вятъра ли,па макар и 200 лв???то 1 ракета захранка събира,я вкараш на 100 м ,пък и да не говорим че ако има вятър ,може да я търсиш на другия край.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
snake94
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 9:30 am
Местоположение: гр.Ботевград

Re: Избор на лодка за захранване?

Мнение от snake94 »

Благодаря Ви много колеги,явно няма да е такава ако изпадне евентуално нещо втора ръка пък макар и за малко повечко парички да е може и да се замисля.В краен случай нищо не пречи да опитам да направя сглобка,корпуса ще го направя и евентуално баща ми ще ми помогне със електрониката :) Някой ако има някой линк който би ми бил от полза ще се радвам да сподели,намерих стара тема но не ми излизат снимките :)
Публикувай отговор

Обратно към “Лодки и сонари”