Съвет при избор на лодка.

Всико за лодките сонарите и атрибути към тях.

Модератори: emo vasilev, Кърцата

radionov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Апр 25, 2011 8:15 am

Съвет при избор на лодка.

Мнение от radionov »

Здравейте, намислил съм да се оборудвам и с надуваема едно или за предпочитане двуместна лодка но там нямям опит. Кажете първо от какъв материал да търся да ли да е руска гумена навремето имаше само такива и бяха много здрави или вече има и пвс. Препоръчайте и читави марки до 400, максимум 500лв. Ще се радвам на всякакви препоръки от собственици на лодки. Нататък ако има пари мога да сложа и двигател така че кажете какво да гледам за да става и за двигател. Поздрави: Радо
emdi
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 5:11 pm

Re: Съвет при избор на лодка.

Мнение от emdi »

Колибри са здрави лодки,но материала е твърдичък и трудно се прибират особено в по-студено време.Имах Промарине ,и бях много доволен.За 4 години нямах проблеми.И колега като взимаш лодка задължително да е с някакво дъно-надуваемо,оребрено или друго.Престоя в лодката е по различен.Успех.
radionov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Апр 25, 2011 8:15 am

Re: Съвет при избор на лодка.

Мнение от radionov »

Благодаря за мнението забравих да спомена че съм с малка кола и лодката постоянно ще се сгъва и ще се използва предимно за захранка по язовири и разпъване. А кой материал е за предпочитане: гума или пвц.
emdi
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 5:11 pm

Re: Съвет при избор на лодка.

Мнение от emdi »

Тогава и гумена става.10 години ползвах една Уфимка ,ама яко и накрая я хвърлих.Ти може да я ползваш и повече.
Публикувай отговор

Обратно към “Лодки и сонари”