Дрон за захранка?

Всико за лодките сонарите и атрибути към тях.

Модератори: emo vasilev, Кърцата

Аватар
elbosi
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 6:49 pm

Re: Дрон за захранка?

Мнение от elbosi »

Да не убия ентусиазма на някои колеги,но слезте малко на земята/или по точно във водата/.Французите имат такъв дрон от повече от 3 години/не ми се търси връзка а и няма смисъл/.По памет,цената му беше от порядъка на 3500 евро и носи 300 грама топчета.Опитваха се да решат един малък но съществен проблем и накрая зарязаха проекта.А проблема е следния-не може да разпъва въдица през бигел,защото сменя курса и трудно се управлява заради съпротивлението.По големия проблем,обаче се явил,когато разпъват с отворен бигел.Кордата често прави ключове и тогава се налага плуване за да извадят 3500 евро от водата.
Та в тоя ред на мисли,по удачно ми се струва да помислим за подводница за захранка от колкото за дрон.И камера може да се сложи.Найс А.
Не си мисли,че ония работи висят по дърветата и само трябва да протегнеш врат и да ги лапнеш.
teodortrifonov
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Чет Ное 17, 2016 8:41 pm

Re: Дрон за захранка?

Мнение от teodortrifonov »

Аз не мога да си представя как точно дронът може да се използва за захранка. Аз имам такъв дрон https://dice.bg/dji-phantom-3-advanced- ... -item26913 , той става ли за тази цел? Ще съм много благодарен, ако някой ми обясни малко повече. :fishing1:
d.dim
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Фев 22, 2016 9:06 pm

Re: Дрон за захранка?

Мнение от d.dim »

Става. Изпробвано. Изгледай де що има клипчета и сам ще се ориентираш. С обяснения ще трудно и дълго.
Теоретиците ги остави да.... правят въздушни течения.
teodortrifonov
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Чет Ное 17, 2016 8:41 pm

Re: Дрон за захранка?

Мнение от teodortrifonov »

Благодаря, ще погледна, много ще ми е полезно, дано не направя някоя простотия само. :fishing1:
Публикувай отговор

Обратно към “Лодки и сонари”