Въпрос за лодка към познавачите.

Всико за лодките сонарите и атрибути към тях.

Модератори: emo vasilev, Кърцата

Аватар
ПавкатаКТМ
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 02, 2011 9:43 pm

Въпрос за лодка към познавачите.

Мнение от ПавкатаКТМ »

Здравейте, по-принцип не пиша, а само чета, но тук само с четене няма да се оправя:

Та, вследствие на едни продажби, ми се появи хале където да съхранявам лодката, както и едни свободни 6000-7000лв, не са много, но са толкова. И сега дилема - каква лодка да си взема - Твърда или РИБ?

Много съм далеч от тема лодки, единственото нещо което все още имам и съм карал е гумена двуместна руска лодка с требла.

И в този бюджет разглеждайки обявите, виждам, че мога да се вмъкна в Риб с конзола и 9-10к.с двигател - въпроса ми е 10годишни модели много ли ще са убити? По-добре е по-стар но по-марков Риб или по-нов но по неизвестен за да се вмъкна в тази цена? Може ли компормисен вариант с Риб под 3.60 и двигател 5к.с? Има ли ги с конзола или е прекалено тясно вече?

С твърдите ми е съвсем смътно, и там разглеждайки обявите има прилични предложения, но четейки темите по форуми за устойчивост и удобство, клатене при вятър, нещата ми се размиха още повече.

Иначе ето това клипче на съфорумец, ще се извиня, че го ползвам ми хареса, но нито знам модела а лодката, нито в кой диапазон ценови е?

https://www.youtube.com/watch?v=xNIOGI5Mw_U&t=135s
Павел, о878 І7878з
Публикувай отговор

Обратно към “Лодки и сонари”