Whole lotta love / xxt 180

Модератор: sapuna

Аватар
itzo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 1:17 pm
Местоположение: vratza-sofia
Обратна връзка:

Whole lotta love / xxt 180

Мнение от itzo »

Привет колеги

Искам да ви запозная с един проект, който от доста време ми се върти в главата, но вече е осъществен и то с чудесен резултат!
От край време се каня да сменя водачите и макародържача на една от любимите ми въдици, боло колмик fiume 180. Тъй като е публична тайна, че тази, regina, както я наричат в родината и, е всичко друго, но не и оборудвана подобаващо откъм тази си страна. Говоря за първите серии на производството и. Неслучайно "жабарите", колкото и да" не разбират" и да ловят със "сополи", по думите на някой бг "експерти", я купуват гола и я оборудват с качествени компоненти.
Та- речено, сторено! Първата стъпка бе, да се намери човек, на който може да се довери тази пипкава и майсторска работа и който да вдъхва доверие, все пак нямаше да "мотаме" , ню хънтър Б! Ползвал съм инцидентно услугите на някой изявени майстори в Сф, за други подобни ремонти и интервенции, но там работата е тегава вече! За съжаление, дори един от най-добрите, до който съм опирал, вече не се занимава... Както и да е! Случайно се запознах с Борката, младо и по мое мнение много кадърно момче, което ме впечатли и реших да му поверя този мой проект.
Второто нещо, бе намирането на подходящи водачи, което в БГ, ако не си спинингист, а прост плувкар от старата генерация, си е почти мисия невъзможна и граничи със усилията в серията, в която Том Круз, обикаля средноголям, северозападен БГ град със сто лева на цяло и четири дена няма кой да му ги развали....Още повече, че се бях прицелил във Фуджи, а тук главно се намират Pac bay и тук там Мило
К500.
Глобалната икономика обаче не спи, водачи бяха осигурени и пристъпихме към действие. Случайно се оказа, че тук пък обаче безпроблемно се намират fuji макародържачи, та всяко зло, за добро.
Въдичката бе оборудвана с fuji alconite byag+bmyag и макародържач ns 6 и резултата е меко казано-супер. Просто "царя вече не е гол" :)
Още веднъж искам да похваля Борето, за добре свършената работа! А ако някой реши да се възползва от услугите му и да възвърне или добави блясък в любимите си такъми, с радост давам контакт на ЛС и координати. Момчето си разбира от работата и я върши от сърце, което е много важно!
Стига приказки, ето и малко снимки:
Прикачени файлове
3B358992-FBCB-41CF-B08A-08D51DFC9F2C.jpeg
B7F6F6DA-6ADB-4E4D-B239-F7915A1EE558.jpeg
185CB7CE-6FF8-477C-91E3-669B45B12905.jpeg
B68CD893-C87E-40D0-9207-5FA15CE653DE.jpeg
1E269FDD-BC00-4E0B-849B-69A3D2148907.jpeg
C825E3A1-D5DD-4842-A33F-20B49F326A35.jpeg
успех на цялото рибарско воинство
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”