Съвет за лодка

Модератор: sapuna

Аватар
lishev_64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 928
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 10:19 pm
Местоположение: Варна

Съвет за лодка

Мнение от lishev_64 »

Здравейте колеги. Решил съм да заприходя лодка за захранка. Доста изчетох, разгледах, спрял съм се на тази: http://naslukabg.com/Bait%20boat%20CARPONOZER
Дали съм на прав път?
А какво ще речете за тази:http://www.ake-mancho.com/index.php?ch= ... &subcat=10 - ползвал ли я е някой и какво е мнението Ви за нея?
Има я и без сонар и GPS - 980лв.
С две години гаранция. Откровено китайче, копие на: http://www.filstar.com/bg/%D0%90%D0%BA% ... Boat/3433/.
Е, на какви съвети да се надявам? :-D :smt006
НА СЛУКА... И НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ !!!
bulgarian
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Авг 29, 2012 8:02 pm

Re: Съвет за лодка

Мнение от bulgarian »

Ора вие тотално сте превъртяли, как ще дадеш 1680 лв. за играчка с дистанционно. Та ти за същите пари ще си вземеш надувна лодка и някой малък двигател, може и електрически и сонар може да се намери за 100-тина лева.
Баси, играчка с GPS !?! В мъгла ли ще я пускаш, за бира ли ще я пращаш..............
Аватар
batceco
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 1:48 pm

Re: Съвет за лодка

Мнение от batceco »

Що да е превъртял човека бе, стои и си пие бирата, докато лодката разпъва , няма да се занимава с надуване на лодка двигатели, бензини, мръсотий и т.н... Сега за лодката - имам приятел с първата от 2 години я ползва - лодката е перфектна. Един познат си взе втората от немски сайт на скоро и тя е доста добра. Като цяло и двете са много качествени според мен която и да вземеш няма да сбъркаш.

Поздрави
Аватар
lishev_64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 928
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 10:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Съвет за лодка

Мнение от lishev_64 »

Уффф,.... то парите наистина са много - мога да си сменя стария "Пасатор" (колата де) за тези пари. Пипах китайчето на живо и много ме впечатли, нали знаете колко бързо се надъхва човек, но наистина паричките ме спират засега. Много бре, мамка му!!! :smt017 Пък и се чудя в къщи как да я наредя работата, че да няма :smt014 :smt075 :smt021
НА СЛУКА... И НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ !!!
ro6ko_2003
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 pm

Re: Съвет за лодка

Мнение от ro6ko_2003 »

колега за тиа пари си вземи некои на заплата и не сама ще ти разпъва ама и за бира ще ходи когато свърши :lol:
това е шега разбира се
аз лично не бих дал толкава пари за текава играчка каквото ти харесва това взимай всеки си има различно мнение какъвто ти е касмета на текова ще случиш
успех в покупката
Аватар
lishev_64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 928
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 10:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Съвет за лодка

Мнение от lishev_64 »

ro6ko_2003 написа:колега за тиа пари си вземи некои на заплата и не сама ще ти разпъва ама и за бира ще ходи когато свърши :lol:
това е шега разбира се
аз лично не бих дал толкава пари за текава играчка каквото ти харесва това взимай всеки си има различно мнение какъвто ти е касмета на текова ще случиш
успех в покупката
:lol: :lol: :lol: :smt023 :smt023 :smt023 :smt039 :smt039 :smt039
НА СЛУКА... И НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”