Мнение за сигнализатори

Модератор: sapuna

Аватар
gochev86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 6:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение за сигнализатори

Мнение от gochev86 »

Здравей те колеги,дали някой може да ми даде информация за тези сигнализатори:

https://www.fishing-market.com/shop/pro ... uctID=4717" onclick="window.open(this.href);return false;

как се държат и най вече батерията колко живот има.Също така се спрях и на тези:

http://venatio.hr/signalizatori/804-bal ... zator.html" onclick="window.open(this.href);return false;

и се двоумя между двата,ако някой може да помогне ще съм благодарен.


П.п. И на някоя чужда сватба ще черпя :drinkers: :lol:
If we are what we eat, tomorrow I could be you.
Аватар
мурджо
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Сря Окт 02, 2013 9:04 pm

Re: Мнение за сигнализатори

Мнение от мурджо »

аз моите ги продадох,добре че се отървах,на жребчево,на иваииловград,на кърджали-няма тази риба за която се гласим вече.а само инцидентни удари.по добре несе занасяи
Аватар
gochev86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 6:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за сигнализатори

Мнение от gochev86 »

мурджо написа:аз моите ги продадох,добре че се отървах,на жребчево,на иваииловград,на кърджали-няма тази риба за която се гласим вече.а само инцидентни удари.по добре несе занасяи

Благодаря колега,но не смятам да се отказвам.Пък и да ти кажа освен жребчево(където за сега не съм ходил) от другите два съм доволен,не всеки път има риба, но не е най важното това.Поздрави и благодаря за мнението по темата. :)
If we are what we eat, tomorrow I could be you.
Аватар
мурджо
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Сря Окт 02, 2013 9:04 pm

Re: Мнение за сигнализатори

Мнение от мурджо »

да такае,на аза на арда на кърджалии даде доста шаран но дребен,на /старо място/ имахме добри удари но инцидентни до фургона на горските.сега е много спаднал язовоира и е доста слабо.но миналата седмиица се обадиха едри бабушки и костурии.кърджали е моят любим язовир. но селскте беци много го тормозят с мрежи-това е неизбежно понеже вече кърджали нее БЪЛГАРИЯ??????????????????????????????????????????
Аватар
to6ko_lo6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 10:18 am

Re: Мнение за сигнализатори

Мнение от to6ko_lo6ko »

Здравейте!!! На мен също ми предсои закупуване на сигнализатори, така че следя темата с интерес. От това, което виждам този на Carp pro (първия) е с литиева батерия и опция за зареждане в автомобил, което ме кара да гласувам за него.
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Мнение за сигнализатори

Мнение от Антон Тонев »

to6ko_lo6ko написа:Здравейте!!! На мен също ми предсои закупуване на сигнализатори, така че следя темата с интерес. От това, което виждам този на Carp pro (първия) е с литиева батерия и опция за зареждане в автомобил, което ме кара да гласувам за него.
И заради тази батерия си готов да дадеш 35 лв + доставката.Колега, и най обикновен сигнализатор/диапазон 10-20лв/, с 9v батерия издържа по 1 сезон.Голям консуматор на ток, е не самата пищялка,а станцията-ако евентуално се оборудваш с нея.
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
gochev86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 6:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за сигнализатори

Мнение от gochev86 »

А някой по темата.
If we are what we eat, tomorrow I could be you.
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за сигнализатори

Мнение от nasco2 »

Ползвам сигнализатори със станция, за съжаление не са горепосочените. Купих ги втора употреба от колега от този форум. вече 4 или 5-та година си ги ползвам, батерии съм купувал 2 или 3 пъти. Ей тука ако ти се рови, все ще ги зърнеш някъде. http://www.snimka.bg" onclick="window.open(this.href);return false; в търсачката ми пишеш ника и ще ти излезнат доста мои снимки. Все някъде трябва да се видят.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”