Моля за малко помощ Shimano Catana CX Trout или BX Trout

Модератор: sapuna

kotvata
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 11:41 pm

Моля за малко помощ Shimano Catana CX Trout или BX Trout

Мнение от kotvata »

Здравейте,
За първи път съм във форум и не знам дали пиша на правилното място и изобщо дали правя нещо правилно, но ако не е така моля да ме извините. Също така моля и за малко помощ в избора ми на пръчка. Някой може ли да ми каже каква е разликата между тези два модела, има ли такава и кой е по-добър:

http://pluvka.com/vaditsi/boloneze/shim ... trout.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
http://pluvka.com/vaditsi/teleskopi-s-v ... trout.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

Като цяло ми трябва телескоп за плувка на язовир. Ако някой има предложения за нещо друго с удоволствие ще погледна. Благодаря предварително. :)

Наслука! :)
Аватар
markas
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 2:04 pm

Re: Моля за малко помощ Shimano Catana CX Trout или BX Trout

Мнение от markas »

Предполагам, че е както при спининг Катаните... Всяка година нов модел, с минимални подобрения, за да не се оскъпява и в същото време да се подобрява. Тоест, ако BX е модел 2013, CX е модел 2014, и вече очаквай DX. :) Ако греша, колегите ще ме поправят на бързо :)
Съвета ми е, да напишеш какви риби търсиш, и да изчакаш повече колеги да се включат.
Със сигурност, ще получиш по - добри предложения на по - ниски цени :)
Успех и наслука !
Първата щука и първата кака се помнят вечно независимо от килограмите им !
Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

Re: Моля за малко помощ Shimano Catana CX Trout или BX Trout

Мнение от vantonov »

markas написа:Предполагам, че е както при спининг Катаните... Всяка година нов модел, с минимални подобрения, за да не се оскъпява и в същото време да се подобрява. Тоест, ако BX е модел 2013, CX е модел 2014, и вече очаквай DX. :) Ако греша, колегите ще ме поправят на бързо :)
Съвета ми е, да напишеш какви риби търсиш, и да изчакаш повече колеги да се включат.
Със сигурност, ще получиш по - добри предложения на по - ниски цени :)
Успех и наслука !
+ лека разлика в акциите, грамажа и евентуално материалът, от който е изработена BX версията.
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
kotvata
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 11:41 pm

Re: Моля за малко помощ Shimano Catana CX Trout или BX Trout

Мнение от kotvata »

Търся като цяло, както съм описал, телескопична пръчка за плувка, около 4-4.2 метра, за руболов на плувка за каракуди, червеноперки, малки шаранчета.... такива неща :)
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Моля за малко помощ Shimano Catana CX Trout или BX Trout

Мнение от топлия »

Виждам, че търсиш телескопична, но вземи се замисли за мач. Триколенните са почти на същата цена но здравината е много по голяма. Успех.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
bushido1964
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 9:07 pm

Re: Моля за малко помощ Shimano Catana CX Trout или BX Trout

Мнение от bushido1964 »

След като веднъж лови с качествен коленен мач, човек обикновено вече никога не се връща към телескопичния... 8)
Поне при мен е така от 1999 г. .... :fishing3:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”