Питане за болонезе........

Модератор: sapuna

elanmorin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Май 08, 2014 6:58 pm

Re: Питане за болонезе........

Мнение от elanmorin »

pampasa написа:Колега с риск да се разсърдиш ,ценовия клас който си си определил / както и дължината на търсената въдица / , предполагат скорошно отказване от този тип риболов .

Вместо да се мъчиш , приеми съвета на хора , които вече са извървяли този път и си вземи поне 5 метрова болонеза.

Поздрави
4m DAM имаше в ОЛХ миналата седмица, изтървах го за минути... за 25 лв...
Иначе нямам проблем и за 5 м, знам че истинското боло започва от 5 метра, но там още повече ме е страх от счупване. Първият ми досег с боло беше отчайващ, солета на трето забиване...
На мен ми се струва, че втора ръка трябва да е поне 50% от цената за ново..
И просто то има още два месеца летен риболов, и не ми се дават повече пари, иначе има в момента Colmic за 100 лв в ОЛХ, някой ако иска...
За догодина вече, ще помисля за реномирано боло.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Питане за болонезе........

Мнение от pampasa »

elanmorin написа: 4m DAM имаше в ОЛХ миналата седмица, изтървах го за минути... за 25 лв...
Иначе нямам проблем и за 5 м, знам че истинското боло започва от 5 метра, но там още повече ме е страх от счупване. Първият ми досег с боло беше отчайващ, солета на трето забиване...
На мен ми се струва, че втора ръка трябва да е поне 50% от цената за ново..
И просто то има още два месеца летен риболов, и не ми се дават повече пари, иначе има в момента Colmic за 100 лв в ОЛХ, някой ако иска...
За догодина вече, ще помисля за реномирано боло.
С болото се лови успешно целогодишно / дори и зимата при минусови температури / - ако приемаш съвети ,виж това:

http://fishingshop-pike.com/index.php?r ... ct_id=1127

много здрава ,лека / 190 гр. / и изпъната въдица - с малък диаметър в основата

Поздрави
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”