Дръжка за кеп.

Модератор: sapuna

N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Дръжка за кеп.

Мнение от N.Dimitrov »

https://megafishing.bg/product/5410/dra ... et-4m.html струва ли си да я взимам ако не предложете нещо :)
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от М. Сталев »

Тва ще ти откъсне ръката ,530 грама ,сложи и една глава около 200-250 грама и става 700-800 гр ,доста зорно ще е да се маневрира с дръжка с такова тегло.Лично мнение :)
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от lusienn »

Тоя само пита във всички теми-не че купува нещо.

Нека Сам си избере нещо-и да се похвали в няколко репортажа-как се представя според него.

Писа ми в темата за яз-Искър-малко по ребром-въпреки че ме съмнява-някога да е стъпвал там.

После в Гъбарската тема-оставете го Сам да си избере-без насоки.

Около 25 годишен се представи от Плевен.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от pampasa »

Здравей , ако ще я ползваш за речен риболов - ти трябва възможно най-леката :wink:

Ако искаш погледни тази , имам такава / на 3 м. /

http://masterfishing.bg/product/1092/dr ... light.html

3 м. - 290 гр.
4 м. - 380 гр.

Има и много по-хубави ,но нямам представа какъв ти е бюджета , на мен лично , дръжките на щекерна сглобка са ми фаворити пред телескопичните.

Поздрави
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от N.Dimitrov »

М. Сталев написа:Тва ще ти откъсне ръката ,530 грама ,сложи и една глава около 200-250 грама и става 700-800 гр ,доста зорно ще е да се маневрира с дръжка с такова тегло.Лично мнение :)

На втората снимка на дръжката се вижда ,че е 380гр, отначало и аз се стреснах от тези 530 но се оказа ,че не това е теглото, дано е така ако не ще измисля нещо.
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от N.Dimitrov »

pampasa написа:Здравей , ако ще я ползваш за речен риболов - ти трябва възможно най-леката :wink:

Ако искаш погледни тази , имам такава / на 3 м. /

http://masterfishing.bg/product/1092/dr ... light.html

3 м. - 290 гр.
4 м. - 380 гр.

Има и много по-хубави ,но нямам представа какъв ти е бюджета , на мен лично , дръжките на щекерна сглобка са ми фаворити пред телескопичните.

Поздрави
Предимно на реката ще се ползва, имах няколко телескопични и не ми харесаха за това реших да пробвам със щекерните. Бюджета е до 80лв някъде за дръжка не ми се дава повече, Друго се чудя 4м да не би да ми дойде дълга?
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от N.Dimitrov »

lusienn написа:Тоя само пита във всички теми-не че купува нещо.

Нека Сам си избере нещо-и да се похвали в няколко репортажа-как се представя според него.

Писа ми в темата за яз-Искър-малко по ребром-въпреки че ме съмнява-някога да е стъпвал там.

После в Гъбарската тема-оставете го Сам да си избере-без насоки.

Около 25 годишен се представи от Плевен.
Люсиенчо, да ти разясня.
Питам и след това купувам за нещата които съм питал тук винаги след това съм правил избор и то правилен благодарение на колегите имащи желание да помогнат а не като теб, заядник.
В темите за: Директен, фидер, болонеза, макара и другите които съм пуснал след това съм си направил избора. Имам въдици за които може само да си мечтаеш, сигурен съм.

Сега за темите да разясним.
В темата за Яз.Искър ти писах поради това ,че като си мислиш ,че темата е твоя си някакъв господар на нея..има си модератори те определян правилата. Мисля ,че се беше скарал на някакъв човечец и затова ме ядоса поста ти, просто не обичам някой да се прави на шеф и на определящ фактор!
В гъбарската съм писал и няколко пъти съм качвал снимки с гъби ти какво искаш.? Нали за това е темата.
И пак се правиш на началник, остави ги хората сами да си преценят дали ще ми помогнат или не, на теб какъв ти е проблема ,че ще им казваш да не ми дават насоки, я се успокой малко, или няма с кого да се заяждаш последно време?

Около 40годишен не се представи но е от София, стъпвал само на Яз.Искър..."Големия рибар"
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от pampasa »

N.Dimitrov написа: Предимно на реката ще се ползва, имах няколко телескопични и не ми харесаха за това реших да пробвам със щекерните. Бюджета е до 80лв някъде за дръжка не ми се дава повече, Друго се чудя 4м да не би да ми дойде дълга?
Ако ще е три метра , виж и тази :

http://masterfishing.bg/product/2974/dr ... nembo.html

Поздрави
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от N.Dimitrov »

Да хубава харесах и тази на Мавер https://megafishing.bg/product/206/draz ... rlite.html .
Но ще видим има време, един колега ми предложи и едно Мило но не е сигурно, иначе дръжката е супер, като цяли милото са хубава марка и ми харесват техните продукти.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от pampasa »

N.Dimitrov написа:Да хубава харесах и тази на Мавер https://megafishing.bg/product/206/draz ... rlite.html .
Но ще видим има време, един колега ми предложи и едно Мило но не е сигурно, иначе дръжката е супер, като цяли милото са хубава марка и ми харесват техните продукти.
Тази е същата от първия ми линк - дори там / в Майсторски риболов / е по-евтина :wink:
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от N.Dimitrov »

Не съм видял линка, иначе доволен ли си от нея :)
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Дръжка за кеп.

Мнение от pampasa »

Както казах , имам тази на 3 м. - на мен лично ми върши перфектна работа , а по-голяма дължина не ми е необходима.
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”