компресор за пълнене на бутилки

Модератор: nkolev66

pepericos
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Мар 27, 2010 5:34 pm

компресор за пълнене на бутилки

Мнение от pepericos »

Здравейте.Искам да питам ,дали е необходимо да монтирам компресора за пълнене на бутилки на открито,или може някъде вътре по лодката.Ако темата не е за тук,изтрийте я ,но ако някой може да ми помогне,ще му бъда много признателен.Купих "посейдон" на баер и трябва да го монтирам на лодката,че да организираме един курс за водолази.Няма превод на български и нямам време,за това моля помагайте.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: компресор за пълнене на бутилки

Мнение от Булти »

Защо трябва на лодката да е монтиран ? ...доколкото си спомням , бутилките обикновено се пълнят вечер ( следобед ) на сушата ??? ...сутринта отиваш на мястото и се пускаш ..или нещо бъркам ???
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: компресор за пълнене на бутилки

Мнение от baretata »

Прав си Митак, ама ако не му пречи на лодката що да не го монтира там. Не съм вещ в това, ама не виждам причина да пречи. Щом слагат компресорите за наргилетата на лодките, предполагам че и това няма да пречи.
Пашата обича смелите.
pepericos
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Мар 27, 2010 5:34 pm

Re: компресор за пълнене на бутилки

Мнение от pepericos »

Става дума за 25 метрова яхта,и се предполага,че ще пътува по няколко дни.Въпроса ми е дали този компресор трябва да е на вън,или мога да го вградя в някой шкаф.
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: компресор за пълнене на бутилки

Мнение от baretata »

Споменах че не разбирам от тези неща, но мисля че агрегата трябва да се охлажда отнякъде, да поема въздух и да има откъде да изхвърля мръсния. Така че ако го слагаш в шкаф трябва да помислиш и за тези неща. Но си мисля че трябва да питаш и в сайтовете за водолази, сигурен съм че ще ти отговорят на въпросите по обстойно.
Пашата обича смелите.
Публикувай отговор

Обратно към “Скуба дайвинг”