Събиране на клуб БАЛКАНКА

Форум на Клуб Балканка. Всичко свързано с клуба, беседи, организации и мероприятия.

Модератор: Кърцата

Аватар
atufektchi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 9:32 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Събиране на клуб БАЛКАНКА

Мнение от atufektchi »

Здравейте колеги,

На 21 Юни, четвъртък 2012 г. от 18:30 часа, ще се проведе събиране на Риболовен клуб БАЛКАНКА.
Всички желаещи са добре дошли!

Място: заведението "Ловците". Намира се на спирката на хотел Плиска, веднага след паркинга пред хотела в посока зала Фестивална (ъгъла на Коперник и Коста Лулчев) - карта
Риболовен клуб "Балканка"
www.balkanka.bg
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Събиране на клуб БАЛКАНКА

Мнение от Бат Стан »

Охааа, любимата ми кръчма. В 21.45 има четвъртфинал на европейското, така че ако има окъснели фенове мое да го гледаме! Освен това съм подготвил беседа по темата "Как да "четем" пъстървови реки, широки по 20 метра и нагоре". Ценен практически опит, който го предоставям безплатно на тепсия! :-)))
bae
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Мар 18, 2012 12:00 pm

Re: Събиране на клуб БАЛКАНКА

Мнение от bae »

А като съм член на друг клуб, Станил да не земе да ме прогони от пивницата. :?:
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Събиране на клуб БАЛКАНКА

Мнение от Бат Стан »

bae написа:А като съм член на друг клуб, Станил да не земе да ме прогони от пивницата. :?:
Е, браво бе, Бояне... Кога си видял нещо лошо от мен? И що реши, че някой ще те прогони? Заповядай, сигурен съм, че на колегите ще им бъде приятно да се запознаят с Боянския майстор.
bae
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Мар 18, 2012 12:00 pm

Re: Събиране на клуб БАЛКАНКА

Мнение от bae »

Просто се пошегувах, приятелю. :lol: Близко е до нас ще се постарая да мина и да пийнем по чашка. :D
pitcha
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Май 04, 2011 2:40 pm

Re: Събиране на клуб БАЛКАНКА

Мнение от pitcha »

bae написа:Просто се пошегувах, приятелю. :D
Я да се пошегувам и аз малко.
От доста време ми минаваше през акъла следната ценна идея, а след срещата в четвъртък окончателно се затвърди – да вземем да го прилапаме тоя Боян в нашия клуб. Да го откраднем, така да се каже.
От една страна – таман ша се позасили малко мухарската ни секция, че нещо никва я няма. От друга - ша мое да му демонстрирам Магията. Стига се е мъчил с тия муи и блесни само – нека се помъчи малко и на глисти сега.

Майтап бе.
То мойте майтапи по некой път и сам не си ги разбирам. И кое е майтап, и кое е сеирозно – тоя път и аз не мога да кажа.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Събиране на клуб БАЛКАНКА

Мнение от Д-р Флекс »

Да не стане после "елате си узмете Лордо, не ви сакаме Фордо" ...
Публикувай отговор

Обратно към “Клуб Балканка”