Хвани И Пусни - репортажи

Форум на Клуб Балканка. Всичко свързано с клуба, беседи, организации и мероприятия.

Модератор: Кърцата

Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от antivik »

С.Върбанов написа:
antivik написа:Хубава тема, но защо не е в "Моя излет", че да се гледа от по-много народ... :? ?
Ето защо не трябва да е там - http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=135&t=66115 обърни внимание на кое се вика браво !
Въздържам се от коментар и по двете теми.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Христо Златев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 10:33 pm
Местоположение: Ботевград

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от Христо Златев »

И от мен една пъстърва, която закачих преди месец и половина, но още с първия скок се откачи . Но миналата неделя късмета бе на моя страна :) . Надявам се до закриването на пъстървовия да я хвана или поне да ми удари отново .

Изображение
Изображение
starlight
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 376
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 12:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от starlight »

Ето ги ембеднати.
Бат Стане, полежавам ти цял живот само това да правиш :mrgreen: :mrgreen:
Бат Стан написа:Малко видео и от мен:





pitcha
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Май 04, 2011 2:40 pm

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от pitcha »

Тоя Мариански е стабилен като арматурно железо. Заявявам това като отговорник по строителството в клуба – в качеството ми на Управляващ Дирекция „Инвестиционна дейност”.
Стоманобетонен направо.

Ебаси готината тема взе да става. Опраи ми настроението и Харата ме отпусна. Чудесен контрапункт на некои други неща.

Ще ми се и аз да пусна нещо такова, ама като не моем ги ловкам – как да ги пускам??? Ха кажете ми де! На тоя екзистенциален въпрос май отговор нема.

Ша зема да се обадя на тоя от последните клипове - как му беше името, че го забраих, а отнекъде го познавам? Дето бая се измъчи докато ги извади – да ме заведе некъде, та да фана и аз нещо.

И Алан да земе да ми изпрати списък на клуба със снимките ви, че не моем си спомни кой-кой беше и как се казваше.
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от pacho69 »

pitcha написа:
Ще ми се и аз да пусна нещо такова, ама като не моем ги ловкам – как да ги пускам??? Ха кажете ми де! На тоя екзистенциален въпрос май отговор нема.
Колегата, философията на улавянето е много проста - ходи редовно за риба, а ако има чалъм изкарай някой излет с майстор рибар. Ще дойде момента и ти да се похвалиш с приличен улов, за рилийза е ясно, че ще го има. Темата наистина е прекрасна.
По-голям шаран от рибаря няма...
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от Бат Стан »

pacho69 написа: Колегата, философията на улавянето е много проста - ходи редовно за риба, а ако има чалъм изкарай някой излет с майстор рибар.
Колегата Димо Пича е новобранка все още, но вече се понаучи на това-онова... :D
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от pacho69 »

Бат Стан написа:
pacho69 написа: Колегата, философията на улавянето е много проста - ходи редовно за риба, а ако има чалъм изкарай някой излет с майстор рибар.
Колегата Димо Пича е новобранка все още, но вече се понаучи на това-онова... :D
Абе дочух аз от тук от там, кви ги върши по гьоловете и реките, ма посланието ми към него нека да важи за всички искащи да хванат голямата риба от офиса си. :lol:
По-голям шаран от рибаря няма...
starlight
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 376
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 12:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от starlight »

Бат Стан написа:
pacho69 написа: Колегата, философията на улавянето е много проста - ходи редовно за риба, а ако има чалъм изкарай някой излет с майстор рибар.
Колегата Димо Пича е новобранка все още, но вече се понаучи на това-онова... :D
Споко, ше го заведа колегата "pitcha" тези дни за риба, да му покажем туй онуй :mrgreen: :mrgreen:
След това, ще има какво да напише :mrgreen:
vikuser
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 5:48 pm

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от vikuser »

Еми Бат Димо е един от главатарите в нашия клуб, виден пъстървъджия с тайни реки, но знам, че много лови. Бих искал да ме води на една от тайните...
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от Красимир Атанасов »

Невероятна тема :!: поздравления на автора за нея.Дано само и тя не мине под знака на key locker.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от antivik »

Я да попитам:
Тука само пъстърваджйите ли могат да пускат теми? Ако е за всякой те ви малко и от мен:
[youtube1]<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Iz6T8S0jm7w?ve ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Iz6T8S0jm7w?version=3&hl=bg_BG" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/youtube1]
Ако не е за всякой, нека тез де могат, да премахнат поста.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
starlight
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 376
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 12:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от starlight »

Някой, да е споменавал пъстърва? :)
Всеки, който желае може да пише, стига да е спазил условието на темата.
starlight написа:Реших да отворя нова тема за "Хвани И Пусни - репортажи", с която да даваме пример
на младото поколение. Всеки, който желае може да пише.

Единственото условие е: рибките да са живи и здрави и да се пускат обратно.
Желателно е да има снимки или видео на пускането.
pitcha
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 736
Регистриран на: Сря Май 04, 2011 2:40 pm

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от pitcha »

Тая тема е абсолютно за всякой и за всякакъв вид риба. Хваната и пусната директно, без да е пъхана в живарник /това сега си го измислих, но е важно/. Понеже малко го подкокоросах Мариан – затова отговарям.
За пъстървите си имаме отделна – Магически Репортажи, но там изискванията са толкова високи, че са много трудни репортажите. Почти невъзможни.
Не само това – всеки може да коментира и да дава акъл, ако някъде има грешка при хващането или пускането и никой не трябва да се обижда. Мариан даде добър пример и в това отношение. Има доста какво да научим.
Така че всеки е добре дошъл. Фаща – снима - пуска и готово.
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Хвани И Пусни - репортажи

Мнение от Бат Стан »

Аз предлагам модераторът периодично да почиства темата и да седят само репортажите. Щото ще има един репортаж и три страници овации.
Публикувай отговор

Обратно към “Клуб Балканка”