Турска щукариaда с участието на Ферхунде

Форум на Клуб Балканка. Всичко свързано с клуба, беседи, организации и мероприятия.

Модератор: Кърцата

desi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 608
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 11:59 am

Re: Турска щукариaда с участието на Ферхунде

Мнение от desi »

По този репортаж спокойно може да се напише книга.
Аватар
atufektchi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 9:32 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Турска щукариaда с участието на Ферхунде

Мнение от atufektchi »

Още мъничко

Ние като си почивахме блажно блажно, колегите излизаха на морски риболов.
Изображение
Изображение

С такива чепарета ловят Паламут и Чинекоп
Изображение
Ние само му държахме края и успяхме даже да го омотаем в перката на лодката, но освен късане нищо по-сериозно не се случи!
Риболовен клуб "Балканка"
www.balkanka.bg
Аватар
lachezarnb
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 311
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:51 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Турска щукариaда с участието на Ферхунде

Мнение от lachezarnb »

Знам че аз поисках подробен репортаж ама не трябваше да го гледам. От яд че не можах да дойда с вас, поддържам кръвно 300 на 200. Сигурен бях че ще си изкарате екстра. А за кръвното доктора ми предписа посещение на споменатия гьол, съчетано с енергично размахване на карбонова тояжка. Каза също че ако в скоро време на се подложа на лечението, има сериозна опасност за менталното ми здраве, можело също да позабавя пагубният ефект с размахване на въпросната тояжка и по други гьолове но не и да се излекувам напълно. До нова година няма как ама след това ще трябва да ме заведете там, ако трябва, на следващото събрание, ще представя рецепта :D :D :D .
А за Алън не съм и очаквал друго, ако във водата има една риба тя ще дойде при него, а ако рибите са повече ще дойде най-голямата :D . Ама кво да го правиш Дунавско чедо, рибоците си го разпознават и идват да му кажат здрасти.

Нямам повече думи от завист, уж благородна, благородна, ама колко да е благородна???
Големите умове обсъждат идеи. Средните умове обсъждат събития. Малките умове обсъждат хора.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
http://balkanka.bg/
Аватар
atufektchi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 9:32 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Турска щукариaда с участието на Ферхунде

Мнение от atufektchi »

lachezarnb написа:Знам че аз поисках подробен репортаж ама не трябваше да го гледам. От яд че не можах да дойда с вас, поддържам кръвно 300 на 200. Сигурен бях че ще си изкарате екстра. А за кръвното доктора ми предписа посещение на споменатия гьол, съчетано с енергично размахване на карбонова тояжка. Каза също че ако в скоро време на се подложа на лечението, има сериозна опасност за менталното ми здраве, можело също да позабавя пагубният ефект с размахване на въпросната тояжка и по други гьолове но не и да се излекувам напълно. До нова година няма как ама след това ще трябва да ме заведете там, ако трябва, на следващото събрание, ще представя рецепта :D :D :D .
А за Алън не съм и очаквал друго, ако във водата има една риба тя ще дойде при него, а ако рибите са повече ще дойде най-голямата :D . Ама кво да го правиш Дунавско чедо, рибоците си го разпознават и идват да му кажат здрасти.

Нямам повече думи от завист, уж благородна, благородна, ама колко да е благородна???
Веднага те пращаме на лечение! Само лоткарите не знаят Турски, свички останали (вкл. рибите) са или от нашенско или от Гърция :)
Риболовен клуб "Балканка"
www.balkanka.bg
Публикувай отговор

Обратно към “Клуб Балканка”