ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Форум на Клуб Балканка. Всичко свързано с клуба, беседи, организации и мероприятия.

Модератор: Кърцата

Аватар
geibriel
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 7:26 pm
Местоположение: София/Пазарджик

Re: ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Мнение от geibriel »

kodek написа:Е па защо баластиерата Бошуля в Пазарджишко,област Септември?До миналата година беше в разрешените през забраната обекти.А...има нов арендатор на садки!Да може да обере необезпокояван всичко с мрежите и да пуска в садките!Евала.
Колега и аз на 100% съм сигурен че ще стане точно така.Това ми говори само едно че иара и тия дето налагат тия забрани работят заедно с бракониерите, да не кажа и по силна дума че са едно и също.И на тия дето казват че гьола бил мрежен и сега ще кажа не съм ставал свидетел на това но не е изкючено.Но дори да го мрежат гьола си държи много и хубава риба и това го знам от 1во лице.А след тази едногодишна забрана се надявам поне жабите да останат.Специално за министъра на земеделието и храните :smt097
Не сме народ
Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Мнение от firepd69 »

geibriel написа:
kodek написа:Е па защо баластиерата Бошуля в Пазарджишко,област Септември?До миналата година беше в разрешените през забраната обекти.А...има нов арендатор на садки!Да може да обере необезпокояван всичко с мрежите и да пуска в садките!Евала.
Колега и аз на 100% съм сигурен че ще стане точно така.Това ми говори само едно че иара и тия дето налагат тия забрани работят заедно с бракониерите, да не кажа и по силна дума че са едно и също.И на тия дето казват че гьола бил мрежен и сега ще кажа не съм ставал свидетел на това но не е изкючено.Но дори да го мрежат гьола си държи много и хубава риба и това го знам от 1во лице.А след тази едногодишна забрана се надявам поне жабите да останат.Специално за министъра на земеделието и храните :smt097
А добър ден! Най-накрая Ви светна.Ами "Арендатора" сви водоема още преди няколко месеца. Кво стана с петициийте , декларацийте и други глупости с които ни продъниха ушите преди известно време. Нищо! Просто всички сме обречени и няма изход! Почти всички организирани структори които са създадени работят единствено и само против редовият риболовец.Имитират някаква напълно безмислена дейност, с почти нулев ефект.За това не им обръщайте внимание, спазвайте някакви поне минимални етични норми и се радвайте на всеки излет.
Наслука! :D
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Мнение от StaAnt »

Колеги да попитам за Искрецка дали е разрешена.Благодаря предварително.
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Мнение от Бат Стан »

StaAnt написа:Колеги да попитам за Искрецка дали е разрешена.Благодаря предварително.
Да, разрешена е, като балканската пъстърва трябва да се връща обратно във водата. самият риболов е доста голяма тегавиня.
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Мнение от StaAnt »

Благодаря колега.То почти навсякъде риболова е вече тегав,но какво да се прави.
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Мнение от Бат Стан »

StaAnt написа:Благодаря колега.То почти навсякъде риболова е вече тегав,но какво да се прави.
Миналата година открих на 7 февруари с около 30 уловени риби и още толкова атаки и откачени. Рибите едно, че бяха гъсти, и второ - активни. От този риболов в момента няма и помен. В неделя със зор улових 6, а имаше колеги и с доста по-малко.
sara2
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 3:58 pm

Re: ПРОЕКТ НА ЗАБРАНА 2015г.

Мнение от sara2 »

http://iara.government.bg/wp-content/up" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow ... na2015.pdf" rel="nofollow

Ей угодиха на Заяка - Директора на РУГ-Стара Загора, който стопанисва чрез ловна концесия, чрез г-н Иван Ангелов - "Градуса" /г-н Кольо Дочев/ ловните райони около с.Селце, че гостите им да ловят на спокойствие и риба? :oops: :oops: :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “Клуб Балканка”