Природа Лов и риболов 2012 - Пловдив

Модератори: Павел Иванов, Кърцата

Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Природа Лов и риболов 2012 - Пловдив

Мнение от С.Върбанов »

Работи за панаира как няма да се напъва ! Нормално е , а това ,че от години са едни и същи щандовете е факт ! Миналата година се излъгах но , няма и да отида повече на подобно нещо да ми продават Китайска гаражна промишленост на тройни цени само защото им е струвало дебело на търговците изложението !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
haga
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 729
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 4:52 pm

Re: Природа Лов и риболов 2012 - Пловдив

Мнение от haga »

Верно ,наема на метър е голям.Трябва да се избива от клиентите.
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Аватар
Romanista
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 195
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 8:35 am
Местоположение: Петър Чапанов,Пловдив

Re: Природа Лов и риболов 2012 - Пловдив

Мнение от Romanista »

Абе братоци, аз не се напъвам бе, не го ли разбрахте??? Аз пари от тая работа няма да направя. Пускам темите, за да може хем вие да сте информирани, хем ако може пазра на ловни-рибарски артикули да се раздвижи. Никой не ви задължава, да ходите или да купувате. Ако имате свободно време да се разходите, идете. Ако няма такъв тип изложения по-добре ли ще ви е? Защо сте такива чугунени глави? Имало едни и същи фирми....ами колега какви фирми да има??? На нашия пазар, с нашите възможности какво очакваш да ти се представи? Айде гледайте малко по адекватно на нещата! Относни цените на стоките, със сигурност мога да ви кажа, че има отстъпки от реалните цени на някои стоки. Всички сте с големи претенции, ама реално никой нищо не може да си позволи. Такава е ситуацията в държавата ни към момента. Каква ви е целта в крайна сметка? Да няма такива изложения ли? Не сте наясно нито с наема на метър, нито с организацията на такива изложения. Защо давате компетентни мнения за неща, с които не разбирате? Колегата haga ми написал, че всеки сам решавал дали да посети изложението и то след поста ми за детския турнир! Еми колега мен ми се изтърка езика да го повтарям това нещо. Каква реклама бе haga. Да си заведеш дето на съзтезани ли е реклама? Всеки реагира все едно съм бръкнал в джоба му насила да му взема парите. Като ви чета мненията и се ядосвам. Опитвам се да ви го обесня човешки, ама все се намират хора, които да изсипят злобата си. Надявам се поне тези, кото ме познават лично да разберат, какво искам кажа. Мисля, че те поне знаят що за човек съм. С другите на глава не мога да излеза.... :(
Аватар
Carptdv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Юни 03, 2010 2:18 pm
Местоположение: Сопот

Re: Природа Лов и риболов 2012 - Пловдив

Мнение от Carptdv »

Това изложение е твърде рано да се провежда в Пловдив месец март,причина, че все още няма внос на риболовни принадлежности от каталозите на фирмите- примерно 2012г.Отиваш търсиш нещо от каталог /ново/за 2012г и те не могат да ти го представят да го видиш.По добрия вариант е да се провежда през месец Маи малко преди края на забраната,и основно да се вижда на щандовете новите неща които излизат за съответната година,а не да си ги държат по складовете.И както по нова година вносителите предлагат намаления по 15%-20% отстъпки,да ги предложат и на подобни изложения.Добрее търговци и вносители да помислят сериозно за някои пропуски,иначе управата на панаира ще взима парички за наеми и такси от билети,а за вносители и търговци ще им капи,вместо да вали.Това е мое мнение.Успех на вносители и търговци по тези панаирни изложения.
Аватар
dobringeorgiev
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Окт 10, 2013 3:43 pm

Re: Природа Лов и риболов 2012 - Пловдив

Мнение от dobringeorgiev »

Те с този наем на панаирните площи направо съкратиха изложенията. Супер недалновидно менажиране. :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Изложения”