За изложението в Двете Кули Варна

Модератори: Павел Иванов, Кърцата

Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: За изложението в Двете Кули Варна

Мнение от RAAZIEL »

svetlio86 написа:... Трапер го затвориха!!
Трапера го преместиха...на Полиграфията и е по зареден от преди...
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
Аватар
Kodjito75
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 821
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 9:29 am
Местоположение: Варна

Re: За изложението в Двете Кули Варна

Мнение от Kodjito75 »

Магазина на трапер колеги го пречестоха на центъра срещу го фишинг.
zhikata
новобранец
новобранец
Мнения: 44
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 3:32 pm
Местоположение: Варна

Re: За изложението в Двете Кули Варна

Мнение от zhikata »

Под "Бизнес хотела" посока ж.п.гара е фирменият магазин на Vidrax.
penyo82
новобранец
новобранец
Мнения: 77
Регистриран на: Вто Дек 16, 2008 10:10 am
Местоположение: Зарганата-Варна

Re: За изложението в Двете Кули Варна

Мнение от penyo82 »

Тази тема заприлича на рекмамен отдел
Изображение
office_varna
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 3:48 am

Re: За изложението в Двете Кули Варна

Мнение от office_varna »

Прочетох мнения ...не, че се изненадвам от коментарите, но ми стана и смешно. Лично имам познати, които като влязат в магазин искат хем да е най-хубавото и ...ако може и да им го подарят. Та.... точно такива хора срещнах вчера в МОЛ-а. Мислели, че ще има "гооолеми промоции" :))))! И какво искаха да си купят??? " Ами да видим нови кукички, месинки, някой евтина пръчка ( разбирай 15-25 лв мах) :))))
Някой в предишната страница с "прецизна" точност е написал, какво е изложила Пловдивска фирма. Ама, драги колеги... вие знаете колко е необятна тематиката. Като се интересуваш от нещо винаги можеш да го намериш и да си го купиш :))
Относно Пловдивското изложение- да, много е голямо, много стока... и пак опира въпроса до "колко % отстъпка ще ми направите? ". А не е ли същото и в магазините???
Колега е написал : " намирисва на реклама..." Не съм съгласен, защото има зададен въпрос от човек , който не е от Варна и съответно отговор на 1-2. Защо другите не споделят от къде пазарят??
В ред на мисли, може да се каже, че е слабо изложение откъм риболовни стоки. Но пък никъде не пише, че е само риболовно. Явно фирмите с риболовни стоки залагат на магазините си. Да, ама това пак не Ги устройва:)) някои хора! Пак обикалят 15-20 магазина и търсят цена, нали? Хора, за които "ГРОЗДЕТО Е ВИНАГИ КИСЕЛО".
haga
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 729
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 4:52 pm

Re: За изложението в Двете Кули Варна

Мнение от haga »

office_varna написа:Прочетох мнения ...не, че се изненадвам от коментарите, но ми стана и смешно. Лично имам познати, които като влязат в магазин искат хем да е най-хубавото и ...ако може и да им го подарят. Та.... точно такива хора срещнах вчера в МОЛ-а. Мислели, че ще има "гооолеми промоции" :))))! И какво искаха да си купят??? " Ами да видим нови кукички, месинки, някой евтина пръчка ( разбирай 15-25 лв мах) :))))
Някой в предишната страница с "прецизна" точност е написал, какво е изложила Пловдивска фирма. Ама, драги колеги... вие знаете колко е необятна тематиката. Като се интересуваш от нещо винаги можеш да го намериш и да си го купиш :))
Относно Пловдивското изложение- да, много е голямо, много стока... и пак опира въпроса до "колко % отстъпка ще ми направите? ". А не е ли същото и в магазините???
Колега е написал : " намирисва на реклама..." Не съм съгласен, защото има зададен въпрос от човек , който не е от Варна и съответно отговор на 1-2. Защо другите не споделят от къде пазарят??
В ред на мисли, може да се каже, че е слабо изложение откъм риболовни стоки. Но пък никъде не пише, че е само риболовно. Явно фирмите с риболовни стоки залагат на магазините си. Да, ама това пак не Ги устройва:)) някои хора! Пак обикалят 15-20 магазина и търсят цена, нали? Хора, за които "ГРОЗДЕТО Е ВИНАГИ КИСЕЛО".
Чист търгаш :!: :D :wink:
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Публикувай отговор

Обратно към “Изложения”