Керамоти

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
trd
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Авг 23, 2019 7:24 pm

Re: Керамоти

Мнение от trd »

Здравейте!
Инфо от тези дни:
Риболов на носа и на пристанището — бройки сафрид, 2 малки тунакита около 20см и едно много хубаво около 40см, баракуда около 20см и една много добра около 50см изкарана на пристанището. И 2 малки октопода на пристанището.
Риболова беше рано сутрин и вечер. Използвах единствено пилкери 10/15 грамови.
Аватар
Аматьора Бс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 398
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 7:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Керамоти

Мнение от Аматьора Бс »

На товарния редки сафриди и гопи на плувка и това докато риболовните кораби са там и светят на слънце.На плажа редки дребни заргани които нищо не ги гони както инфото от фейса.Все пак взех едно лигаво и вкусно
69931606_10220061741563687_6179878736834330624_n.jpg
69562361_10220061741003673_9203869702760169472_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
rosboz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 359
Регистриран на: Нед Юли 23, 2006 7:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Керамоти

Мнение от rosboz »

Инфо от Керамоти - малко заргани на плажа това е

Изображение

На дъно едни румънци изпуснаха нещо голямо , но скъса.

Дорадо няма поне за сега.
ski today
work tomorrow
Аватар
Аматьора Бс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 398
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 7:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Керамоти

Мнение от Аматьора Бс »

Тая година нещо не бива работата.На нашето море е спек.Иначе голямото на румънците е ясно че е скат
chaushev
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Авг 05, 2022 12:55 pm

Re: Керамоти

Мнение от chaushev »

Здравейте.
Някой скоро да е ходил в Керамоти за риба ?
Аватар
daniel defoe
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 942
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 1:42 pm
Местоположение: ДУХОМ В ГЕРМАНИЯ (ЗАПАДНА)

Re: Керамоти

Мнение от daniel defoe »

---
Здравейте,

в Керамоти има толкова много хора, че е невъзможно да се заметне ... :fishing12:
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
Изображение
Ko?
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Ное 26, 2021 11:20 am

Re: Керамоти

Мнение от Ko? »

Здравейте, колеги, предстои ми ходене до Керамоти от 21 до 24 тоя месец. Може ли някой по-опитен да каже освен зарган сутрин и вечер на пилкери, има ли смисъл и къде евентуално да мятам воблери за нещо различно? Второ ходене в Керамоти ми е и не го познавам много освен пристанището и плажа.
Благодаря и наслука!
Аватар
luky78
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 4:00 pm

Re: Керамоти

Мнение от luky78 »

Ko? написа: Чет Сеп 14, 2023 8:02 am Здравейте, колеги, предстои ми ходене до Керамоти от 21 до 24 тоя месец. Може ли някой по-опитен да каже освен зарган сутрин и вечер на пилкери, има ли смисъл и къде евентуално да мятам воблери за нещо различно? Второ ходене в Керамоти ми е и не го познавам много освен пристанището и плажа.
Благодаря и наслука!
На пилкери се хващат още много видове риба, не е само зарган. Нищо не пречи да помяташ и воблери, така хем ще разбереш сам дали ти работят. На някой колега може да взема на воблерите му, на теб да не иска, защото не са като неговите или защото не правиш правилната проводка. Всичко е тестване, а и рибата не стои на едно място, днес ако някой е хващал на воблери, не означава, че утре ти там също ще хванеш. Само който не пробва няма как да хване риба.
Ko?
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Ное 26, 2021 11:20 am

Re: Керамоти

Мнение от Ko? »

Аз принципно съм от морето и практикувам само морски лайтов риболов. Имам джигове в диапазона 10-20 гр, тук там някой джиг със силиконови октоподи за слоуджигинг от брега и стандартните за нашето черноморие воблери за чернокоп/лефер от брега асасини, дуота, севидж и т.н. Не знам просто точно в този момент дали брега да търся или в дъното на пристанището и какво се завърта. Шот тука знам че в момента мога да хвана точно кои риби, а за там съм доста бос. Изчетох темата и видях че края на Септември може Дорадо на воблер или дългите джигове, тук там някой заблуден лефер, зарган и гръцките дънни. Хващам пускам ще е спорта, нищо няма да прибирам , освен ако не е осакатено.
Та затова поразпитах къде и на кво да заложа. Но си прав .. върти се докато уцелиш нещо. Ако не .. кръчмата :drinkers:
Аватар
rosboz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 359
Регистриран на: Нед Юли 23, 2006 7:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Керамоти

Мнение от rosboz »

Изображение

дорадото хапе всичко - заргани , воблери , силикони
ski today
work tomorrow
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов в Гърция (от брега)”