Съвместен риболов в Гърция

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
pier77bg
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 4:37 pm

Съвместен риболов в Гърция

Мнение от pier77bg »

Здравейте, колеги спинингисти! Пускам тази тема, понеже често ходя до Гърция на риболов, но ми се иска да ходя още по-често. :) Търся мераклии от Пловдив и региона и за компания, и за намаляване на разходите по пътуването. Аз съм от Сопот. Тел ми е 0895244685. Желаещите нека се обадят!И да няма риба, поне няма да скучаем!
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: Съвместен риболов в Гърция

Мнение от hristoogi »

Напълно ме устройва , но за съжаление мога само юли и август. Ако направиш няколко рибилова до тогава , тъкмо ще ми бъдеш гид . Успех и наслука . :) :) :) :) :)
pier77bg
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 4:37 pm

Re: Съвместен риболов в Гърция

Мнение от pier77bg »

ok. :fishing9:
Prangov99
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 3:01 pm

Re: Съвместен риболов в Гърция

Мнение от Prangov99 »

Здравей колега, другият път когато решиш да се разходиш до гръцко, пиши на коя дата и ако съм свободен с най голямо удоволствие бих те придружил. Също да те питам в кой район на Гърция ходиш, тъй като вчера се върнах от южната и част, но обилния снеговалеж ми развали работата.
pier77bg
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 4:37 pm

Re: Съвместен риболов в Гърция

Мнение от pier77bg »

по принцип ходя на ПОРТО ЛАГОС и АВДИРА .понеже ми е по наблизо,другата седмица може да отскоча до ГЪРЦИЯ за един риболов.
От форума ми се обадиха още двама рибари и ако са свободни ще отидем заедно да направим един риболов.ако си свободен обади ми се.
Prangov99
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Фев 18, 2010 3:01 pm

Re: Съвместен риболов в Гърция

Мнение от Prangov99 »

За съжаление другата седмица съм зает и няма да имам възможност, иначе точно тогава трябваше да съм в Ксанти, тъй като ме бяха поканили там на кукерски празник. Както и да е надява се другият път да съм свободен,наслука и много риби.
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов в Гърция (от брега)”