surfcasting в Гърция

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
ddorado
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2017 2:34 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от ddorado »

Здравейте колеги,някой да знае какво е това и дали е опасно хванхме го през нощта.Излезе от голяма дълбочина около 20 м.
ddorado
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2017 2:34 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от ddorado »

А ето го и него
20180413_223256.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Маратонеца
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 25, 2018 3:12 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от Маратонеца »

Колеги, доста често ми се случва при отчетливо качване на върха на пръта, да вадя без улов. В тази връзка бих помолил да споделите от Вашия опит, има ли значение и кога и как трябва да се действа при отчетливо, продължително навеждане върха на пръта.
odisei71
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Нед Май 16, 2010 6:48 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от odisei71 »

hris47
Нещо се загуби,няма ли да споделиш някое риболовно приключение.Не вярвам да не си ходил на риба!!!
През това време какви риби можем да очакваме на сърфкастинг?
Маратонеца
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 25, 2018 3:12 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от Маратонеца »

Значението на мястото при риболов от брега, за да се върнеш с улов.
deko_75
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 12:05 pm
Местоположение: sofia

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от deko_75 »

Здравейте колеги нещо темата много замря,да я съживим, наближава сезона.Hris47 нещо изчезна тоз човечец ,дане се сличинещо лошо с него.
deko_75
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 12:05 pm
Местоположение: sofia

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от deko_75 »

Аз септември месец мисля да ходя надолу към Лефкада. Дано има някакво движение тогава. И дано hris47 да се включи, да ни светне с някое местенцеe.
odisei71
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Нед Май 16, 2010 6:48 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от odisei71 »

deko_75 написа:Аз септември месец мисля да ходя надолу към Лефкада. Дано има някакво движение тогава. И дано hris47 да се включи, да ни светне с някое местенцеe.
Няма ли да споделиш как мина риболова на Лефкада?Без това темата замря без участието на хрис47..
deko_75
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 12:05 pm
Местоположение: sofia

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от deko_75 »

Здрасти колега риболовът на Лефкада остана мираж .Зтова не съм писал ,но ходих на Пефкохори нормален сърф риболов ,ципури и чат-пат някакви дребни риби заради това не съм го писал, нищо интересно.
odisei71
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Нед Май 16, 2010 6:48 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от odisei71 »

deko_75 написа:Здрасти колега риболовът на Лефкада остана мираж .Зтова не съм писал ,но ходих на Пефкохори нормален сърф риболов ,ципури и чат-пат някакви дребни риби заради това не съм го писал, нищо интересно.
Сподели за монтажа и стръвта ,с които хвана ципурите?
deko_75
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 12:05 pm
Местоположение: sofia

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от deko_75 »

Класика отвсякъде,по описите на Хрис,сиси след него вирбела 80-100гр олово и около 80см повод флорокарбон 0,25, куки гамакатсу номер 4,стръв цуцуни . За мен това е най-перфектния монтаж ,просто отвсякъде и даваш резултат.
odisei71
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Нед Май 16, 2010 6:48 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от odisei71 »

deko_75 написа:Класика отвсякъде,по описите на Хрис,сиси след него вирбела 80-100гр олово и около 80см повод флорокарбон 0,25, куки гамакатсу номер 4,стръв цуцуни . За мен това е най-перфектния монтаж ,просто отвсякъде и даваш резултат.
Благодаря ти за разяснението,но ми е интересно как залагаш цуцунито,цял ,нарязан на ленти или на части от него?
deko_75
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 12:05 pm
Местоположение: sofia

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от deko_75 »

Извинявай за забавянето колега,цуцунито го режа на 2-3см зависи от голимината ,от едно цуцуни 4-5зареждания правя.Навивам го с ластичен конец и това е,абе класика от всякаде ,но си тр много мятене 80-100м ,това е моита дистанция,можеби имам и някой път 110м но си има значение.
stefannankov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Сеп 11, 2017 4:17 pm

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от stefannankov »

Каня се довечера да ходя да помятам с прътовете. Колегата Хрис47 дали ще излази отнякъде. След година проби сега като погледнах някои негови коментари и клипове виждам различни неща. Интересна работа...
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: surfcasting в Гърция

Мнение от rumbeti »

Колеги здравейте миналата година излизаха доста паламуди най вече на полиснгистро с със щукарска тапа и стръв прясна сардела,на дъно със стръв сардела и полиангистро също имах удари но като цяло много изпусках излизаха също и скумрия и сафрид обаче нещо ми беше доста тежък риболов със 8куки бях на полиангистрото,та дайте някаква идея за монтаж.
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов в Гърция (от брега)”