Разходка с лодка... Ситония

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Разходка с лодка... Ситония

Мнение от Тедо »

Петък и събота бяхме... На тролинг пробвахме за 2-3 часа, но много слабо - само един паламуд и едно тонаки...
На дъно на стръв цуцуни, месо от риба и още едни червеи... Също слабо - ханоси и др. дребосъци.
На слоу джигинг изпуснах 3 октопода /явно не се забождат добре на асист куките/... хванах един дракон и понеже съм свикнал да си ги ловя и прибирам, подходих малко безотговорно /не си носех клещи/ и с една малка ножичка аха да му резна шиповете /5 минути преди това направих същата операция с един по-гоям дракон хванат на стръв/ и хоп! Боцна ме по безименния пръст... Първите пет минути - нищо... и след това ЛЕЛЕ МАЙКО!!! ТО МНОГО БОЛЯЛО!!! След час вече не се издържаше и излязохме... оттам на чешмата в банята с гореща вода... Почти мигновено облекчение! Следващите 2 часа периодично повтарях, защото щом изстинеше, пак заболяваше доста...
В момента само върха на пръста още е "дървен", но не ме боли вече...

Неотдавна имаше коментари за Меркури 6кс, затова пускам едно клипче...


Малко преди да хвана дракона, се появи един грък и спря на 30м от нас. Първо пусна на калмар и почти моментално имаше удар, сложи си колан и започна да води рибата... Изпусна я точно пред лодката... Пробва още веднъж на калмар и след това извади джиг... На 3-тата минута му удари, извади една риба към кило и... си тръгна... :509601:

Няколко снимчици

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: Разходка с лодка... Ситония

Мнение от smel1968 »

Все пак е добре-поне си за риба.А как стои въпроса с по малките лодки/гумени/-искат ли някакви документи,регистрации или каквото и да е там?
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
kenguru
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Ное 17, 2012 11:12 am

Re: Разходка с лодка... Ситония

Мнение от kenguru »

Колега и мен ме интересува това за лодките искат ли някакви документи,разрешителни за риболов от лодка?Ще се радвам да изкажеш някакво мнение по въпроса ако разбирасе знаеш нещо?Благодаря предварително.
itodorov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 11:33 am
Местоположение: София

Re: Разходка с лодка... Ситония

Мнение от itodorov »

За надуваема лодка 3-4м. и двигател до 15 к.с. не се изисква нищо.
Станимир Бегов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 865
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 11:24 am
Местоположение: Хасково

Re: Разходка с лодка... Ситония

Мнение от Станимир Бегов »

Сигорен ли си ,че не се изисква регистрация ?
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов в Гърция (с лодка)”