Внимавайте колеги!!!

Модератор: nkolev66

jorko__82
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Сря Яну 05, 2011 10:32 am

Внимавайте колеги!!!

Мнение от jorko__82 »

Вижте какво прочетох днес http://toppresa.com/nov-sluchaj-na-gavr ... -gartsiya/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от Тедо »

изловиха рибата и осраха с боклуците си навсякъде, пък сега "защо?" Кога ще доживеем и в БГ на бракониерите да им вземат отпечатъци?
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от HAZART »

Правилно.Ето как хората си пазят държавата от бракониери и човекоподобни,които хвърлят боклуци дори в собственият си дом.И да ме извиняват колегите от Петрич ама и ние ходим в Гърция на риба и знаем как се отнасят към нас.Бях на излет на Ангиста и видях толкова боклуци с БГ произход,че ако ми се беше мярнал българин щях да го ошамаря.С колегата събрахме два огромни чувала с боклуци за да си направим място за нощувка.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от Тедо »

Спомням си по соц. време на Централна гара като видеха милиционерите да слиза червенобрежки циганин от влака, бой и обратно без обяснения /много добра джебчийска школа имаха 5-ти квартал/...
Сега с "човешките права" /разбирай правата на престъпниците/ на гарата даже и билети не им искат...
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от delio-haidutin »

HAZART написа:Бях на излет на Ангиста и видях толкова боклуци с БГ произход,че ако ми се беше мярнал българин щях да го ошамаря.С колегата събрахме два огромни чувала с боклуци за да си направим място за нощувка.
колега ,ако в този момент бяха дошли полицаи и да те обвинят в изхвърляне на отпадаци и да те водят по управления и т.н.,как щеше да се чувстваш?щеше да чупиш ръце и да казваш че си невинен ,а някой друг (като тебе сега)'щеше да вика "така му се пада".
всеки е невинен до доказване на противното :idea: :idea: :idea: .ако имат някакви данни за нарушние ,да им съставят актове,ама какви са тези отпечатаци и снимки с табели ,убиицили са наркопласьори ли са ,или закоравели престъпници :roll: :shock:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от Димитър Чаушев »

Поредното пригласяне и дупене на чужденците .Той и Българския посланник в гърция така расъждава ( Щом са ги хванали значи са виновни ) Говорите пълни глупости ,помислете малко :idea: Ако (изгорите сухи) друго ще приказвате , иначе е ясно че, навсякъде има мърша !
Аватар
super_snake
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 198
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 7:10 pm
Местоположение: Сандански

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от super_snake »

Не съм съгласен с това че боклуците са от българи.Там където ходим ние има много боклуци и са само и единствено от гърци.Ако продължават да наказват невинни български граждани и да се държат с нас като по - нисшестоящи ще си докарат беля на главата.В Сандански всеки ден е пълно с гърци , ами ако някой потърпевш реши да си отмъстява какво ще стане ?
Всеки ден без риболов , е като ден в пустинята без капка вода !!!
Аватар
Efimov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 8:16 pm
Местоположение: България,Златоград

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от Efimov »

Почти при всеки риболов в гръцко имам среща с униформени. Защо на мен не ми взимат пръстови отпечатъци и другите му работи. Дори напротив държат се много любезно. Щом са ги третирали по-този начин значи си има причина. Бракониерската наглост край няма. Какво искат- да ги оставят да си празнят чувалите с боклуци и след това да ги пълнят с риба. Е извинявайте ама няма как да стане. И в моя дом да дойде някой да опустошава и краде не пръстови отпечатъци ами директно пръстите ще му взема. Гърците са си прави така че спрете да ревете и спазвайте законите не само там, а и в БГ, пък туко виж и в наш водоем се завъдила риба.
А си имаме и една много хубава поговорка Покрай сухото гори и мокрото- хората са предупредили, така че за да се постреснат малко бракониерите за жалост ще има и изгорели съвестни риболовци.
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от Димитър Чаушев »

Efimov написа:Почти при всеки риболов в гръцко имам среща с униформени. Защо на мен не ми взимат пръстови отпечатъци и другите му работи. Дори напротив държат се много любезно. Щом са ги третирали по-този начин значи си има причина. Бракониерската наглост край няма. Какво искат- да ги оставят да си празнят чувалите с боклуци и след това да ги пълнят с риба. Е извинявайте ама няма как да стане. И в моя дом да дойде някой да опустошава и краде не пръстови отпечатъци ами директно пръстите ще му взема. Гърците са си прави така че спрете да ревете и спазвайте законите не само там, а и в БГ, пък туко виж и в наш водоем се завъдила риба.
Колега гърция ми е на 20 километр по пътя , имаш ли представа каква политика против Българите се е , и се води във въпросния регион ? 100 години след изселването на Българите , "гърците " още не смеят да говорят Български :idea: Както казах ,гледай да не изгориш .
HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от HAZART »

Efimov написа:Почти при всеки риболов в гръцко имам среща с униформени. Защо на мен не ми взимат пръстови отпечатъци и другите му работи. Дори напротив държат се много любезно. Щом са ги третирали по-този начин значи си има причина. Бракониерската наглост край няма. Какво искат- да ги оставят да си празнят чувалите с боклуци и след това да ги пълнят с риба. Е извинявайте ама няма как да стане. И в моя дом да дойде някой да опустошава и краде не пръстови отпечатъци ами директно пръстите ще му взема. Гърците са си прави така че спрете да ревете и спазвайте законите не само там, а и в БГ, пък туко виж и в наш водоем се завъдила риба.
А си имаме и една много хубава поговорка Покрай сухото гори и мокрото- хората са предупредили, така че за да се постреснат малко бракониерите за жалост ще има и изгорели съвестни риболовци.
Ясно и точно.
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от delio-haidutin »

Гърците са си прави така че спрете да ревете
ето това е българския манталитет -чул нещо ,за някого и давай ,виновен е,ще го бесим.и пак питам,защо ги третират като най-големите престъпници.значи,когато се изсипва всичката сган от Африка и близкия изток в България,ние трябва да сме толерантни ,видиш ли били бежанци-храна ,вода ,завивки ,легла,стаи ,пруститутки,и по 1000 лв,то не може иначе вие сте европейска страна,трябва да спазвате(да продължавате да се дупите) ,на брюксел прищевките,а що се касае за наши сънародници в други страни-кучета ги яли.я си спомнете само преди няколко години ,колко пъти гърците затваряха границата,а??????.а когато ,някой от наще поиска ,не му разрешиха ,че нарушавал свободното предвижване на хора и стоки :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :finga: :finga: :finga:
Последно промяна от delio-haidutin на Чет Яну 23, 2014 5:54 pm, променено общо 1 път.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от Димитър Чаушев »

delio-haidutin написа:
Димитър Чаушев написа: Гърците са си прави така че спрете да ревете
ето това е българския манталитет -чул нещо ,за някого и давай ,виновен е,ще го бесим.и пак питам,защо ги третират като най-големите престъпници.значи,когато се изсипва всичката сган от Африка и близкия изток в България,ние трябва да сме толерантни ,видиш ли били бежанци-храна ,вода ,завивки ,легла,стаи ,пруститутки,и по 1000 лв,то не може иначе вие сте европейска страна,трябва да спазвате(да продължавате да се дупите) ,на брюксел прищевките,а що се касае за наши сънародници в други страни-кучета ги яли.я си спомнете само преди няколко години ,колко пъти гърците затваряха границата,а??????.а когато ,някой от наще поиска ,не му разрешиха ,че нарушавал свободното предвижване на хора и стоки :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :finga: :finga: :finga:
Колега оправи цитата :idea: Аз това не съм го писал !!
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от naskobo »

Димитър Чаушев написа: Колега гърция ми е на 20 километр по пътя , имаш ли представа каква политика против Българите се е , и се води във въпросния регион ? 100 години след изселването на Българите , "гърците " още не смеят да говорят Български :idea: Както казах ,гледай да не изгориш .
Mитко, и така да е, вече е минало-бешало.
Иде реч за територия на ЕС-кеф ти работи и живей в Гърция, кеф му на гърка да дойде тук, пък всеки да се чувства ако ще и марсианец. Само дето трябва да се спазват законите на съответната държава. В интерес на истината вече толкова години гърците нито разрешително ни търсят, нито ни притесняват по водоемите и на границата, ама простотията и лакомията на не малко нашенци мина всякакви граници.
В случая не знаем дали тези са обрали парсата на някой преди тях или правят маймунджулуци?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от Димитър Чаушев »

naskobo написа:
Димитър Чаушев написа: Колега гърция ми е на 20 километр по пътя , имаш ли представа каква политика против Българите се е , и се води във въпросния регион ? 100 години след изселването на Българите , "гърците " още не смеят да говорят Български :idea: Както казах ,гледай да не изгориш .
Mитко, и така да е, вече е минало-бешало.
Иде реч за територия на ЕС-кеф ти работи и живей в Гърция, кеф му на гърка да дойде тук, пък всеки да се чувства ако ще и марсианец. Само дето трябва да се спазват законите на съответната държава. В интерес на истината вече толкова години гърците нито разрешително ни търсят, нито ни притесняват по водоемите и на границата, ама простотията и лакомията на не малко нашенци мина всякакви граници.
В случая не знаем дали тези са обрали парсата на някой преди тях или правят маймунджулуци?
Ама на тях това ги боли ,че е територия на ЕС . Но нали нас няма кой да ни защитава (имам в предвид наща държава ) третират ни като боклук , виждал съм Испански гражданин да прережда на границата и гръка му казва само "иес сър " а аз само да престъпя чартата на STOP ми скача на капака , дълече съм от мисълта че сме цвете за мирисане !
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Внимавайте колеги!!!

Мнение от delio-haidutin »

Димитър Чаушев написа:
delio-haidutin написа:
Димитър Чаушев написа: Гърците са си прави така че спрете да ревете
ето това е българския манталитет -чул нещо ,за някого и давай ,виновен е,ще го бесим.и пак питам,защо ги третират като най-големите престъпници.значи,когато се изсипва всичката сган от Африка и близкия изток в България,ние трябва да сме толерантни ,видиш ли били бежанци-храна ,вода ,завивки ,легла,стаи ,пруститутки,и по 1000 лв,то не може иначе вие сте европейска страна,трябва да спазвате(да продължавате да се дупите) ,на брюксел прищевките,а що се касае за наши сънародници в други страни-кучета ги яли.я си спомнете само преди няколко години ,колко пъти гърците затваряха границата,а??????.а когато ,някой от наще поиска ,не му разрешиха ,че нарушавал свободното предвижване на хора и стоки :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :finga: :finga: :finga:
Колега оправи цитата :idea: Аз това не съм го писал !!
сори, :oops: по погрешка съм натиснал твоя цитат :drinkers:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен риболов в Гърция (от брега)”