Дунавска риба в София

Всичко свързано с риболовната кухня.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
vandu
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Фев 29, 2012 11:22 pm
Обратна връзка:

Дунавска риба в София

Мнение от vandu »

Здравейте,
някой да знае случайно дали има магазин в София където да продават дунавска или черноморска риба ?
Преди няколко години имаше на женския пазар за дунавска риба но след ремонта вече ги няма.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
lubo55
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 12:59 pm

Re: Дунавска риба в София

Мнение от lubo55 »

vandu написа:Здравейте,
някой да знае случайно дали има магазин в София където да продават дунавска или черноморска риба ?
Преди няколко години имаше на женския пазар за дунавска риба но след ремонта вече ги няма.
Във всяко едно METRO може да намериш голямо разнообразие от риба и рибни деликатеси.
rasper
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Авг 22, 2009 4:32 pm

Re: Дунавска риба в София

Мнение от rasper »

Преди 5 дни минах през женският пазар, някъде в средата има един магазин където видях бели риби, щуки и малки сомове, според мен са от дунав.
Аватар
LSFC
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Юни 08, 2013 9:44 am
Местоположение: София

Re: Дунавска риба в София

Мнение от LSFC »

На Иван Асен срещу БФС преди 4 години съм купувал повече от 30 вида риба, докато работих в рибен ресторант. Ако магазина все още съществува ти го препоръчвам :)
Аватар
thebigtourist
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 10:05 pm

Re: Дунавска риба в София

Мнение от thebigtourist »

LSFC написа:На Иван Асен срещу БФС преди 4 години съм купувал повече от 30 вида риба, докато работих в рибен ресторант. Ако магазина все още съществува ти го препоръчвам :)
Съществува, но това с 30те вида риба ме озадачава много - даже с консервите по рафтовете не могат да ги докарат. В магазинчето има една витрина където имаш обикновено пастърва, африкански (панагюрски) сом филета, чат пат лаврак и ципура и наколко вида замразени трупчета с неидентифициран произход, но пък страхотен аромат на амоняк от дълбокото замразяване препдолагам.

Последните 2 месеца инцидентно се появява по една касетка чернокоп и с това горе долу се изчерпва разнообразието. Женския пазар е най-добрата опция за сладководна бг риба в София, която аз знам
starcho
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1495
Регистриран на: Съб Фев 07, 2009 7:58 pm

Re: Дунавска риба в София

Мнение от starcho »

Предложете на Фъндъка да ви направи рибен пазар-демек борса,на варналии другата опция е сутрин да цъфнат в някое рибарско селище и прясната рибка е сигурна.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовна кухня”