Еко-акция - Огняново

Модератори: Павел Иванов, Кърцата

Публикувай отговор
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Еко-акция - Огняново

Мнение от capetano »

Здравейте приятели,
Очакваме ви за шеста поредна година в последната събота на месец август в "Предай нататък" - еко акция за почистване на бреговете на язовир Огняново.
Начало на акцията 10.00 часа. Сборни пунктове - под стената на язовира и центъра на село Голема Раковица. На тези места ще получите чували, ръкавици, вода и инструкция.
До късния следобяд ще чистим по суша и по вода с нашите партньори Рафтиг клуб "Рефлип". От 20.00 часа ще има купон на открита сцена в началото на село Голема Раковица с Пеци Станоев, студена бира и топли кебапчета. Ако имате палатка можете да останете на лагер с нас, защото на следващия ден ще има празник за деца.
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Еко-акция - Огняново

Мнение от G.Petkov »

Утре няма да мога да участва, но тъй-като през последните десетина години при всеки мой излет събирам по един чувал боклук от яз.Огняново - чувствам се съпричастен към акцията и ще продължа с надеждата, че тези които събираме боклуците на дегенератите, ще преминем бариерата от 5 % !

Спомням си една година, когато поставиха кошчета и контейнери за боклук !

Сега ги няма !

Но боклук има предостатъчно!
slavcho tasev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 134
Регистриран на: Чет Май 31, 2012 8:39 pm

Re: Еко-акция - Огняново

Мнение от slavcho tasev »

В неделя бях за 1 ви път на Огняново,но няма да е за последно.още с ваденето на такъмите ми жената събра 1 4увал боклук.съжалявам 4е няма да мога да доида,но със сигурност при посещението си пак ще си тръгна с 4увал боклук в колата но не докаран от мен.с/у мен имаше една група от ,,мъже,жени и 2 малки деца които оставиха шишета от мин.вода и бол пликове идр.,,не мога да разбера ??????баси хората.10 000 години е пълния разпад на пластмасата.
Публикувай отговор

Обратно към “Зарибяване и Еко-акции”