Сеч на язовир Искър

Модератори: Павел Иванов, Кърцата

Публикувай отговор
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Сеч на язовир Искър

Мнение от allex »

Рибарите от брега масово прибират и унищожават пуснатия преди две седмици зарибител (сом) на яз.Искър,Иара безсилни /със страх и срам учавстват в акциите




НЕНАЯДЕ СЕ БЪЛГАРИНО!!!





На вниманието на модераторите: Ако имате желание уважаеми Господа модератори можете да направите темата ВАЖНА и да я закачите за няколко седмици...Ако не искате догодина да пиеме само и единствено вода от яз. Искър /РИБОЛОВА ЩЕ ПРИКЛЮЧИ
Последно промяна от allex на Вто Сеп 22, 2015 9:51 pm, променено общо 1 път.
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от oneillbgm »

Колкото и непочтително да прозвучи, ромите и турците не са от българският етнос. Още по-непочтително бих казал за хората, които описа, че са боклуци. А към боклуците нямам грам толерантност за постъпките им.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от allex »

Точно тук колега ромите и турците нямат пръст,говорим за натурални българи / при това без билет / справка-Горнобанската бригада,момчетата разполагат и със клипове от акцията
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от MITKO70 »

Да,има го проблема и на друг форум го четох преди малко ,има и снимки.Момчетата от Горнобанската бригада,с някой се познавам лично /все пак сме от един квартал/си вършат работата,както и всички от Клуб Приятели.Само ,че един охраняващ Боби,не може да опази този язовир.Коментирано на доста места,трябва си постоянна охрана ,екип на язовира.Но ,нещо е сгрешено в цялата схема на ИАРА,а защо :?
Не е проблема само със сомчетата. Моите "старци" са на Филмовата и се наложило да вразумяват "колеги" прибиращи сулки по педя.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от antivik »

allex написа:Точно тук колега ромите и турците нямат пръст,говорим за натурални българи / при това без билет / справка-Горнобанската бригада,момчетата разполагат и със клипове от акцията
:roll: Че каква е разликата....щом върши золуми и престъпления, щом не спазва закона, щом бракониерства и съсипва това де други се опитват да направят значи си е циганин от всякъде. То за това и циганин е станало нарицателно, макар че и между тях има свестни хора и не требе заради бълхата да се изгаря юргана.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от Hills »

Гатанка измислих по темата .
Бракониери ловят риба с риболовни билети и забранени средства(инструменти).
-Що е то ?
отговор - РИБАРИ...
Бракониери ловят риба с позволени средства без риболовни билети.
-Що е то ?
отговор- рибари без застраховка .
АМАТЬОРИАМАТЬОРИ


Рибари ловят маломерни рибки и килограми над позволеното в закона с риболовни билети и
позволени средства.
Що е то ?
БРАКОНИЕРИ !!!Бракониери под прикритие !
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от oneillbgm »

allex написа:Точно тук колега ромите и турците нямат пръст,говорим за натурални българи / при това без билет / справка-Горнобанската бригада,момчетата разполагат и със клипове от акцията
Аз си ги отсявам въпреки всичко. Расист съм, да, за съжаление. Останалото от постът ми се отнася за чистокръвните.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
sasho7901
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Фев 27, 2007 3:36 pm
Местоположение: Sofia

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от sasho7901 »

oneillbgm написа:
allex написа:Точно тук колега ромите и турците нямат пръст,говорим за натурални българи / при това без билет / справка-Горнобанската бригада,момчетата разполагат и със клипове от акцията
Аз си ги отсявам въпреки всичко. Расист съм, да, за съжаление. Останалото от постът ми се отнася за чистокръвните.
Абе ти ли си чистокръвен бе смешко
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от oneillbgm »

Абе ти ли си чистокръвен бе смешко
Определено да, чистокръвен, както и мн др колеги тук. На определението - НАЯДЕ СЕ БЪЛГАРИНО - отсях ромският и турският етнос, те не спадат към българите. За останалите изразих мнението си.

А ти, Сашко, връщай се в Белгия.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
jamc
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Юни 26, 2012 8:35 pm
Местоположение: Търговище
Обратна връзка:

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от jamc »

То да беше само на яз. Искър. По моя край същата стока. Имало е случаи, в които съм връщал почти всички уловени от мен риби, защото са по половин педя. В същото време на 10м от мен пълнят живарниците с такива. Да ви попитам месари на теа малки рибки като им махнете глава и опашка какво остава? Кости. Отделно, че и вкусовите качества се отличават от тези на по-едрите риби. После се чудим защо са ни обезрибени водоемите. Разбирам прилични риби или някоя трофейна да хванеш да вземеш за една вечеря, ама дребосъка да гледам как се прибира ми става гадно. За онези с мрежи, токове и прочие да не говорим.

Другото е, че това е масово и не са само кюнци и резани, особено често явление са чичковците, които са на по 40год и нагоре.
Dimy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1036
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 1:29 pm
Местоположение: Samokov

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от Dimy »

В Самоков има 2-3 турски семейства и поне тези дето ги знам не ходят на риба ;-), цигани има много но на язовира не съм ги виждал ,по реката да но и от тях има с билети , както и с парашути. Но като цяло дъртите рибари/ пинсий / прибират всичко на ред !
Дет се вика в нашия район са дървени сувенири с 3 букви , много трудно почти не възможно да му набиеш акъл на такъв човек !
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от allex »

Има един човек на язовира който ще ги излекува...Дано не се стига до там...
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от MITKO70 »

allex написа:Има един човек на язовира който ще ги излекува...Дано не се стига до там...
Е ,давай го този човек,че охраната не смогва да опази на всякъде :D
Днес Боби е минал човека на проверка,изкарал е и мрежа от язовира,всеки сигнал е помощ.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Аватар
allex
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 9:00 pm
Местоположение: Симитли

Re: Сеч на язовир Искър

Мнение от allex »

Кво му е станало.....Сигурно се е объркал...




https://www.youtube.com/watch?v=FwEmrps ... e=youtu.be" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Зарибяване и Еко-акции”