настройка на апаратура fly sky fs-st6b 6ch

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Ivelin84
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юли 19, 2016 2:58 am

настройка на апаратура fly sky fs-st6b 6ch

Мнение от Ivelin84 »

Здравейте колеги.Взел съм си радио апаратура fly sky 6ch към нея има диск и кабел към компютъра за някакви настройки не знам точно какви.Левия лост е за газта и още един канал десния лост е също с два канала има и още два въртока за другите два канала.Направил съм си лодка за захранка и към десния лост съм си вързал руля чрез бутане на лоста на ляво и на дясно.Дотук всичко е наред ,обаче чрез това лостче при движението му на ляво и на дясно серво машинката за руля се върти на ляво и на дясно но не се върти до края в двете посоки.Когато сложа сервото на другите два канала с вартоците само там сервото се върти до края и в двете посоки.Въпроса ми е чрез този кабел и диска за настройки ще може ли да се променят настройките така че с десния лост сервото да се върти до края в двете посоки.Благодаря предварително.
Tans90
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 10:39 pm

Re: настройка на апаратура fly sky fs-st6b 6ch

Мнение от Tans90 »

Здр. https://m.youtube.com/watch?v=BbjfC2ecWt8 . Диска ти е за настройки смяна на посоки смяна на даден бутон с друга опция и т.н . Надявам да съмбил полезен . Всичко хубаво .
Ivelin84
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юли 19, 2016 2:58 am

Re: настройка на апаратура fly sky fs-st6b 6ch

Мнение от Ivelin84 »

Здравейте,този въпрос го реших.Обаче изникна нов.когато пусна мотоа (имам един мотор и две сервота едно за завиване и едно за пускане на захранката)и бутна джойстик за завиване и го пусна рязко оборотите на мотора се менят нагоре надолу двете сервота се въртят ляво дясно ,направо всичко полудява.Става нещо като смесване на каналите.Спида ли се е прецакал или сервотата правят смущения не знам само предполагам.Моля памогнете
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”