Стъпка по стъпка - воблер?

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Freaky..
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 169
Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 6:28 pm
Обратна връзка:

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от Freaky.. »

Пробвай от капака на кофите за сирене тези белите или купаш от някой магазин за 1 лев разни кутии за храна пласмасата е издръжлива лесно се работи аз я ползвам и съм доволен :wink: :wink: според мен цветът не влияе
VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от VGS »

Тези капаци и кутии са от термопласти като PP или PE. Почти е невъзможно да ги залепиш здраво без разтапяне. Постоянното фиксиране ще да е доста трудно.
Купи си поликарбонат, ще да е значително по-добре - има го в големите строителни магазини.
horgasz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 1:42 pm

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от horgasz »

Dimitar_allianz написа:
Dimitar_allianz написа:
Изображение003.jpg


Ето какво стана с лопатка от CD въвеше чудесно но при първия му излет хвана 2 щуки и се счупи лопатката сега сложих по дебела ама няма игра какво да правя от какъв материал да направя лопатката помагайте спешно моля ви !!
Колега, гледам, че в профила ти пише и София. Ако е така, виж ей тук: http://www.vascony.com и потърси " КОПОЛИЕСТЕР ПЛОСКОСТИ - ПОЛИЕТИЛЕН ТЕРЕФТАЛАТ ГЛИКОЛ" в ценоразписа за плоскости - това е идеален матриал за лопатки. Има го във всякакви дебелини, а дават и парчета (изрезки) безплатно. Освен това работят и в събота, което за мен е голям +, понеже през седмицата нямам време :( . Друг подходящ материал е пластмасата от тия малките бутилки за ракия по 200 грама, дето се продават в бакалиите, само че е сравнително тънък (макс 1.5 мм) и не става за по-големи воблери.
Успех и наслука.
ivo333
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Юни 11, 2012 12:35 am

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от ivo333 »

Колеги,тези поставки за флаери снимки и тем подобни не са ли от така наречения материял ЛЕКСАН?Някой пробвал ли ги е?
http://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1 ... 60&bih=655
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от capetano »

В повечето случаи тези поставки се правят оп плексиглас, който не е добър материал за лопатки.
Търси поликарбонат, може би да се изработват и от него.
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
Аватар
maranzika
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1502
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 7:10 pm
Местоположение: Монреал(Канада)

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от maranzika »

Защо се мъчите?Отивате в първото срещнато Рекламно Студио и искате някое парченце лексан.Щи ви го подарят дето се вика.... :lol:
Аватар
livinginchaos
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 8:56 pm
Местоположение: Пловдив/Пазарджик

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от livinginchaos »

За колеги от град Пловдив могат да ми пишат по едно лично съобщение, понеже фирмата, в която работя предлагаме въпросните плоскости LEXAN / плътен поликарбонат/ и PET или кополиестер /PETG/.
Предлагаме и всякакви видове смоли, карбони, кевлари и всякакви подобни материали, за такива строителства. Да не правя реклама, ще ви опътвам на лични или на телефон 0886/ 101 312 Иван.
Имаме офиси и в страната, та мога и да помагам на колеги от страната и да ги напътствам към наши офиси или да им пускаме по ЕКОНТ разни неща.
polikarbonatsofia
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Мар 28, 2017 8:55 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Стъпка по стъпка - воблер?

Мнение от polikarbonatsofia »

Леко късно се включвам, но и според мен перфектен за лопатките е поликарбона - здрав, издръжлив, лесно се обработва. Аз използвах него и ми върши чудесна работа ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”