Платформа-самоделка

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Платформа-самоделка

Мнение от butnik »

Това са телескопични крака за Behr.Има ги в он-лайн магазина на Видракс.Колега ,дотук си се изръсил над 80 камъка.За да я докараш на положение за риболов,колко ще ти идат още.Седалката трябва да е последен елемент,ако си решил да има скара.Наки трябва да има чекмеджета,сандъче,или ще ги носиш в ръка.ИзображениеТова е един от моите модели които правех и продавах.Към него допълнително може да се монтира и скара.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
todor2662
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 8:27 pm

Re: Платформа-самоделка

Мнение от todor2662 »

Ето почти готовата ми платформа-самоделка.Остава ми само да и предам малко албиниз.
Извинявам се, че снимките по подготовката ги качих в друга тема(хибридна платформа....),но не бях видял тая.
Всъбота мисля да й правя сефтето, а от понеделник започвам друга по-опростена,защото човек се учи от грешките си.
На слука!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Платформа-самоделка

Мнение от butnik »

Положил си творчество,но със забележка.Седалката е по-удобно да се отваря назад,и врътките да са от външна страна.Кракат ми изглеждата малко тънички,ама ще си покаже като я пуснеш на вода.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
todor2662
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 8:27 pm

Re: Платформа-самоделка

Мнение от todor2662 »

Всички грешки ще се поправят на другата.
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: Платформа-самоделка

Мнение от freako »

tursesht написа:Колега Nitalz искам да те попитам от къде купи краката за платформата и колко парички ти излезнаха,че и на мене ми се върти от доста време идеята за една самоделка,а вече повече от половин година събирам чертежи на фирмени платформи и самоделки,както и безброи снимки и идеи.Та мисля,че е настъпил момента в които сега докато имам по малко работа трябва да се захвана с направата и на моят стол. :P :D 8)
Темата е стара и част от снимките не се виждат. Колега метни някой чертеж насам ако ги пазиш.
Някое самоделно прикачно да сте направили?
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”