Номер със светеща ампула

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

lazo65
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Авг 30, 2011 9:09 am
Местоположение: Божурище

Re: Номер със светеща ампула

Мнение от lazo65 »

Щом сме седели цяла нощ и сме ползвали ампули, нали не мислите, че ще си тръгнем на зазоряване. Прибираме се след обяд или при добро кълване чак вечерта. Какво правим тогава със светулките и дали въобще на някой му е до тях след толкова приятно висене на гьола.А и за тези стотинки не си заслужава. Вместо светулки сложи няколко бирички в хладилника, тях ще ги ползваш с удоволствие след малко, а не да чакаш следващия излет.
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Номер със светеща ампула

Мнение от bobo_33333 »

ТАРАЛЕЖ написа:Това са глупости!!
Всяка ампула си има дадени часове живот.Колко ще спечелим?? Час,два?
Има ли смисъл за 50 стотинки да изпускаме кълване?
Тя нова, една цяла вечер не може да изкара,светейки ярко на морето..
Колко ще спечелим?? Час,два?
Не са никакви глупости,говоря за Ден-два,не за часове.И то без слагане във фризера,и то за малките Ф 3 мм,с големите ф 4,5 никакъв проблем-свети като на свадба,при това има разлика дали си на тъмно или на осветено място.
Вместо светулки сложи няколко бирички в хладилника, тях ще ги ползваш с удоволствие след малко, а не да чакаш следващия излет.
:drinkers:

Само че,ампулите в камерата,а за бирата е опасно там :lol:
Аз там съм пораснал...
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Номер със светеща ампула

Мнение от stich »

Е тия са ми карали почти по седмица.Вярно накрая поотслабва светлинката,но ако нямаш друго става:
Изображение
Изображение
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Номер със светеща ампула

Мнение от krokibg »

Вие сте откачени бе :lol: :lol: :lol: Има си вечни светулки,които никога не гаснат :idea: :idea: :idea: Не се чупят и не се замразяват,вадиш от пакета и си я слагаш на въдицата,след риболова се прибира в кутията и пак на следващия риболов си я вадиш :idea: :idea: :idea: Пичове,живеем в 21 век,сменете си магазините от които пазарувате,това ви е проблема :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Номер със светеща ампула

Мнение от stich »

Да, гледал съм ги тия изотопи и ще си поръчам в най-скоро време.На фидера ще заспи,но не знам има ли размер,който да пасне на плувка със сменяемо връхче ?!? :roll:
Изображение
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Номер със светеща ампула

Мнение от krokibg »

stich написа:Да, гледал съм ги тия изотопи и ще си поръчам в най-скоро време.На фидера ще заспи,но не знам има ли размер,който да пасне на плувка със сменяемо връхче ?!? :roll:
Взимаш бургия с размера на светулката и разпробиваш в средата тези оранжевите които се слагат в тапите и нанизваш вечната светулка в нея.Лесно,просто и бързо.Иска се обаче да го направиш на всички тапи и да не се налага да пробиваш на язовира каквото и да е :idea: :wink: :wink: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Номер със светеща ампула

Мнение от bobo_33333 »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Вие сте откачени бе :lol: :lol: :lol: Има си вечни светулки,които никога не гаснат :idea: :idea: :idea: Не се чупят и не се замразяват,вадиш от пакета и си я слагаш на въдицата,след риболова се прибира в кутията и пак на следващия риболов си я вадиш :idea: :idea: :idea: Пичове,живеем в 21 век,сменете си магазините от които пазарувате,това ви е проблема :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Някой не им стигат парите за ляб,други за яхти.

Убивате хатъра на човека, искал да помогне на тези дето си броят стотинките за една кутийка червей... или за една ампулка.

Точно тези са много яки за 3мм

Изображение
Аз там съм пораснал...
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”