Смяна на водачи

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Смяна на водачи

Мнение от pax »

Здравейте!

Някой може ли да ми каже къде в София мога да си дам пръчка и да ми сменят водачите със сикови? Искам да слагам плетеняк, а пръчлето си е съвсем обикновено...

Предваринелно благодаря за помощта!!!
toshiro
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Пон Юни 25, 2012 2:23 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Смяна на водачи

Мнение от toshiro »

Може да се окаже по-евтино да си купиш ново пръчле. За 20 лева има пръчки с подходящи водачи.
hristo73
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 1:40 pm

Re: Смяна на водачи

Мнение от hristo73 »

Здравейте колеги.
Този въпрос и мен ме интересува живо. Ползвам тролинг пръчка на MILO - STAND UP KEY WEST 1.65 MT и преди около месец и проведох "инструктаж" относно предстоящата риболовна година. В хода на "инструктажа" с изненада установих, че керамиката на предпоследния водач е счупена и даже липсва парче. Как се е случило това долно деяние историята упорито мълчи.
Та в този ред на мисли, ако някой знае къде качествено могат да ми го подменят ще ви бъда много благодарен.
Аватар
pavre
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 10:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Смяна на водачи

Мнение от pavre »

В повечето магазини правят ремонти. Сменят се целите водачи или само керамиката, сменят се счупени секции и какво ли още не. Просто попитайте в някой рибарски магазин.
Аватар
SBANKOV
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 386
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 12:03 pm
Местоположение: София - Разград

Re: Смяна на водачи

Мнение от SBANKOV »

pax написа:Здравейте!

Някой може ли да ми каже къде в София мога да си дам пръчка и да ми сменят водачите със сикови? Искам да слагам плетеняк, а пръчлето си е съвсем обикновено...

Предваринелно благодаря за помощта!!!
Аз ходя за ремонти при Методи в Сигурна Слука в Младост1 супер точен и сръчен, и винаги цените са ми харесвали, последния път като ми сменя водачи на една блеснарка, даже ни ми взе за труд, лепил ми е макародържач и изобщо не личеше по евата че е сваляна, така че силно ти го препоръчвам.
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Смяна на водачи

Мнение от pax »

Благодаря за инфото!

Вече ходих при него миналата седмица. Общо взето ще ми излезе същото ако си взема пръчка с такива водачи. Пробвах две, но още мисля.


SBANKOV написа:
pax написа:Здравейте!

Някой може ли да ми каже къде в София мога да си дам пръчка и да ми сменят водачите със сикови? Искам да слагам плетеняк, а пръчлето си е съвсем обикновено...

Предваринелно благодаря за помощта!!!
Аз ходя за ремонти при Методи в Сигурна Слука в Младост1 супер точен и сръчен, и винаги цените са ми харесвали, последния път като ми сменя водачи на една блеснарка, даже ни ми взе за труд, лепил ми е макародържач и изобщо не личеше по евата че е сваляна, така че силно ти го препоръчвам.
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Смяна на водачи

Мнение от pax »

Понеже продължавам да имам проблем с отговарянето на получени ЛС, който администраторите не решават повече от миналия месец, ще се наложи да отговоря тук на ЛС, което toshiro ми изпрати :

Благодаря за предложението, но няма нужда - правил съм го последно преди 30 - тина години. Навремето сами си оправяхме и преправяхме пръчките - нямахме избор. :)


toshiro написа:Може да се окаже по-евтино да си купиш ново пръчле. За 20 лева има пръчки с подходящи водачи.
pax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:24 pm

Re: Смяна на водачи

Мнение от pax »

.... и на колегата nanko1234 отговарям тук по същите причини :

Не съм давал пари, подарък ми е и то преди 15г.

Това не е моят риболов и освен за леко дъно, по предназначение съм я ползвал два пъти.

Благодаря за инфото!
pax написа:Понеже продължавам да имам проблем с отговарянето на получени ЛС, който администраторите не решават повече от миналия месец, ще се наложи да отговоря тук на ЛС, което toshiro ми изпрати :

Благодаря за предложението, но няма нужда - правил съм го последно преди 30 - тина години. Навремето сами си оправяхме и преправяхме пръчките - нямахме избор. :)


toshiro написа:Може да се окаже по-евтино да си купиш ново пръчле. За 20 лева има пръчки с подходящи водачи.
okx
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 163
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 9:42 pm
Местоположение: софия, сливен

Re: Смяна на водачи

Мнение от okx »

Колеги, знаете ли магазин или място в София, където има налични втулкови водачи или както там им казват. Искам да сменя няколко водача на телескопична въдица, които са счупени. Става въпрос за тоя които се лепят директно с лепило на отделната секция.
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”