Помощ за макара!!!

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Аватар
CERRUTI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1646
Регистриран на: Съб Юни 09, 2007 9:15 pm
Местоположение: СОФИЯ-Кристиян Атанасов

Помощ за макара!!!

Мнение от CERRUTI »

Колеги моля ви ако можете помогнете......Може да звучи нелепо но си изгубих дръжката на макарата :( .....но тъй като е екзотичен модел,едва ли ще намеря нова в България,всички дръжки които гледах са от тези стандартните-дръжка,шестоъгълно лостче и тапичка.Само че при мен тапичката и дръжката се поставят независимо една от друга!Предполагам че от друга марка и модел може да има подобна дръжка,но не знам от кой,ако не ще се наложи да се ходи при майстор да се преправя нещо....!Ако някой от вас разпознае системата нека помогне!Ето снимки:
IMG_20160817_100721.jpg
По близък план:
IMG_20160817_100829.jpg
Ето го валчето и къде се се поставя дръжката(резбата е обратна):
22222.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
Аватар
Fishing_Fan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 654
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 11:07 am
Местоположение: Шумен

Re: Помощ за макара!!!

Мнение от Fishing_Fan »

Здравей колега,защо не попиташ някой търговец на тези макари в Алиекспрес ? все някой ще се намери или търси там резервни части,гледам има всякакви резервни части за макари,успех с твоята там. http://www.aliexpress.com/price/fishing ... price.html
Аватар
CERRUTI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1646
Регистриран на: Съб Юни 09, 2007 9:15 pm
Местоположение: СОФИЯ-Кристиян Атанасов

Re: Помощ за макара!!!

Мнение от CERRUTI »

Fishing_Fan написа:Здравей колега,защо не попиташ някой търговец на тези макари в Алиекспрес ? все някой ще се намери или търси там резервни части,гледам има всякакви резервни части за макари,успех с твоята там.
Първо там проверих....с търговец не съм се свързвал,защото дори да намеря знаеш колко чакане е.....За това питам за подобна в България,или да се преправи защото ще стане по бързо......но явно май ще е с алито! :)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”