Финка (skeg) за каяк Intex

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Финка (skeg) за каяк Intex

Мнение от Ribar »

Здравейте!
Имам каяк Intex Challenger K1 (надуваем). Вчера влязох в морето и установих на излизане, че ми е паднала финката (скега). Та, въпроса ми е, някой знае ли магазин (онлайн или не) за части/аксесоари на Intex? Рових из интернет, продават се такива неща от официалния сайт на Intex, но доставят само в САЩ и Канада. В amazon намерих също, но цените са убийствени - излиза около стотина лева (по спомен) за брой, а не ми се дават толкова, понеже целия каяк струва ~130лв. В сайта на Intex са по 3-4 $.
Видях в Jumbo Варна, че продават същия каяк, но модел K2, който е двуместен. Не съм видял да продават там аксесоари за него отделно.
Имам 2 резервни варианта - да ида в Jumbo и да питам дали имат и ако не, да ме свържат с доставчик, че да търся при него; втория е - имам приятел, който любителски се занимава с обработка на дърво...да го карам да ми направи..
Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен.
Поздрави!
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: Финка (skeg) за каяк Intex

Мнение от Mr. Angelov »

Виж в aliexpress.com, струват по 2-10 $ и доставката е безплатна. За около месец ще дойде. Дори да не намериш същия скег може да напаснеш някакъв друг. Да си направиш сам също е опция и най-вероятно ще е по-добре от оригинала.
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Финка (skeg) за каяк Intex

Мнение от Ribar »

Благодаря, колега, за предложението, но вече проверих там и не виждам как ще мога да напасна някой от тамошните...сега намерих официален сайт на intex в България (intex.bg ...кой да се сети, че може да е толкова простичко..) и им писах. Ще чакам отговор и ще уведомя, ако има и други страдащи като мен :)
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Финка (skeg) за каяк Intex

Мнение от Ribar »

От там ми казаха, че не внасят части/аксесоари, но човека беше така добър да обещае да попита техния вносител и сега чакам обаждане. Ще дам информация, когато има някакво развитие по въпроса.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Финка (skeg) за каяк Intex

Мнение от Ribar »

~25лв, внасят ги отт Полша. Аз съм пас засега, ще се пробвам сам да се справя.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
brigadoro
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 5:35 pm

Re: Финка (skeg) за каяк Intex

Мнение от brigadoro »

Ribar написа:~25лв, внасят ги отт Полша. Аз съм пас засега, ще се пробвам сам да се справя.
Колега, как мога и аз да си поръчам, че и аз я изгубих моята.
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Финка (skeg) за каяк Intex

Мнение от Ribar »

здравей, колега!
Аз така и не го купих, а един приятел ми направи на око някакви подобия 2бр, та ако искаш, мога да ти там единия, нямаю никакъв проблем, въпроса е, че не съм много сигурен дали работят както трябва..даже по-скоро си мисля, че не, но е осезаемо по-добре с тях, отколкото без.
Иначе, можеш да пробваш да им се обадиш на Intex България (intex.bg), в сайта има контакти и да разговаряш с тях.
Ако искаш, пиши, ще ти изпратя единия.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Публикувай отговор

Обратно към “Как да си поправя или направя...?”