Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

За един пьржак :drinkers:
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14819
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от G.Petkov »

Пойчи усмивки, ве ! :D

Пойчи инвестиции - пойчи усмивки ! :lol:
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Три »

С картофки и салатка ,с домашна изстудена 46 градусова и пенлива болярка. :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Красимир Атанасов »

Пунеже при мен не мръква,цяла вечер си сецкам стрижок.
Пойчи от дуволен сам,да знайти!
Колкуту пойчи,толкова пойчи!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Красимир Атанасов »

За сутринта съм ги натръшкал стотина,че и пойчи!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

Жореее, теа византийци сакат да ни преебат почивката уе, ся па ново 20 с теа тестове, мани тва, ми и превод на ханглийски да имат, баагу, за 4 чуека Х 120 кинта за тест + ненамсиколко за превод, па то че ми дойде оскъпяване с 500-600 уева да го еба! :twisted:

С теа пАре найш ли колко гироса и бири моа да омаам, а ся ще ме лишават те мене...аааррггххх! :axe:

Май ще зема офертата на Флексо за Белене, ще натоваря Бети с яденье и пийенье и за 600 камъка даже и за бенз ще имам.
Напраоо си е дилема ко да праа, след месец ще ми изгори капарото, а ден след тва и цялата сума.........дебамаамудеба и тъпа раута! :evil: :evil: :evil:

Зема да пробвам да се пазаря да ми префърлят резервето за догодина ли? :roll: :smt102
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Красимир Атанасов »

Свежо,флейки от костуретки :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

GODzillata написа:Жореее, теа византийци сакат да ни преебат почивката уе, ся па ново 20 с теа тестове, мани тва, ми и превод на ханглийски да имат, баагу, за 4 чуека Х 120 кинта за тест + ненамсиколко за превод, па то че ми дойде оскъпяване с 500-600 уева да го еба! :twisted:

С теа пАре найш ли колко гироса и бири моа да омаам, а ся ще ме лишават те мене...аааррггххх! :axe:

Май ще зема офертата на Флексо за Белене, ще натоваря Бети с яденье и пийенье и за 600 камъка даже и за бенз ще имам.
Напраоо си е дилема ко да праа, след месец ще ми изгори капарото, а ден след тва и цялата сума.........дебамаамудеба и тъпа раута! :evil: :evil: :evil:

Зема да пробвам да се пазаря да ми префърлят резервето за догодина ли? :roll: :smt102
Натовари Бети и домочадието па ела на Искаро :shock: Там ем че починеш ем чорба без пари че апнеш :roll: Само требе некоя бела или сомче да фанеш :drinkers: За чорбата :mrgreen:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

Здрасте ви муцкОФФци :D
Сигурно и друг пат съм ви разправял , че преди осем , девет години открих едно много приятно селце , Момчиловци .
Намира се като се пуснеш към Смолян , от Рожен , у уево .
Имат една много приятна едноименна къща за гости от която се разкрива страхотна гледка към долината .
За да огрееш там по никое време рано сабаалем към единаесе естествено , че требва да си положил закуска за шампиони на Юговското ханче как например шкембе чорба + дроП сърмЪ + кашкавалец орли и въз дебелшка топла питка :D
Вече като огрееш у къщето за гости и растовариш багажо даваш на буля ключовете от баницата и тя поема с детко , снаата , бълдъзата и тъщата на обход по пещери разни които последствие в болшинството се оказват затворени :mrgreen:
Ти кротко си зимаш срещу петнаесе уева на ден един жип уаз и палиш по баирите да видиш имали гъбета , после като се пооследободи прескачаш до някоя от "милионите" речки в околовръст да измиеш некое джелезо и дръве с цел да зарадваш некоя петниста пливаяща твар или тя теб от според зависи :)
След като си си свършил тез ангажименти се трупясваш на панорамната тераса съсе целото придружаваща група и похапваш лежерно от не особено богатото но за сметка на това пресно и фкусно от по менюто .
Е ас например се задоволих с къвърма от заек с манатарки , морков и билки + телешки шишлик + пататник с пръжки като го полех с около литър и половина домашен маврудец , за десерт апнах кисело млеко със сладко от боровинки та да се не минем :D
На сабааленка като се ококориш и насекъде около тебе въздух , въздух и ни един ковид у него :shock:
Естествено , че от толко въздух на човек му става празно у корема и прау на терасата на която вече си е ден и се кириз надалеко с цел да закуси лека и питателна закуска .
Бех решил да не се натоварвам и похапнах пържени филии с бучка домашно бивулско сирене придружено от дъхав розув домат , домашни яйчица с хрупкав беконец , чеснова пърленка и цела кана айран пак от бивул надоена и вкиснала :D
У в после ме фанаа и мен на воаяжи по разни чудни мостове , асеновградски крепости , некво набожно место дет ората спат на тревата а адаш некъф с ореолче си има празна къща и пр. та да съм се обогатил духовно :lol:
Тоя воаяж беше по-тегав оти се наложи ръчния багаш да си го расфърлят по седалките щото в неголемшкио багажник който остава след като сложиш третио ред седалки у баницата освен хладилната чанта която беше пълна с манатарки , имаше и два хартиени чувала със сърнели :D
Ония петнистите само ги бодох и фърлях обратно щото явно беа болни от неква шарка да ги заеба :?
Абе общо взето ненатоварващо натоварване си се получи един вид :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Две речки, не милион, и двете забранени :D
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Даскале,
чичо Гошко явно е зает да брани демокрацията от червено-болшевишките попълзновения, докато ти отговори на душевното терзание, може и да ти умре депозито. Та, една рекомендация от мен: отсрочи отсега за догодина в удобно време резервацията, малаката едва ли ще се дърпа. Тука, за да си оварди Бочко властта, ще въведе пълна карантина, ще подсмърчаме и само ще миришем гръцките плажове. А догодина новата власт сигурно и безплатен транспот от Видин до Тасос ще организира, дейба! :D
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

Martin Mihailov написа:....ем чорба без пари че апнеш :roll: Само требе некоя бела или сомче да фанеш :drinkers: За чорбата :mrgreen:
Епа то ако ще е чорба без риба, за кво да ме апят кОмаете по Искъро, яле да е Лус у Софаата, се че ми напраи една чурба от чишмята. :wink: :lol: :lol:

***
Павел Иванов написа:....Смолян ....насекъде около тебе въздух , въздух и ни един ковид у него ....
Да бе, баш у Смолян беш епълно с ковиди теа дни, веднъжка даже беа около 60 чиляка! :idea:
Ся да не улазиш и ти у статистиката? :roll: :mrgreen:

Ама па барем убаво си апнал, куту те четях и а-ха да се удавя у слюнкоотделяне! :D :drinkers:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

Д-р Флекс написа:Две речки, ...
Нищо не знаеш Жон Сняг :)
От една страна самото Момчиловци е един вид на вселенски кръстопът позиционирано , от друга жип уаз с бифш кемаф зад гевреко , надлежно инструктиран къде , кво , що кви чудеса праат :D

GODzillata написа:...баш у Смолян...
В интерес на истината до самия Смолян така и не одих , което в никакъв случай не означава , че не бих обогатил статистиката , дали утре , дали за Коледа ......... :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от lusienn »

Кире чорба другата седмица,

Сега ги ядеме
пържляк.
IMG_20200712_135019.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Ааааа една седмица пьржак другата диета вода с зеленчуци :mrgreen: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”