Избори

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от radoadvokat »

Павел Иванов написа:
radoadvokat написа:Таз работа я свърших ...
Не пръчки , съчки имах предвид да береш !
Да де :fishing7:
Аватар
orion30
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 716
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 10:59 pm
Местоположение: Варна, Елхово

Re: Избори

Мнение от orion30 »

Изображение

По тъмна доба на гости при Курнелия и Радев. Някой сред нас още не вярват, че комунистите са отново на власт. И гледат театрото от мола. /по дебелото педалче даже се и оглежда/. :D

Изображение

Б
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от Павел Иванов »

Прав е поета като е казал , че ние българите сме малък но изключително проЗд народ !
Вярваме , че ни ръсят с отрова от самолети !
Вярваме , че ни чипират с ваксини !
Вярваме , че 5G пържи по-добре от KFC !
Гласуваме за другаря радев и вярваме в "ПРОМЯНАТА" !
След упоменатият от orion30 воаяж на кирчо и кокорчо , на "Позитано" 20 имаме продуктово позициониране на част от новото правителство в което са включени :

руменчо овчаров
руменчо гечев
таско ерменков
николай радулов
емилия масларова

:!: :!: :!:


Ай сиктир !
Пардон , исках да кажа , аферим , да ви е честита "ПРОМЯНАТА" , да ви е честито "НОВОТО" дебили !!!
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от kukukuka »

много сме, силни сме :smt026 :smt041 :smt038 урааааа :smt042 :smt044 :smt043 кат ни купихте грипените на ви грип :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Избори

Мнение от Мilena »

Павел Иванов написа:Прав е поета като е казал , че ние българите сме малък но изключително проЗд народ !
Вярваме , че ни ръсят с отрова от самолети !
Вярваме , че ни чипират с ваксини !
Вярваме , че 5G пържи по-добре от KFC !
Гласуваме за другаря радев и вярваме в "ПРОМЯНАТА" !
След упоменатият от orion30 воаяж на кирчо и кокорчо , на "Позитано" 20 имаме продуктово позициониране на част от новото правителство в което са включени :

руменчо овчаров
руменчо гечев
таско ерменков
николай радулов
емилия масларова

:!: :!: :!:


Ай сиктир !
Пардон , исках да кажа , аферим , да ви е честита "ПРОМЯНАТА" , да ви е честито "НОВОТО" дебили !!!
А ти доколко си наясно, че промяната не е от народа? :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от Павел Иванов »

Мilena написа:...народа...
Както виждаш сама в поста си съм отделил специално внимание именно на народа :D
За машините със софтуер от лубянка , нищо не съм споменал :mrgreen:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Избори

Мнение от Мilena »

Павел Иванов написа:
Мilena написа:...народа...
Както виждаш сама в поста си съм отделил специално внимание именно на народа :D
За машините със софтуер от лубянка , нищо не съм споменал :mrgreen:
До колко си наясно, че си ми любимец във сайта? :lol:
:wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2581
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Избори

Мнение от Диканаров »

Ех Георги, Георги! Или си бил в особено душевно състояние или си ме чел по"диагонал", та не си ме разбрал върху какво акцентувах!А си от образованите хора от по-старото поколение, които имат освен житейски опит и способност да анализират и четат между редовете. Исус Христос съм употребил не за да накърня нечии религиозни чувства, а за да подчертая, че дори и този неопетним християнски идеал за целокупното християнство/католици, протестанти, православни, петдесетници, съботяни, ит.н./, а уважаван и от мюсюлманството/Исса е Исус, Мериам е майка му Мария, а Юсеф е баща му Йосиф/, ако бе посочен от Него, щеше да загуби изборите дори и ако опонент бе Мунчо! Аз също съм атеист, но спазвам българските традиции, като именни дни, Коледа, Велик ден или задушниците почитащи мъртвите роднини и близки. Мина ми мисълта, че заради Мунчо ще ме налазят други укори, нали той се бе провикнал:-"русиан, русиан"! Гротескното сравнение бе не за наруша, нечие душевно спокойствие или пресека стомашните му сокове, а да натъртя на отвратеността на хората у нас към наложените практики на управление! И резултатите от изборите са именно потвърждаващи това твърдение! Повече от 2 пъти са гласовете за Генералът, простете Президентът, от колкото за Професорът, пак простете Ректорът на СУ! А като се има предвид, че корпоративният вот, вотът на държавната и общинска администрация, на полиция, пожарна и армия даваха една преднина от около 200 - 250000 гласа, прави резултатът още по значим! Е вярно е, че до някъде платеният вот бе ограничен, но не бе елиминиран изцяло! Чудя се и на това, че се набляга върху скандалите около Р.Р. Да те са все за люде ОКОЛО Президента, докато скандалите срещу Б.Б. са все с НЕГО, като много се позабравят или умишлено се премълчават! Например спомняте ли си, че дъщеря му бе арестувана в Калифорния за двойно превишена скорост и осъдена на обществен труд? А някой да попита как едно момиче, студентка в САЩ има възможност да притежава една от най-мощните и скъпи коли? А, помните ли? Та кой , как и защо, оставям на вас! Аз не съм ничий адвокат, но забелязвам не еднаквото отношение към претендентите преди , а след проведените избори! Р.Р. е бил "фатмак" За тези, които не са ходили в казармата да кажа, че това е нарицателно име за недостатъчно образованият сержантско-старшински състав на БНА! Да вметна само, че Р.Р. е първият и за сега ЕДИНСТВЕН първенец на випуск на най-елитната военновъздушна академия -Максуел в САЩ, който не е американски офицер пилот! И няма нищо общо с генетиката на Б.Б., като генерал! Помните нали как с ход на царя, скокна от кубинките на майор от пожарната в генерал-майорската фуражка! Та прескочи и бригаден генерал, нали сме в НАТО де! А няколко месеца бе и повишен в генерал-лейтенант! За какви успехи не знам, може вие да ме светнете! До колкото си спомням по негово време бяха шейсетина неразкритите поръчкови убийства , а също и онова с разстрелът на Чакъра, дето го бяха блокирали във вилата му с гранатомет. Помните ли? Аз съм за смъртното наказание за ред криминални престъпления и не приемам отмяната му, но нали сме в ЕС, и не може дори съд да го наложи! Па бил Чакъра и по-зловещ престъпник и от Брайвик! Б.Б. не нито съд, нито съдия, та да осъди на смърт онзи главорез от който са били пропищели в хасковско! А щом разпореждаш да се вземат гранатомет и гранати и да се употребят , без да си опитал да използваш знанията и уменията на специалистите от Институтът на МВР, готвени за преговори с терористи или престъпници отвлекли заложници, не си взел звукови, светлинни или димни гранати, с които да прикриеш нахлуването на групата по захват в помещението където е ослепеният и оглушен похитител, това какво е? Не е ли предумишлено убийство? Ей пак съм написал цяла страница! Та ако съм наранил нечия нежна душа, или чувства МОЛЯ за извинение. А колкото за МЛАДИТЕ! Колкото и да не се нрави това на някои, фактът, че повече от половината от НС е от депутати под или около 30 години! Време да получиш добро образование, да почнеш професионалната си кариера, но недостатъчни да се корумпираш, поради това, че си още в годините на идеализма, че си още нищо не значещ, та да те купуват с пари, жени, пиене,воаяжи и прочие. Дано да си останат такива поне през първият си мандат, та да има ефект от ПРОМЯНАТА на стил и метод на управление! Олигархията и Мафията нямат цвят! Те се стремят да корумпират всяка власт, а ако не могат ги гърмят! Много е трудно да им устоиш! Изнудванията са неустоими, от имоти до здраве и живот на семейството и жестокостта към тях е нещо с което малко хора могат да не се съобразят! Но има идеалисти, и се надявам повече от такива да заемат решаващи управленчески места! Промяната няма да е лесна, но е възможна и по демократичен път, не само с революция и кръв!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Избори

Мнение от kukukuka »

ши има да ни тричат "говедата" ам Радев трябва да е устойчив на врътките :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Избори

Мнение от Павел Иванов »

261581532_937244873563624_4344856782717850720_n.png
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
orion30
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 716
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 10:59 pm
Местоположение: Варна, Елхово

Re: Избори

Мнение от orion30 »

Диканаров, ти как мислиш че Р.Р е станал генерал. Ами с червения билет в джоба. Ще ме прощаваш ама си дърт комунист. Не съм видял държава да е прокопсала с комунизъм. Допреди 6 месеца си пълнех газовата бутилка на колата за 30лв. Днес я напълних за 45лв, около Коледа прогнозата ми е за 60лв. Стига с твоя фатмак щото е учил на държавна издръжка военно училище/там се влиза най лесно, задачите са от 4-5клас/, после генералска заплата със "строй се-преброй се", после опънал 20 брутни генералски заплати на пенсия/,а лъже че напуснал/ и сега 10 години на Дондуков пак на наша издръжка. Тоя не е внесъл една стотинка в тая държава. Искаш да живееш кат германец, ама ще живееш като руснак, щото мисленето ти е такова, лошото е че и нас повличаш. Бил съм 3 години по корабите гастърбайтер, обиколил съм целия свят, ама такъв комунизъм и цигания/ и то от българи/ никъде не съм видял дори и в третия свят. Тия двамцата Харвардските/ Хасковските са поредните нови курви, която старата "мадам" БКП ни пробутва, че гледам и от старите мастиии доста се готвят за кокала.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Избори

Мнение от Д-р Флекс »

Абе откаде се най-чвръстите тикви ни напълзеа тука: Враца, Перник, Елхово... да не споменаваме Провадия...
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Избори

Мнение от Мilena »

Диканаров написа:Ех Георги, Георги! Или си бил в особено душевно състояние или си ме чел по"диагонал", та не си ме разбрал върху какво акцентувах!А си от образованите хора от по-старото поколение, които имат освен житейски опит и способност да .......... !
Най-интелигентното изказване, което някога съм чела!
Жив и здрав да си, за да поучаваш, неуките (хората, които не искат да видят реалността)!!!
С най-добри чувства и уважение!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Избори

Мнение от Мilena »

Д-р Флекс написа:Абе откаде се най-чвръстите тикви ни напълзеа тука: Враца, Перник, Елхово... да не споменаваме Провадия...
Недей споменава , че като река да ти отговоря, все докладваш и ме трият :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Избори

Мнение от GODzillata »

Мilena написа:
Диканаров написа:Ех Георги, Георги! Или си бил в особено душевно състояние или си ме чел по"диагонал", та не си ме разбрал върху какво акцентувах!А си от образованите хора от по-старото поколение, които имат освен житейски опит и
Най-интелигентното изказване, което някога съм чела!
Жив и здрав да си, за да поучаваш, неуките (хората, които не искат да видят реалността)!!!
С най-добри чувства и уважение!

Епа къ да не цитираш те такъв пост с кеф! :mrgreen: :lol: :lol:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”