Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Да бе, нещо става, от няколко дни само "яки снимки".... Мислех, че е функция от IQ на постващия, както обичайно, но не, ето и на Дончу не му се види сликата, пробвах какви ли не браузери и IPта. Явно Коледа наистина наближава.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2494
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от kukukuka »

бъбъбъъъъъг ъъъ:lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Ако ви е щом избирате П И за глобален :shock: Не разбрахтели че он е от Герб и нарочно неще да опраи сликите :mrgreen:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2494
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от kukukuka »

не сте си дали заявката като у парламенто :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Мilena »

Martin Mihailov написа:
Мilena написа:
Screenshot_20211203-080438_Gallery.jpg
Добро утро!
Много яка снимка :drinkers:
Благодаря! Най-после да разкрия външността си :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

Д-р Флекс написа:Да бе, нещо става, от няколко дни само "яки снимки".... Мислех, че е функция от IQ на постващия, както обичайно, но не, ето и на Дончу не му се види сликата, пробвах какви ли не браузери и IPта. Явно Коледа наистина наближава.
Докторе,нашо лошо нема :D за кво ти са снимки :roll: нали писах че всичко е по каталог :D :drinkers:
пп. И кво стана,Никулден чука други ден,риба няма :roll: имах една бяла към 2,5 кг. за тая цел но миналата седмица я дадох на един градски мой човек,викам ще си хвана друга,да ама не,лошо време,риби нема или много срамежливи :lol: и вчера срам не срам,като отвори Кауфланд бях втори :lol: на бегом към щанда със шарани,копнах първия и обратно към касата,плащам и да ме няма :lol: , да не ме види някой градски с тоя купешки шаран :D баси,докъде я докарахме :roll: :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Martin Mihailov написа:Ако ви е щом избирате П И за глобален :shock: Не разбрахтели че он е от Герб и нарочно неще да опраи сликите :mrgreen:

Мошинска мошия, изобщо не сме го избирали, купил си е глобалнио портфел за една буца сирене и четри квадрата дограма он...
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Don4o_62 написа: Докторе,нашо лошо нема :D за кво ти са снимки :roll: нали писах че всичко е по каталог :D :drinkers:
пп. И кво стана,Никулден чука други ден,риба няма :roll: имах една бяла към 2,5 кг. за тая цел но миналата седмица я дадох на един градски мой човек,викам ще си хвана друга,да ама не,лошо време,риби нема или много срамежливи :lol: и вчера срам не срам,като отвори Кауфланд бях втори :lol: на бегом към щанда със шарани,копнах първия и обратно към касата,плащам и да ме няма :lol: , да не ме види някой градски с тоя купешки шаран :D баси,докъде я докарахме :roll: :lol:


Хич да не ти пука, да не мислиш мошинското брако сам си е фанал шарана за Никулден? Купил го е и той от Кауфландo :D Аз, Дончо, шаран няма да ям. Но купих миналата седмица един пресен торук турски 2,5 кг, направих го на първокласна лакерда, тъкмо за 6ти ще е узрял, а днес ходих и си фанах малко сивен-пъстърва на един таен платен гьол дето никой тук не го знае. Не мога да разчитам на времето :D
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Ачо ♣ »

Д-р Флекс написа:Да бе, нещо става, ...........
Да! Не се визуализират прекачените файлове. Използвайте Галерията, или опцията през външен сайт - примерно :arrow: https://postimages.org/
Д-р Флекс написа:........... днес ходих и си фанах малко сивен-пъстърва на един таен платен гьол
И аз си фанах пъстърва за Никулден на един не толкова таен гьол....!?

Изображение
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Яс шарани неядем от четвьрти клас :shock: От тогава сьм на хишна риба само.Ловим си какво се закачи ама снимки не пущам защо незнам коя кога е забранена :fishing6: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2494
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от kukukuka »

пууу оцеляхте и тъз година :lol: :lol: :lol: сарказъм ,скептицизъм и мизантропия да ви съпътства през следващата година :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Ачо ♣ »

:D :D :D

Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Мilena »

Martin Mihailov написа:Яс шарани неядем от четвьрти клас :shock: От тогава сьм на хишна риба само.Ловим си какво се закачи ама снимки не пущам защо незнам коя кога е забранена :fishing6: :drinkers:
Еби му майката! Ние от брега на пръсти се броим в синхронна на веригата-кръговрата на живота!
А, това, че мрежари си одят по тънката лайсна, необезпокоявани, все един ден ще се водят на отчет! :wink:
Та , да си дойдем на думата: И аз , като теб нема да снимам, кво ще хапнем на 6-ти! :mrgreen:
:wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

Наздраве муцкОФФци :drinkers:
Люсе ако знае къф бизнес изпуска на Галата .....
20211204_232330.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Павел Иванов написа:Наздраве муцкОФФци :drinkers:
Люсе ако знае къф бизнес изпуска на Галата .....
20211204_232330.jpg
Много ми ареса тая снимка ама ако можеш я завьрти на обратно да неси я вьртим главата :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”