Презентация на съфорумниците

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
ninastefanina
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2130
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:00 am

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от ninastefanina »

Добре дошъл Сашеее :wink:
I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
"Колкото повече глупости правя,толкова по-популярен ставам"
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от INCUBUS »

Жвак :mrgreen:
Аватар
bachoivo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 756
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 6:10 pm
Местоположение: Русе, по Реката
Обратна връзка:

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от bachoivo »

Добър вечер, колеги,
Следвайки максимата "По-добре късно, от колкото никога" да взема да ви се представя и аз :)
Казвам се Иво Атанасов, на скромните 27(почти 28)лазарника от Русе. Електроинженер(жичкаджия демек) по професия, риболовец по душа. Страст са ми риболова на леко и фидер-а, като в последната година и половина наблягам на второто, основно по реките Дунав и Янтра.
НАСЛУКА през новия сезон на всички :)
- Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят."
Sparto
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 4:31 pm

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от Sparto »

Здравейте и от мен аз съм Петър на 16год. от Видин. Обичам почти всички видове риболов(главно на дъно) и уча за КТТ :)
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от GODzillata »

Sparto написа:Здравейте и от мен аз съм Петър на 16год. от Видин. Обичам почти всички видове риболов(главно на дъно) и уча за КТТ :)
К'во е КТТ? :roll:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Sparto
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 4:31 pm

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от Sparto »

KTT-Компютърна техника и технологии :P
Аватар
geokir
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Юни 03, 2012 4:53 pm
Местоположение: Планетата Земя

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от geokir »

Здравейте и от мен. На 30 години един системен администратор, който поради една или друга причина беше загърбил риболова за известно време(5-6 години), но от петък съм отново на линия. Няколко дена , чета и разглеждам всички форуми и направо съм се видял в приказка. То че компютрите бързо се развиват, ама за риболова... то не е аромати, термини и тем подобни.... поне пружината е вечна :)
Лек и спорен ден!
Как прекара почивните дни?
- Бях за риба, лових шарани.
- Колко хвана?
- Нито един.
- Тогава откъде знаеш, че си ловил шарани?
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от Vesko1 »

geokir написа:Здравейте и от мен. На 30 години един системен администратор, който поради една или друга причина беше загърбил риболова за известно време(5-6 години), но от петък съм отново на линия. Няколко дена , чета и разглеждам всички форуми и направо съм се видял в приказка. То че компютрите бързо се развиват, ама за риболова... то не е аромати, термини и тем подобни.... поне пружината е вечна :)
Лек и спорен ден!
Здравей колега!
Риболовния дип и топче се развиват в унисон с новите версии на Линукс и базите данни на Оракъл...нема лабаво.... :lol: :D
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
progresor
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 8:51 pm

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от progresor »

Здравейте! Казвам се Никола Николов на 48г гр.Левски около плевен близо до Осъма. По рибарлъка бащами ме запали преди бая години сега вече не толкова активен риболовец колкото ъъ ОРГАНИЗАЦИЯ Бивак и ГОТВЕНЕ :) .... Сина ми се запали та ....аз правя останалото той лови е хващам въдицата от време на време .. заниманието и хоби и работа са КОМПЮТРИТЕ ...ремонти лечение и ...ВСИЧКО свързано с тях . Обичам да ГОТВЯ ! ....МНОГО ОБИЧАМ ДА ГОТВЯ :) и да ям :)
Аватар
Slav0v
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 12, 2012 9:40 pm
Местоположение: Ботевград/София

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от Slav0v »

Здравейте, на 23 съм, Християн.. (поне така наще са ми казали) преди 15 години отивам за риба, не се впечатлих кой знае колко....За следващите 10 години, изиграх доста компютърни игри, и всичките съм ги "превъртвал". От скоро хода на риба, и почна да ми става много интересно, чак лошо интересно . Фащам малки, пускам ги, чакам нещо по голямо, иии не става и не става, та си викам "а бе я дай да видим големите играчи как стига до по високо ниво в тая сфера".. Та ето ме тук... Очаквайте в най-скоро време много тъпи, глупави и ламерски въпроси !!!
Поздрави !!!
Най-важно е да си гледаш собствената паничка ! И парите естествено!
emsi_1
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 8:58 am

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от emsi_1 »

Здравеите колеги , малко късно се представям но нямах време от работа,синът ми влизаше от време на време в саита .Та така казвам се Емил Канев от Хасково съм работя в сверата на хранителновкусовата
промишленост.
Аватар
franky
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 555
Регистриран на: Вто Юли 06, 2010 11:04 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от franky »

Здравейте колеги,
малко късно видях тази тема, но все пак да се представя.
Казвам се Ваньо Контев, на 37 години съм и съм запален по риболова от най-ранна детска възраст. От 2 години практикувам основно спинингов риболов, много рядко риболов на плувка, когато няма хищни риби.
Запалих се също по воблеростроенето и вече мога да се похваля с прилични воблери, които ловят риба.
Откакто съм спинингист, се боря активно с вроденото си желание за прибиране на улова и въпреки, че рибите са ги направили много вкусни, все по-често ги пускам, особено по-ценните видове.

Имам малка компютърна фирма и се занимавам с ремонт на компютри и лаптопи, уеб дизайн и програмиране, мрежи и др. Върл фен съм на софтуера с отворен код.

Обитавам северозападните покрайнини на София и ще се радвам да се запозная с колеги, които обичат спонтанните спинингови излети през седмицата.
Щастието се гради от малки радости, а не от хазартни попадения.
Аватар
vladobe
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Авг 11, 2012 8:22 pm
Местоположение: гр. София

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от vladobe »

Здравейте и от мен.
Име: Владимир
Професия: Сътрудник продажби Мобилтел ЕАД
Хоби: Часовници, риболов, програмиране, Излети
e-mail: vladimirkatsarov@abv.bg
тел: 0886/086-860 Почивни дни.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!"
Ванга
ИзображениеИзображение
vdo
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Вто Юли 17, 2012 6:49 pm
Местоположение: Видин

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от vdo »

Здравейте,аз съм Бранимир ,33г.от Видин.Палнах се по мухарството в началото на лятото,интересно е,но спининга направо ме разцепи-голем кеФФФ е!!!Преди съм ходил от време на време по язовири на плувка и дъно и след 3-4 годишна пауза това лято нямам пропуснат уикенд да не съм бил на реката-малко с мухарка и яко със спинарката.Ходя на р.Лом,има добри кленчаци,но чакам пълноводие,да подпукам и баш дзверовете.И те така.
НАСЛУКА на всички!
ilkoks
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Дек 07, 2011 8:44 pm

Re: Презентация на съфорумниците

Мнение от ilkoks »

по добре кьсно отколкото по кьсно - казвам се Илко и сьм от Разград,по професия 4асовникар,по хоби риболовец и фотограф-досещате се ,4е поправям бсякакви машинарийки
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”