Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3646
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от dantho.mihov »

Ачка, защо си изтрил съобщението ?
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

Хех...яла те, днес и ас получих таа гняс деба: :lol:

Имам вашето видео за онанизъм.
от:
Tehacker13@abv.bg
дата: 25.03.2020 17:58
до:
Recipients (Tehacker13@abv.bg)
Здравейте!

Аз съм хакер, който има достъп до вашата операционна система.
Това означава, че имам пълен достъп до вашия акаунт.
Гледам те вече няколко месеца.

Факт е, че сте били заразени със злонамерен софтуер чрез сайт за възрастни, който сте посетили.

Ако не сте запознати с това, ще ви обясня.
Троянски кон ми предоставя пълен достъп и контрол над компютър или друго устройство.
Това означава, че мога да видя всичко на екрана ви, да включа камерата и микрофона, но вие не знаете за това.

Имам достъп и до всичките ви контакти и цялата ви кореспонденция.

Направих видео, което показва как се задоволявате в лявата половина на екрана, а в дясната половина виждате видеото, което сте гледали.
С едно щракване на мишката мога да изпратя това видео до всички ваши имейли и контакти в социалните мрежи. Мога също да публикувам достъп до цялата ви електронна поща и съобщения, които използвате.

Ако искате да предотвратите това, прехвърлете сумата от (1000 лв.) На моя биткойн адрес (ако не знаете как да направите това, пишете на Google: Купете биткойн).

Моите биткойн адреси (BTC портфейли) са: 1BydtyrfDDBneV34BxCQq7T8DVSG6VmSN6

След получаване на плащането, ще изтрия видеоклипа и никога повече няма да ме чуете.
Давам ви 72 часа да платите.
Имам известие за четене на това писмо и таймерът ще работи, когато видите това писмо.

Подаването на жалба някъде няма смисъл, тъй като този имейл не може да бъде проследяван като моя биткойн адрес.
Не правя грешки.

Ако открия, че сте споделили това съобщение с някой друг, видеоклипът ще бъде незабавно разпространен.

На Ваше разположение!

*****

И ся излизам с апел към сичкото съпреходник :mrgreen: - Пичуе, ако не сакате да воайорствате къ масторбирам ту с левачката, ту с деснячката :roll: , ама след куту съм поседял малко връз ним, че да изтръпнат и да си мислим, че не са мойте :lol: , ако не сакате да глеате къ се мъчим да си ближем ташаците, обаче се падам от фотьойла, молим ви съ сърдечно, че ако не сакате да си причините теа душевни терзания, които моат да ви доведат или до бесъние, или до обливане в пот според ношт, бъдете така добри и ми пратете некой дарителски смс да збера теа пАре, че да не ръгне тва видео из нета и да причини спонтанни оргазми у женскио и тук-таме и у мъшкия пол. :mrgreen: :lol: :lol: :smt044
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Ачо ♣ »

dantho.mihov написа:Ачка, защо си изтрил съобщението ?

Ееееее....би трябвало да ме попиташ на ЛС, а не тук .......... :mrgreen:

Иначе бих ти обяснил, но не "публично", особено в Прехода...!!! .......... :mrgreen: :D :smt023 :drinkers:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

GODzillata написа:....прехвърлете сумата от (1000 лв.) ....
На вас по северозапада у лв ви предлагат оти предполагат да плащате , че немате евра или доларе гледам :roll:
Иначе като погледна abv.bg адрезо и веднага ми присветва , че тоя "хакер" не е същия къде нас с деда ти Ачо ни е напъплел , а по-скоро некой наш си пишлегар получил мейла и побързал да си отвори койнт портфейл като същото време в текста е променил само сумата и самата сметка .
Я виш от тия дето ги обучаваш онлайн , ако вършите такава дейност у ваше село де , да не е с подобен или близък мейл в абвто :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Кире направо ти завиждам :shock: Седиш си дома предаваш онлаин и зимаш кинти :roll: А аз до Сливница и обратно шес деклерации ми оидеха :shock: по 20 стотинки за разпечатка 1и 20 сьм вьтре :mrgreen:
Чудимсе защо измислия тая глупос.Секои си напечатил и си оди кьде има работа :roll: Деклерациите никои неги чете.На сите писах различни данни и никои нищо не каза :lol: Явно и на полицаите им писна от тоя цирк :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Ачо ♣ »

GODzillata написа:...........И ся излизам с апел към сичкото съпреходник.....- Пичуе, ако не сакате да воайорствате къ масторбирам ту с левачката, ту с деснячката :roll: ..........................
.............................................................................................................................
Моят апел е, като "первезник".....ти така ме определи, Кире... :mrgreen: :lol: .......браво даскале, браво български юнако.... :mrgreen: :lol:....Това ме успокоява да мисля, че не само аз съм заразен с хакерска атака... :wink: .... :mrgreen:

А иначе за "КОРОНАТА" пожелавам да не се случи , нито на теб, нито на който й да е било друг/, ама да знаеш, и не само ти/, - таз зараза ще отсее много плява - да не изпадам в подробности - времето ще покаже.... .... :mrgreen:

А сега повече от сериозно.......ПОЖЕЛАВАМ ТИ.......Бъди жив и здрав, семейството ти, близките ти, и на всички , които ще успеем да преминем през тоз АД - то вЕрно Божа работа, ама след това светът ще бъде друг...!!!
В това не се съмнявай - ..........За разлика от други, дето "ПОЛИТИКАНСТВАТ"...........не уточнявам кои са умните , аз не съм от тях.... :wink:

А, дано.............

Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14812
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от G.Petkov »

dantho.mihov написа:......Жоре, това не е вярно - при мен има и е 9.50 лв литъра на рафта. С акциз и ДДС.....

Това е добре,

Ама в Сф на вратите на аптеките пише:

"Няма:
- спирт
- маски "

А се ядосах, защото един от КРИБ беше написал статия в 24 часа, че индустрията можела да произведе 600 тона спирт месечно.
Ама не искат.
Лайнари!

Искат ББ да ги освободи от акциз.
И за "глупавите" е ясно за акциза.

Иначе с ходене и упоритост се намират малки шишенца спирт при цена 16.00 лева за литър.
Явно им е ниска тази цена, та искат още по-големи печалби.

Ама то българската история ясно показва, че по време на войни, бедствия, епидемии и кризи,
Най-много гешефти са се правили.

Днес прочетох за Мангъров и акцията му за бързите тестове.
Бързи и неефективни.
Ама печалбите ще са огромни.

А в сряда си купих еднократни маски, с ниско качество за 76.00 лева кутия от 50 бр.
Преди кризата такава кутия струваше 6.00 лева, дейба ! :mrgreen:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

G.Petkov написа:....Преди кризата такава кутия струваше 6.00 лева, дейба ! :mrgreen:
Дупе се е.е докът ти е на сгода , пардон , имах предвид , желязото се кове докато е горещо :lol: :lol: :lol:
Инак у квартала е фул с маски , даже в една от аптеките ги има :)
Иде реч за псолютно секъф асортимент , като почнеш от тия шир потребата , минеш пред сичките видове текстилни + такива с картинки по тех , че даже и такива със сменяеми филтри . "Ковът" хората така да се каже :lol:
Иначе спирт , за разлика от аптеката в железарията има :D
При това не такъв промишлен некъв от рода за горене , примерно , а баш си медицински по литър :shock: Само къде не обърнах внимание колко струва :oops:
Свободен пазар да го евеш , търсенето определя предлагането , както е видно му требе преко сили седмица та да се преструктурира 8)
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Ачо ♣ »

Павел Иванов написа:.............
Павле, ама нали дискутирахме, че еването никога не е достатъчно, трябва си още.... :wink: ..!?!?!?!? :roll: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от lusienn »

То като горивото.
За месец цената падна на барел повече
От 100 процента преди малко проверих.
При нас ако скочи скача на другия ден,
Ама ако пада пада с месец закъснение.
За Газа беше същото.
40 процента пада цената преди месец,
Идва фактурата за отопление 294 лв.
Плащам,и сега гледам новините от
1 април щели да намалят цената
Между 10-25 процента.
Междудругото ми звъняха и от
Телефонните и други компании
Да не пропусна да платя,
Разбирали ситуацията но и
Предлагали онлайн плащане
Без отлагане иначе дърво,
Изключват те и съдия изпълнител
Предполагам затворих им телефона.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

Martin Mihailov написа:..Седиш си дома предаваш онлаин...
Ич не завиждай, щото, верваш или не, ама ся съм верно мноо по-зает. :idea:

Те - дневния режим на един учител по време на дистанционно обучение:

5.30 часа – става от сън;

5.30 – 6.30 часа– лично време и опит да се приведе в нормален вид, за да излъчва увереност и позитивизъм при евентуална видеовръзка;

6.30 часа – включване на дигиталните устройства, логване в електронна поща, фейсбук и онлайн базирани платформи;

6.30 – 8.30 часа – застопорява се на линия пред дигиталното устройство и в промеждутъците от време, в което не отговаря на съобщения в месинджър и вайбър, на мейли и на телефонни обаждания, се опитва да довърши проверката на ученическите работи от предния ден;

8.30 – 9.00 часа – прави проверка дали всички учебни ресурси за дистанционното обучение са налице и се моли да не спре токът, да не изгори бушон, да не прекъсне връзката с интернет, да не изгори рутерът, да не се срине платформата, да не го блокират във фейсбук, да не стане земетресение или да изригне вулкан;

9.00 – 13.00 часа – обучава дистанционно. В същото време не спира да отговаря на съобщения и коментари с въпроси от ученици, които нещо не са разбрали. Естествено звъни и телефонът, защото учителят е имал неблагоразумието в едно друго време да го предостави на учениците си и на техните родители.

13.00 – 13.30 часа – опитва се да обядва и да отдъхне;

13.30 – 24.00 часа – на линия е, за да консултира ученици и родители по възникнали въпроси по телефон, електронна поща, месинджър, вайбър и… пощенски гълъби например. В същото време подготвя учебни ресурси за другия ден и се опитва да провери всички, изпратени до момента ученически работи. Следи интернет страниците на съответното РУО и МОН, на МЗ, на СЗО, на местното РЗИ и Община… В този период се опитва да намери време да пазарува, да готви, да вечеря, да обърне внимание и на собствените си деца, да разбере какво става по света и у нас, за да не пропусне някое важно указание от МОН относно дистанционното обучение или новината, че коронавирусът е преборен и може да се върне в класната стая в нормалната си среда за професионална реализация.

00.00 – 00.30 часа – включва телефона да се зарежда, обслужва пералнята и съдомиялната, успява да мине и през банята и се довлича със сетни сили до спалнята.

00.30 – 5.30 часа – опитва се да спи…

5.30 часа – звъни алармата и всичко започва отначало…

И те така. :shock:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от GODzillata »

Те ме те - борим вируса! :mrgreen:
mc.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Павел Иванов »

lusienn написа:То като горивото...
Ами нормално . При положение , че Саудитска Арабия продава барела за ЕС по 17 долара с отстъпката , ЛукОйл който е концесионер на нашата си рафинерия , продължава да изкупува рашки сибирски петрол който не покрива никакви нормативи , на никакви борси като бренд , на 50+ долара барела . Но пък за сметка на това от как е концесионер все загуби отчита и съответно данъци не плаща :evil:
Да се чуди човек как курни все още стои фожд на бсп при положение , че маж и Мите нищо общо нема ни с ЛукОйл , ни със Златев :roll:
Но пък горивото вече го наливаме на 1.60лв. от бензиностанцията , надявам се утре на по-малко и т.н. :D



Кире , ожалих тъ :(
У програмата ти не видех барем едни десет минути за шес кифтета с гарнитура и кило леб :?
Ш изпосталееш направо :(
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от lusienn »

Пешката съобщи в Люлин
Заредил 1.59 литър нафта днес.
С отстъпката 1.54 литъра.
ОМВ-2 лв продават.
40 Ст литър е разликата в София
Зависи къде зареждаш.
Но и какво и колко зареждаш.
Има една в Обеля с ниски цени
Но те треската в количеството от
Години,и качеството също
Говоря за 20 процента те лъжат.
Забравил съм ги отдавна.
Там разхода пълно пълно ми даваше
12 нафта,при макс 10 по другите бензиностанции.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

При нас на черно е 1 лев :mrgreen: Какви цени обаждаш ти :shock: :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”