Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Павел Иванов написа:
Д-р Флекс написа:... Да беше питал във форума, ...
Куту Кире един вид :roll:
После па куту негу да се регне у некой и друг строителен форум къде админа му има свръх мнение за себе си , един вид боК на самоукия майстор и да му разясни , че качествените раути стаат ногу бавно , под три месеца за баня нема къ да стане и у в най-добрия случай :lol: :lol: :lol:
Като крайно резултатите при Кире са "видими" :lol:

Кире е готов член на ЦК или на УС на ГЕРП, еба ли ги, как оне си викат на управителното тяло... За времето, откакто ни занимава с банята си - три ли, пет ли сезона - ората са изградили Рим, деа... Кирчува баня е както на Баце тангентите, няма пространствено-времеви граници за градежа им :D
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

абе от тук лесно се говори,що даде толко, струва по евтино и т.н. но ако седите 2 дена със запушена мивка и ден и посред нощ да ръгате,но това ръгане не е като онова :ANAL: там се радваш :D тука плачеш :mrgreen: в интерес на истината бях на работа и при жената са дошли,та тя ми разправяше какво що и за кинтите първо ме пита да дава ли,но като каза че всичко е отпушено,долу в магазина също, понеже и там беше запушено че сме на една тръба,викам давай даже ги почерпи кафе или квото пият там :lol: майната им на парите,те са за харчене :D :drinkers:
иначе обичам да се пазаря за нещо си някъде ей така за кеф,даже някой ще го продам и купя :D ,но някои път не става,мълчиш и даваш колкото ти кажат :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

А, Дончо, не си споменал, че си бил между Сцила и Харибда, демек между запушената тръба и гнева и фрустрацията на жената! :D Правилно си постъпил, в такава ситуация се фърля кърпата, образно казано, или се фърля парата по първия съгласил се да свърши работата майстор - хем и отговорността при по-сериозна авария няма да е твоя :D

Иначе, ял съм го това с тръбите у дома, няколко пъти, и то във времената, когато нямаше майстори под път и над път, нямаше други препарати за канал освен сода каустик, но пък на дедо ти Гошко перчема се е веел черен и буен :D Сега имам подръка авариен комплект, и при първи симптоми наливам Тубофло у всеки проблемен канал ...
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

Докторе,ще си лафим на лични за каналните тегоби,тайна майна :D , рано или късно пак ще дойде :mrgreen: ако ходиш за хищник ми пиши да ти кажем за една примамка,не че е тайна майна :lol: но цвета е най важен :wink:
а да ви видя дали ще познаете или знаете, какъв е този фасул :D и как се казва :wink: засега съм го накиснал с вода, сух беше колкото едра леща и амджурка сега ,полунакиснат :D гледайте с внимание към детайлите :D
Photo-0833.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Martin Mihailov »

Тоя фасул е суров :lol: Познах пьрви :mrgreen: А за каналите дави кажем :shock: Едно време гепех от тецо антинекипин.Това е много яка згода кьде чистат котлите с нея от налепи котлен камьк и други текива.Та като фукнех от него у канало изчистех и на комшиката трьбите :lol: С него се чистеше и охладителната система на колите :shock: Са обаче нови технологии и нема откьде дасе снабди от него :drinkers:
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от G.Petkov »

Днес се смях от сърце ! :D

" Президентът на ............ положи клетва на тайна церемония " ! :shock: :rolleyes: :roll:

Ако ще става мафиот - може.
Ама президент ???????
Другите ги дават по ТВ за целият свят,
Тоя - на тайна !

Много са го закъсали, дейба ! :mrgreen:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Дончо, тоя фасул се води гръцки, от Драма и Тасос, обаче стари ора ми казаха, че го е имало масово и у нас (каква изненада) преди години... Името му не запомних, но бе нещо свързано с "окото". Аз си купувам от него, когато ходя по съседски на риба, и най-го обичам на чорба, с киселец, или с гъби, или и с двете :D

ПП сетих се, "папудаки" му викат малаките, не ме питай, значи ли нещо, и какво.
Последно промяна от Д-р Флекс на Сря Сеп 23, 2020 10:14 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

Марто,суров е щото още се кисне,утре ще го натисна да се вари,вземахме го от Петричко,само там вирее
а дето си лафихме за колата по тел...... сега нищо и нема,форка фесела :roll: пробвахме я с майстор,баири,хендеци,блокажи,всичко работи като да беше малка още :D еба ли го ко и стана оня ден,но може и да съм си представял или съм се вкарал в някав филм от дългия път дето се прибирах :roll:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Мхм, само у Петрич вирее, както маслините, портокалите и мандарините :lol:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

от там го взехме 8 лв. килото,но нищо особено не е,лично на мен не ми харесва,иначе оня от картофения пояс е къде къде друга бира,особено Смилянския :D ,но истински от там,като вземах за мен,един опаковаше 20 кг. викам къде бре ще го пращаш,вика в Сф. на един доктор,та да не излезне нашия доктор :roll: докторе,я си признай бързо :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3642
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от dantho.mihov »

Don4o_62 написа: ... от там го взехме 8 лв. килото,........
Баси му и далаверата. При положение, че е 3.50 лв. килото. :lol:
Карай си на Смилянския - в пъти е по-вкусен. :wink:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Д-р Флекс »

Смилянският е най-вкусен, факт, но вече и в Смилян трудно се намира... А това, което продават за смилянски, най-често е от Таджикистан или Китай.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

dantho.mihov написа:
Don4o_62 написа: ... от там го взехме 8 лв. килото,........
Баси му и далаверата. При положение, че е 3.50 лв. килото. :lol:
:wink:
Данчо,писах по горе, с внимание към детайлите :wink: бъркаш се с градинския :wink: а ето го тоя до едра леща за сравнение
Photo-0834.jpg
какво ще кажеш....,че аз като го видях, нямаше кво да кажа и веднага взех :D просто за пръв път виждам такъв модел фасул :roll:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3642
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от dantho.mihov »

Don4o_62 написа:
dantho.mihov написа:
Don4o_62 написа: ... от там го взехме 8 лв. килото,........
Баси му и далаверата. При положение, че е 3.50 лв. килото. :lol:
:wink:
Данчо, ......: бъркаш се с градинския
Не го бъркам - отдавна го има този боб, но хич не е популярен от Пловдив до Бургас. Хем е дребен, хем и не е особено вкусен и затова държи ниска цена. Киргистанския класически бял боб е по-скъп от него, защото има вкус точно според нашата традиционна кухня. В Родопите пък е популярен червения боб според тяхната си кухня, а тук не.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Пътеводител за прехода. На себе си ли служим? - vol.3

Мнение от Don4o_62 »

Прав си че не е вкусен и много трябва да се вари, ама мерака умира последен за нещо ново :D
затваряме темата за боба :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”