Казармаааааа

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Казармаааааа

Мнение от Моряка »

Заповадайте :lol: :lol: :lol: Първия ми принос за град София:в село Безден в новобранския лагер помагах на лейтенант бат Бойко да си дига щангата :lol: :lol: :lol:


П.С. Май туй ще ми е първата немъртвородена тема :lol:Надявам се .Странни,смешни,лоши-всички случки са приети.
А сега де? :roll:
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Казармаааааа

Мнение от GODzillata »

moriak1 написа:...в село Безден...
То си беше и БезНощ. :lol:
Имам супер спомени от там - давах уроци по английски на един капитан, а когато беше дежурен се отплащаше с две тави пържоли и пиене. :D
Т. нар. доктор Цвах, който за болки от кръста нагоре даваше аналгин, а надолу - аспирин, ме беше освободил от физ. зарядка и от марш-на-скок срещу бутилка уиски...та един ден идва ген. Войнов и ни скива няколко освободени и вика "К'ви сте вие, бе?", а ние отговорихме, че сме освободени по здравословни проблеми и той почна да ни пита кой за какво е освободен и като стигна до мен, му изредих една камара болести и човека направо се учуди как въобще са ме взели в казармата :lol: :lol: , после ме изкара пред строя и каза, че ме праща в МВР болница на пълни изследвания и че ако съм здрав - заминавам направо в Дисцип-а. :mrgreen: :mrgreen:
Изпрати ме в болницата, ама аз звъннах на един мой чичо и ми се размина Плевен. :roll: :)

Темата за казармата е мноооого обширна, цяла нощ да пиша - няма спиране.
Нека всеки сподели по-куриозни случки. :wink:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: Казармаааааа

Мнение от Моряка »

По лъжичка ,че да е по-дълга. :lol: В същия лагер имах аскерлия от нашата рота Тошко/Тодоров/ от Твърдица.Дебеличък си беше и му доде много ,че бяга на 3 пъти.Двата го фанаха още на първия ден във влака,ама третия 3-4 дена ни вест ни кост.Накрая на пуснаха да го търсим из околията и случайно Тошко хъркал на обед в една купа сено и го чухме:lol: Беше си събрал 10-тина кила плодове и май щеше да изкара и зимата. :lol: Втория път беше изкопал дупка под оградата :roll: :lol:
А сега де? :roll:
Аватар
Paublo_Eskobar
Модератор
Модератор
Мнения: 3794
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 8:05 pm
Местоположение: София

Re: Казармаааааа

Мнение от Paublo_Eskobar »

Айде и една историйка от мен!
Най добрия ми приятел от казармата беше Квазимодото(иначе Иван или Квази) и един дебелак на име Свилен,но ние му викахме Свинен :lol: :lol: :lol: с тях всеки ден се напивахме до откад повреме на службата си в Горна Баня.И ротния все викаше" къде намерихте пиенето бе" и ние "Епа намерихме го до дървото до успоредката" и той "еми добре" така до третия четвъртия път.Една сутрин за физ зарядка рипаме и кво да видим дървото отсечено :) и той вика " А са да ви видя от каде ще намерите алкохол ":lol: :lol: и естесвено ни прати да правиме класическата сапунка и тъй като аз и квазомодото работехме в кухнята,а Свилен беше новобранец още рашихме да го прецакаме :) :) :) .Квазито бърка казана с водата,а аз му стъргам сапуна в казана и идва Свилен(Свинен) и вика "Чи квази ко праите бе" без да подузира какво му гласиме.И от там Иван му вика "Ей сега ще видиш свиня мръсна" :lol: :lol: :lol:
Тази история съм я разказвал адски много пъти на кой ли не и в момента ми е много смешно като се сетя :lol: !
Този който никога не е грешил, никога не е опитвал нещо ново!
Алберт Айнщайн
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Казармаааааа

Мнение от GODzillata »

Говорейки за казармено пиене, няма как да не се спомене тройной одеколон с компот от вишни. :lol:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
камен
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1115
Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 4:12 pm
Местоположение: ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Казармаааааа

Мнение от камен »

GODzillata написа:Говорейки за казармено пиене, няма как да не се спомене тройной одеколон с компот от вишни. :lol:
Мдаааа тройной ясно,но имаше един образ вместо компот от вишни ''муаше'' лук :lol:
добрите момчета отиват в рая ,а аз сигурно за РИБА
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: Казармаааааа

Мнение от Моряка »

И нарязан зелен потник за салата с оцет олио и сол :lol: :lol: :lol:
А сега де? :roll:
Аватар
Бай Гого- Сиромаха
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2665
Регистриран на: Сря Юни 27, 2007 11:32 am
Местоположение: България-гр.София

Re: Казармаааааа

Мнение от Бай Гого- Сиромаха »

1980-1982г. жк.Ленин гр.Перник под.62210 - Домакинска рота. Не ми се почва, че нема да има место да опишем всичко.
Редник Бачев-кой не е слушал за него. Изображение
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Казармаааааа

Мнение от krokibg »

Да,аз пък влезнах във казармата а уж язваджий не взимали :shock: :shock: :shock: Взеха ме в Перник във дивизията на Строителни войски - Бучино.Един ден взехме че се напихме и на връщане със китари и пиене,което нямаше свършване,решихме да си го допием ...къде ??? Навряхме се в гробищата над дивизията горе-доло над портала на поделението :shock: :shock: :shock: Такава серенада им дръпнахме на умрелите,че после две години се говореше как четвърти батальон имали концерт :shock: :shock: :shock: :lol: Доста народ ,дълго време не спяха,познайте какви мисли са им минавали през главите като се стъмнеше :lol: :lol: :lol: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Бай Гого- Сиромаха
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2665
Регистриран на: Сря Юни 27, 2007 11:32 am
Местоположение: България-гр.София

Re: Казармаааааа

Мнение от Бай Гого- Сиромаха »

Krokibg написа:Да,аз пък влезнах във казармата а уж язваджий не взимали :shock: :shock: :shock: Взеха ме в Перник във дивизията на Строителни войски - Бучино.Един ден взехме че се напихме и на връщане със китари и пиене,което нямаше свършване,решихме да си го допием ...къде ??? Навряхме се в гробищата над дивизията горе-доло над портала на поделението :shock: :shock: :shock: Такава серенада им дръпнахме на умрелите,че после две години се говореше как четвърти батальон имали концерт :shock: :shock: :shock: :lol: Доста народ ,дълго време не спяха,познайте какви мисли са им минавали през главите като се стъмнеше :lol: :lol: :lol: :wink:
Ееее Кроки и ти си бил в мойто поделение....умрелите ако можеха да говорятИзображение
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Казармаааааа

Мнение от krokibg »

Колега,със дисципа служих три години :shock: За тези три години,смених три девизий и десет поделения.Влезнах във Перник,минах през Плевен и Козлодуй/там направих първата копка за новото поделение/ изпродадохме инструментите/говоря -за кирки ,лопати и кво ли не/ заради пустото им вино :shock: :shock: :shock: от там Враца и се уволних чак в Бургас :shock: :shock: :shock: След три години разкарване из цяла България.Познай какво сме правили,никъде не ме искаха проклетниците и само като прочетат документите които ни съпровождаха,направо гледаха да се отърват от нас по най бързия начин.Неможаха да ни изгоняп по-рано от казармата :lol: :lol: :lol: :drinkers: :axe: /ако имаше как,направо ни бяха изгонили/ то простотийте нямаха свършване,беше чудо,но не съжалявам за нищо :axe: То,като погледна на нещата от другата страна,ми аз нямам толкова служба,колкото отпуски,ОВС и карцери :shock: :twisted: :lol: :wink: Абе,накрая се чудиха какво да ни дадат да правим,за да сме мирни и да не правим поразий.Страшна казарма беше.Когато влезнах в Бучино,имаше хора по на 32-34 години.Децата им викаха !....Тати неможе да доиде на родителска среща щото е войник,пък бащи те им набори на Лили Иванова :lol: :lol: :lol: и още служат.Познай какви ни бяха събрали от цяла българия :axe: Опознай родината за да я обикнеш :lol: :lol: :lol: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Бай Гого- Сиромаха
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2665
Регистриран на: Сря Юни 27, 2007 11:32 am
Местоположение: България-гр.София

Re: Казармаааааа

Мнение от Бай Гого- Сиромаха »

Абсолютно си прав,така беше.Всичко събираха в това поделение особено в тоя батальон - капитално строителство.Кой от дисципа,кой от панделата- действително имаше хора на по 27- 30 год.По мое време командир беше един майор Мечкаров голям гадняр беше.Видеше ли некой да се мота бегом на обекта не зависимо, че не е от неговия батальон. Изображение
Аватар
IVKOPIVKO
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1008
Регистриран на: Съб Юли 14, 2007 9:31 pm
Местоположение: DRQNOVO

Re: Казармаааааа

Мнение от IVKOPIVKO »

Служих на родното небе през недалечната 2004 година в поделение 22160 град Казанлък, на 1 юли същата година България влезе в НАТО и от там ни изпратиха проверяващ офицер, който взе да ни разпитва на англииски с преводач (Българин), оня пед...с обаче не превеждаше вярно, аз му казвам че имам сериозно стомашно заболяване и че всеки ден ям ГАДОСТИ оня превежда съвсем други неща, че кат са ядосах аз така хубаво му разказах всичко, без преводач без нищо, още на другия ден подобриха храната ама и то беше за кратко, ама още помня капитана и лейтенанта как набиваха крак :lol: :lol: :lol: .
Katana
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 253
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 5:51 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Казармаааааа

Мнение от Katana »

IVKOPIVKO написа:Служих на родното нтакова през недалечната 2004 година в поделение 22160 град Казанлък, на 1 юли същата година България влезе в НАТО и от там ни изпратиха проверяващ офицер, който взе да ни разпитва на англииски с преводач (Българин), оня пед...с обаче не превеждаше вярно, аз му казвам че имам сериозно стомашно заболяване и че всеки ден ям ГАДОСТИ оня превежда съвсем други неща, че кат са ядосах аз така хубаво му разказах всичко, без преводач без нищо, още на другия ден подобриха храната ама и то беше за кратко, ама още помня капитана и лейтенанта как набиваха крак :lol: :lol: :lol: .
22160 не беше ли в III-ти район? Аз съм служил в 34740 там през далечната 82-84 г.
All we are is dust in the wind...
grandal_331
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1779
Регистриран на: Пон Яну 08, 2007 9:02 pm
Местоположение: Сливен

Re: Казармаааааа

Мнение от grandal_331 »

Досега нямаше такава тема!Под. 72350 ВВ гр.Кърджали-1986-1988 г.Такъв чанч беше ,че не ми се и спомня даже :shock:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”