Кой за какво мечтае

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

петър василев

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от петър василев »

Trias написа:Ами ....ако може да уловя 81 костура на булдо с изкуствени мухи , и да са около три кг всичките на куп :|
Трудна работа ми се срува, :roll: защото ще са по малки от мухата :lol: :lol: :lol:
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от Бат Мирче-5кила »

http://www.youtube.com/watch?v=YokmW_Ae6C0

ако изгледате песента в припева ще чуете кьде са ми мечтите,некьде около страха :| и нещо,като чапара :D
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от Краси_поборника »

Аз пък си мечтая да хванем с 5кила кумицата на Върхара и да учим шведски 3ки. :lol: :lol: :lol:
georg

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от georg »

Пу за мен комшийката 8)
xoxo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 676
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 9:46 am

Re: Кой за какво мечтае е що стана тя

Мнение от xoxo »

случайно отворих темата в която колеги последно преди 10 год са писали за мечтите си.....Е ще се включат ли сега да кажат след 10 год. какво стана с мечтите им и сега други ли са.....
xoxo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 676
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 9:46 am

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от xoxo »

при мен все още е неосъществена....все още си е стара мечта..
дядо тричко
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Яну 20, 2019 10:23 am

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от дядо тричко »

laplandeca написа:Ето ви и едни немного „здравословни„ , „ малки„ , утопични мечти :
Мечтая си за времето , което нито аз , нито моите наследници до 9 колено ще да видат.
Мечтая за времето когато нема да има държави, нема да има езици , и най важното нема да има „хора„ :lol:
Щом ората ше са дифицит , нема да има пари , войни и „робство„ :wink:
Живота , каквото и да означава това, ще се заражда и умира многократно всеки ден,каквото и да значи пак :wink: :lol: ,
Общо взето мечтата ми е кошмарна и едновременно некак си красива.
Лошото на всичко това е че има и други хора със същите мечти и всеки от нас прави каквото може за да стане това реалност :lol:
Колега мечтата ти е лесно осъществима. Стегни си багажа вземи нещата който ще ти трябват и опъни палатката далеч от цивилизацията, без телефон разбира се. Много бързо ще разбереш колко си зависим от останалите и техническата революция.
Има и друг начин пробвай се в някое реалити за екстремно оцеляване сред пущинака съвсем сам.
А да не забравя за моите мечти. Да се увеличи количеството и големината на рибата.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от fozi073 »

Мечтая да съм здрав да мога да ходя за риба....мечтая си да съм с 20г. по млад за да се заглеждаме отново палаво с комшийката / аххх тъз комшийки :drinkers: ,,ама и тя да е с 20 надоло :lol: / Мечтая и любимия ми ЛЕВСКИ да стане шампион.
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3553
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от Павел Три »

fozi073 написа:Мечтая да съм здрав да мога да ходя за риба....мечтая си да съм с 20г. по млад за да се заглеждаме отново палаво с комшийката / аххх тъз комшийки :drinkers: ,,ама и тя да е с 20 надоло :lol: / Мечтая и любимия ми ЛЕВСКИ да стане шампион.

Всичко това може и да стане ,но за "Левски " даже и мечтите не ще помогнат. :fball: :lol:
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14811
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Кой за какво мечтае

Мнение от G.Petkov »

Като прочетох, кои ще са следващите съперници на българските отбори и се хванах за главата ! :rolleyes:

Ще е чудо, ако и един влезе в групите на УЕФА!

А чудеса стават, ама много рядко ! :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”