Пазаруване и доставка от ebay

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от С.Върбанов »

Искаш и ти ли така да правиш ?
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от Павел Иванов »

Как :roll: Или просто поста е адресиран към по-преден пост :roll:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от chirusa_bg »

Поста е към едно бот, пуснало снимка на едно жена, което правеше едно хубаво нещо на едно мъж, едно време, преди да го изтрия :D
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от С.Върбанов »

:lol:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
tamihal
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1872
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 9:01 pm
Местоположение: ХAРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от tamihal »

Имам нужда от помощ, за покупка от Ebay UK...ако някой може да помогне, да ми пише на лични. Спешно е..търга е още 3 дни.
Благодаря на всеки отзовал се... :drinkers:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
burg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 651
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 5:49 pm
Местоположение: Пeтър Бургов -ПЛОВДИВ

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от burg »

И аз, за първи път гризнах дръвцето :twisted: с една доставка от Канада! Оказа се, че днес е бил последният възможен ден за образуване на дело, но съм изтървал влака :mrgreen: !
Писах на селъра ,но той твърди че стоката е пратена още на вторият ден след като съм платил!
Възможно е , да са изчезнали нещата на НАША територия -досега не ми се е случвало, но винаги има първи път! :ANAL:
Аватар
sme6ko83
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 283
Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 9:05 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от sme6ko83 »

Някой знае ли дали може да се извърши комбинирано плащане когато една част от парите за покупката са в картата а друга в paypal акаунта или трябва да се превеждат само от едното място?
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от Павел Иванов »

Като натиснеш пей ноу първо автоматично ти удържа тия от ПП сметката а последствие , пак автоматично , си доудържа от картата . Това се случва винаги освен в случаите когато ти изрично не си го забранил , ама щом питаш не ми се вярва да си го направил :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
sme6ko83
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 283
Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 9:05 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от sme6ko83 »

Мерси много! От един месец си поръчвам разни нещица и още не съм много наясно! :drinkers:
Аватар
daniel defoe
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 942
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 1:42 pm
Местоположение: ДУХОМ В ГЕРМАНИЯ (ЗАПАДНА)

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от daniel defoe »

Преди около 10-тина дни си поръчах от Ebay UK обувки и още ги няма никакви, дали това е нормално и има ли причина да се притеснявам ?
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от chirusa_bg »

Някои куриери се моткат, особено когато се прехвърлят пратките от една компания на друга. В крайна сметка го докарват на 12-15 дни.
Пък и сме баш пред Коледа, не бих се притеснявал.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
daniel defoe
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 942
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 1:42 pm
Местоположение: ДУХОМ В ГЕРМАНИЯ (ЗАПАДНА)

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от daniel defoe »

chirusa_bg написа:Някои куриери се моткат, особено когато се прехвърлят пратките от една компания на друга. В крайна сметка го докарват на 12-15 дни.
Пък и сме баш пред Коледа, не бих се притеснявал.
Благодаря за инфото, вече дишам по-спокойно :drinkers:
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
Изображение
burg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 651
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 5:49 pm
Местоположение: Пeтър Бургов -ПЛОВДИВ

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от burg »

burg написа:И аз, за първи път гризнах дръвцето :twisted: с една доставка от Канада! Оказа се, че днес е бил последният възможен ден за образуване на дело, но съм изтървал влака :mrgreen: !
Писах на селъра ,но той твърди че стоката е пратена още на вторият ден след като съм платил!
Възможно е , да са изчезнали нещата на НАША територия -досега не ми се е случвало, но винаги има първи път! :ANAL:
ПРОДЪЛЖЕНИЕТО-
След като писах многократно на селъра , той се съгласи да ми пусне отново поръчката (беше комбинирана за 40 долара) и то за негова сметка , като единственото му условие бе- ако получа първата да си платя и нея. Преди няколко дни получих втората пратка и му писах веднага с благодарност ,че съм я получил . Така проблема завърши с успешен край!
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от GODzillata »

Такааа....явно тия дни shit happens навсякъде...за първи път от над 150 покупки досега, ми се случи 2 да не пристигнат.
Едната от Чайна, другата от ЮК.
Чайниеца го чаках почти 2 месеца, накрая му писах, човекът веднага ме рифандна, с уговорката, ако някой ден се появи айтъма ми, да му го платя, но така или иначе няма следа от пратката, важното е, че парите са обратно в сметката ми.
ЮКей-еца го чаках 2 седмици, писах му, разбрахме се да почакаме още някой друг ден, след т'ва пак му писах, че няма ни вест, ни кост, та и той ме рифандна веднага, този път аз му обещах, че ако все пак някой ден пристигне айтъма, ще му върна парите, но няма айтъм и те т'ва си...

Наще ли тук ги крадат, там ли нещо осират нещата... :roll: ....не знам, хубавото е, че в по-голямата си част селърите са точни и или пак пращат, или връщат парите.

Веднъж на един в ЮК му бях платил айтъма и гледам след няколко дни, че не го е изпратил, брех...като почнах една лавина от емайли, седмица по-късно човекът ми писа, че е имал проблеми с акаунта си в ибей, извини ми се, върна ми парите и ми изпрати безплатно джаджата!
Ей така се прави бизнес!!!
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Пазаруване и доставка от ebay

Мнение от dunavski »

GODzillata написа: Ей така се прави бизнес!!!
Еми хората вече в по-голяма част от света са се сетили, че доволния клиент е най-добрия клинет не като наще таргаши тука.
И аз общо везето имам добри впечетления от продавачите, но нещо немога да се престраша да пазарувам извън ЕС след като бях чел едни постове за мита и такси.
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”