Как стават белите!!!!!!

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

gmurkacha
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 548
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 1:21 pm
Местоположение: Ахтопол София http://bungala-ahtopol.com/
Обратна връзка:

Re: Как стават белите!!!!!!

Мнение от gmurkacha »

sapuna написа:благодарения на Solu-Mendrol на Pfizer 40мл.
Точно това ме спаси и мен.Вече си нося 2бр. по 40 мл..
elinpelin1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 6:00 pm

Re: Как стават белите!!!!!!

Мнение от elinpelin1 »

ескимос написа: Лапландец,говорим за нещо дет ша ти свърши работа сред природата,не е въпросът какво е активното вещество.
Шансът да счупиш ампула урбазон (или разредител)в багажа при транспорт или в "сюблимния момент" е многократно по-голям отколкото солу-медрола-флакона е дебелостенен и с едно натискане и няколко разклащания си готов :wink: .
За дозировката-2-3 флакона вършат добра работа при шокови състояния.
Умната с гадовете!
OK. This is it.
Капитан АТАНАС АНГЕЛОВ , платил с живота си , служейки на Република България.
Убийците се смеят,
Весело живеят,
ала невежи те,нещат да проумеят,
деца им, внуци в Бездната ще се запилеят
„μή μου τούς κύκλους τάραττε„
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Как стават белите!!!!!!

Мнение от delio-haidutin »

миналата събота на село рещих да затуля дупка на оси в стената,но една ме ужили по усната-преди са ме жилили и оси и пчели без големи последици но сега нешо се обърка.усната ми се поду естествено(безплатен силикон 100 гр),но по-голямата беля беше след 5-10мин..погледа ми се замагли почти невиждах нищо ,едвам се добрах до една хладна стаичка легнах ,тавана го виждах шарен,за радост след минути всичко се нормализира ,остана само ,, безплатният силикон,, за няколко дена :D
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: Как стават белите!!!!!!

Мнение от Andrey_76 »

Ау ходих да проверя, Този Анапен е златен. Искам да попитам какво точно да си купя .Урбазон каква е дозата за възрастен и за малко дете.Само ампулката ли е или се разрежда с нещо?
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
elinpelin1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 6:00 pm

Re: Как стават белите!!!!!!

Мнение от elinpelin1 »

Andrey, гледай какво са писали Сапуна и Ескимоса.Взимай това.Освен това от тук по темата Ескимоса е най компетентен, мисля че има опит при спешна помощ, питайте директно него, дано има време да е полезен.
Капитан АТАНАС АНГЕЛОВ , платил с живота си , служейки на Република България.
Убийците се смеят,
Весело живеят,
ала невежи те,нещат да проумеят,
деца им, внуци в Бездната ще се запилеят
„μή μου τούς κύκλους τάραττε„
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: Как стават белите!!!!!!

Мнение от Andrey_76 »

sapuna написа:Момчета,дълги години се занимавах с дърводобив и постоянно бях в "гнездото на осите".Преживял съм много ухапвания и ужилвания от пчели,оси,стършели и змии благодарения на Solu-Mendrol на Pfizer 40мл.По добро е от Урбазона,евтино е и не е претенциозно към нискотемпературно съхранение - в момента имам шишенце и спринцовка в куфара си!Не му правя реклама,а ви съветвам да се обурудвате!

За постъпката - няма нужда от коментар! :smt023
Искам да попитам как /каде /се поставя, само една доза ли или след време се повтаря? Продава ли се свободно?
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
life_is_ a_dive
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Авг 30, 2009 9:19 pm

Re: Как стават белите!!!!!!

Мнение от life_is_ a_dive »

евалата на този пич че, е действал бързо и адекватно и е разполагал с урбазон, последствията от алергичния шок са доста сериозни ако не се вземат адекватни мерки става страшно. освен алергозана има и кларитин който е също антиалергичен препарат. но тук вече има редица фактори който определят ползването на тези продукти.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”